Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

On 2019-05-31 at 12:55, Sandruzė pranešimas:

Laba diena, ar įmanoma dar gelbėti česnakus, pirma karta susidūrėm su tokia problema. Galvojam jog tai galėtų būti šaknų puvinys. 

IMG_20190531_125020.jpg

Mano ir užpuolė puvinys tai aš nupurskiau su signum įdėjau sprejaus ir promix kad liptu prie lapų pakartoti reikia 14 dienų nuo pirmo purškimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Giedrriusas pranešimas:

Tai kad jiems dar augti ir augti. Nemanau kad jie ilgai laikysis

Daug nuomoniu apie kasima tai norejau paklaust kada kasat vieni ziuri I lapus kiti ziedstiebius.Man paziurejus pas save atrodo kad seis metais kazkaip greiciau vyksta viskas paziurejus nepasakyciau kad liepos galo reiks laukt.Lapai pradejo gelsti ziedai susukti.Ka manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš paskutini užsakymą darau žalių česnakų  ir laukiu kol galėsiu imti dangiu veislės česnakus nors žalių liko tik mažiukai bet mėsos pagardinimui sakė nesvarbu dydis nes vistiek jis mala juos tai sakyčiau neblogai už kilogramą kaina 4 euro už mažiukus žalius kelios foto dėmesiui 

IMG_20190627_222923.jpg

IMG_20190627_222952.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-27 at 22:37, Pirichodaz pranešimas:

Aš paskutini užsakymą darau žalių česnakų  ir laukiu kol galėsiu imti dangiu veislės česnakus nors žalių liko tik mažiukai bet mėsos pagardinimui sakė nesvarbu dydis nes vistiek jis mala juos tai sakyčiau neblogai už kilogramą kaina 4 euro už mažiukus žalius kelios foto dėmesiui 

O tai mėsos perdirbėjams maksiminiai česnakai netinka? 

IMG_20190627_222923.jpg

IMG_20190627_222952.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , DariusG pranešimas:

 

Aš neklausiau to manęs paklausė ar  turiu šviežių česnaku sakau turiu bet žali jie da sako tinka Nu man gerai ir jei jam gerai tai džiugu abudu laimingi  šiemet tik 200kg planai parduoti  nes gavau dar žemės tai reikia dar hektarą užsėti tai noriu į hektarą 700kg susodinti  eksperimentavau kad vienas agronomas sakė kad iš mažų išeina skikteliu užauginti didelius bet ką šie metai rodo klydo tai nebandysiu daugiau mažų sodinti  o Dangiai kur yra tai vis dar žali lapai tai manau dar lauksiu jie visi beveik eis į sėkla 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...