Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Prieš 22 valandas, Banginiz pranešimas:

Buvau šiandiena parodoje, radau vasariniu P.O. 12 eur kg.... nepirkau, nes mano turetos galvutes kelis kartus didesnes buvo. Ieškojau sėkliniu bulviu tai tik žalios stotelės palapinė turėjo, tai kad nesitasyti ju nepirkau, prie Namu žolia stotelė yra, tai čia prisipirkau. Bet to ko norėjau šiais metais Su žiburiu nerasi, gaila. Na bet naujas veisles išbandysiu. Ekspermetuosiu.

Katik gryzau iš parodos nu už 10galvuciu vasarinių česnakų praše 5euru paklausiau ar neatiduotu už 4.50sake mandriai ne  tai nepirkau plius padziuvusiu buvo tai nesigailiu kad nenusipirkau bet maniau bus didesnis pasirinkimas  bet nebuvo o dėl bulvių tai aš pasirinkau.žalioje stotelėje ankstyvąsias bulves

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Giedrriusas pranešimas:

Ką jūs gero veikiate su savo česnakais?

IMG_20190416_175239.jpg

Savaitgalį laistysiu su 10kubu bačka  toli laukas man tai negaliu laistymo sistemos pasijungti pas tave Liux prapurenti ir lieji vandeniu tikejaus lietaus bet rodos gražu orą be lietaus česnakam bus geriau atsigaus nes temperatūra maža ir nenori kilti aukštyn 

IMG_20190410_125746.jpg

IMG_20190412_191456.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka ciasnakus salietra du kartus jau turbut visi patresem. Dabar lyteraturoi raso,kad reikia patresti kalio trasomis. Kurias geriau naudoti ? Realiai rinkoi yra tik dvi, kalio chloridas ir kalio sulfatas. Kalio chloride esantis chloras kenks augalams. O kalio sulfatas yra stipriai rigstinantis dirva, ciasnakams rugsti dirva nepatinka. Gal dar kokiukalio trasu yra ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-26 at 21:39, Buffalo pranešimas:

Na ka ciasnakus salietra du kartus jau turbut visi patresem. Dabar lyteraturoi raso,kad reikia patresti kalio trasomis. Kurias geriau naudoti ? Realiai rinkoi yra tik dvi, kalio chloridas ir kalio sulfatas. Kalio chloride esantis chloras kenks augalams. O kalio sulfatas yra stipriai rigstinantis dirva, ciasnakams rugsti dirva nepatinka. Gal dar kokiukalio trasu yra ?

Nenoriu girtis, bet kol kas tik sodinant česnakai gavo pelenu, pas mane kiekis nedidelis sau + tai apie trašas negalvoju, tik šiandiena laisčiau kiek leido kantrybė. Negi be trašu neauga? sodinu ne pirmus metus, praeitais metais gavo raugtu dilgeliu, šiais metais taip pat gaus. Jau paraugtos, kai eini pro šalį, sujudini tai atrodo kad nemėžtam tvarte būtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Banginiz pranešimas:

Nenoriu girtis, bet kol kas tik sodinant česnakai gavo pelenu, pas mane kiekis nedidelis sau + tai apie trašas negalvoju, tik šiandiena laisčiau kiek leido kantrybė. Negi be trašu neauga? sodinu ne pirmus metus, praeitais metais gavo raugtu dilgeliu, šiais metais taip pat gaus. Jau paraugtos, kai eini pro šalį, sujudini tai atrodo kad nemėžtam tvarte būtum.

Auginu pirmus metus, dabar turiu nedideli ploteli, planuoju didinti, kol plotas mazas, noriu ismokt ir suprast kaip teisingai auginti Ciasnakus. Apie Ekologinius Ciasnakus negalvoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-28 at 13:10, Buffalo pranešimas:

Auginu pirmus metus, dabar turiu nedideli ploteli, planuoju didinti, kol plotas mazas, noriu ismokt ir suprast kaip teisingai auginti Ciasnakus. Apie Ekologinius Ciasnakus negalvoju.

Manau pataikėte tinkamu adresu, senbuviai Česnakininkai patars. Pas mane irgi mažas plotas,  bet kiekvienais metais išbandau vis kažka naujo. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...