Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Remse pranešimas:

Nelabai urmu, keli pirkejai paime po 200 kg, kiti nuo 10 iki 50 kg. Per facebook pardaviau. Gal kiek ir per pigiai, bet geriau jau parduota, kol nenudziuvo svoris.

O kai nukasėte iskart nupjaustet saknis ir stiebus ir pardavet nedziovytus? ar kazkiek laiko dzovinot? Pirmi metai pardavineti ruosiuos tai labai idomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , zapaske pranešimas:

O kai nukasėte iskart nupjaustet saknis ir stiebus ir pardavet nedziovytus? ar kazkiek laiko dzovinot? Pirmi metai pardavineti ruosiuos tai labai idomu.

Nukasem, nupjaustem stiebus is karto. Po to palaikem daržinėje 5 dienas, tada jau paruošem iki pardavimo (nuvalem, nupjovem saknis). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is patirties apie cesnaku apdorojima. Nukasus geriau palikti su lapais iki ju visisko isdziuvimo, nes kol lapai nenudziuve ir juos nupjovus, per dregna stieba ligos patenka i cesnako vidu ir iki sodimo gali sugesti (aisku ne visi, bet kazkiek bus tokiu).

Maniskiai sestadieni islipo i pavirsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2019-08-07 at 09:24, lunacy pranešimas:

371058B6-D8E9-42B7-A1AC-583E15C9114E.jpeg

Gražus  kiek kaina bus kilogramo nes aš jau  savo žieminius į pabaigą išparduoti liko 100kg tiktais rezervo bet jei ne iš parduosiu  ne verksiu nes žadu į hektarą 300kg pasodinti o jei ne iš parduosiu 100kg rezervo bandysiu 400kg sutalpinti į hektarą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Pirichodaz pranešimas:

Gražus  kiek kaina bus kilogramo nes aš jau  savo žieminius į pabaigą išparduoti liko 100kg tiktais rezervo bet jei ne iš parduosiu  ne verksiu nes žadu į hektarą 300kg pasodinti o jei ne iš parduosiu 100kg rezervo bandysiu 400kg sutalpinti į hektarą 

As kai rankom sodinau, tai 100 kg i 10 - 10.5 aru susodindavau. Dabar su sodinamaja apie 70 kg i 6 arus sukisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, garlic pranešimas:

As kai rankom sodinau, tai 100 kg i 10 - 10.5 aru susodindavau. Dabar su sodinamaja apie 70 kg i 6 arus sukisu.

Aš vistiek rankom sodinsiu daba buvo miežiai nupurskiau vaka su Kas trąša kad putu geriau poto žadu su skutiku paeiti  isbarstysiu trasas  ir su freza isfrezuosiu  poto su vagotuvu padarysiu eilutes ir su grebliuku uzrausiu bent toks planas pakolkas su sodinimo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Pirichodaz pranešimas:

Aš vistiek rankom sodinsiu daba buvo miežiai nupurskiau vaka su Kas trąša kad putu geriau poto žadu su skutiku paeiti  isbarstysiu trasas  ir su freza isfrezuosiu  poto su vagotuvu padarysiu eilutes ir su grebliuku uzrausiu bent toks planas pakolkas su sodinimo 

Lygiai tokiu budu ir as sodindavau. Pernai pasidariau sodinamaja, nes nugaros gaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-13 at 21:19, Pirichodaz pranešimas:

Gražus  kiek kaina bus kilogramo nes aš jau  savo žieminius į pabaigą išparduoti liko 100kg tiktais rezervo bet jei ne iš parduosiu  ne verksiu nes žadu į hektarą 300kg pasodinti o jei ne iš parduosiu 100kg rezervo bandysiu 400kg sutalpinti į hektarą 

5-7euru reziuose turetu but.

 

27946ACC-8FEE-4C8D-96DD-BE1179B52FA6.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...