Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

prieš 55 minutes , šauklys90 pranešimas:

Apvagojau nes jau buvo pluta uzsidejus ..Kaip pas jus?

IMAG0041.jpg

Kietas viršus tai savaitgali purenimas ir ravejimas buvo. Pas must tik savor reikmem ir +.  Dar vasariniu pabandymui pasodinau truputi, veisles nezinau, pirkau prie kelio Naujienos pas ukininkus žiema, galvos dideles buvo, tai saugojau namie kad niekada nesuvalgytu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, šauklys90 pranešimas:

Prieš vagojima atrodė taip žemė gal deguonies augalui mažoka buvo nes uzplaktos vagos lijo o db greit atšilo manau...

IMAG0036.jpg

Pas mane pluta užsidėjusi irgi yra bet nieka nedarysiu nes su fenix esu nupurskes ir negaliu. Purenti nes  kai nupurski pluta užsideda  ir neleidžia piktžolem augti  plius rytoj varau į parot ką pasėsi 2019 manau rasių vasarinių česnakų ten pabandysiu nusipirkti anais metais bent buvo pirkti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Pas mane pluta užsidėjusi irgi yra bet nieka nedarysiu nes su fenix esu nupurskes ir negaliu. Purenti nes  kai nupurski pluta užsideda  ir neleidžia piktžolem augti  plius rytoj varau į parot ką pasėsi 2019 manau rasių vasarinių česnakų ten pabandysiu nusipirkti anais metais bent buvo pirkti 

Buvau šiandiena parodoje, radau vasariniu P.O. 12 eur kg.... nepirkau, nes mano turetos galvutes kelis kartus didesnes buvo. Ieškojau sėkliniu bulviu tai tik žalios stotelės palapinė turėjo, tai kad nesitasyti ju nepirkau, prie Namu žolia stotelė yra, tai čia prisipirkau. Bet to ko norėjau šiais metais Su žiburiu nerasi, gaila. Na bet naujas veisles išbandysiu. Ekspermetuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...