Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

On 2023-12-07 at 08:15, JCB pranešimas:

Sėjant žieminį rapsą su noraginiu per biodrilį be fronthopperio, kokie dar variantai dėl npk trąšų? Tiesa, šiemet DAP gavo vietoj npk. Duodavau lokaliai. Prieš sėją berti ir laidoti į 17cm gylį nesinori. Kaip savo ūkiuose darot?

Ant ražienų trašos ir dirbimas su noraginiu + sėja. Jokių bėdų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Rapse yra pabiru, daugiausiai galulaukėse, viduri lauko vietomis yra vietomis ne, nezinau ka daryt ar purkst visa lauka ar tik galulaukes. Tame patirtie neturiu, kas susidure, gal yra kazkokia zalingumo riba kiek tu pabiru tarkim turi but, ar panasiai, del galulaukiu esu tikras, kad reikia purkst bet ar visa lauka neapsiprendziu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Ovid pranešimas:

Rapse yra pabiru, daugiausiai galulaukėse, viduri lauko vietomis yra vietomis ne, nezinau ka daryt ar purkst visa lauka ar tik galulaukes. Tame patirtie neturiu, kas susidure, gal yra kazkokia zalingumo riba kiek tu pabiru tarkim turi but, ar panasiai, del galulaukiu esu tikras, kad reikia purkst bet ar visa lauka neapsiprendziu

JEI BUS NEMAZAI PABIRU, TAI JU PRISIKULSI IR I BUNKERI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ovid pranešimas:

Rapse yra pabiru, daugiausiai galulaukėse, viduri lauko vietomis yra vietomis ne, nezinau ka daryt ar purkst visa lauka ar tik galulaukes. Tame patirtie neturiu, kas susidure, gal yra kazkokia zalingumo riba kiek tu pabiru tarkim turi but, ar panasiai, del galulaukiu esu tikras, kad reikia purkst bet ar visa lauka neapsiprendziu

Jai valoma yra dzin, 

Kitaip bus priemaišos ir gali dregme iskelti kviečiai. Jai nebus prinoke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Ovid pranešimas:

Rapse yra pabiru, daugiausiai galulaukėse, viduri lauko vietomis yra vietomis ne, nezinau ka daryt ar purkst visa lauka ar tik galulaukes. Tame patirtie neturiu, kas susidure, gal yra kazkokia zalingumo riba kiek tu pabiru tarkim turi but, ar panasiai, del galulaukiu esu tikras, kad reikia purkst bet ar visa lauka neapsiprendziu

Pursk, pigiai prasileksi ir rami galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Salmas11 pranešimas:

Prašyčiau jūsų nuomonės kaip elgtumėtės ir ko tikėtis. Gal kas panašios patirties turėjot. 15-25augalai kvadrate, šakneles leidžia tai turbūt kad gyvi. Buvo sėtas rugpjūčio 5d ir gavo po sėjos daug daug kritulių.

IMG_6240.jpeg

IMG_6234.jpeg

IMG_6235.jpeg

IMG_6262.jpeg

Panasu turejau viena sezona. Taikiu technologija iki 2t/ha. Ir paejo korta, tiek prisikulti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

2t/ha blogas derlius? 

Auginant normaliai tai tragedija. O  jei užauga tik sėkla pasėjus ir nuo žolių nupurškus tai tada taip. Bet tai po keliu metu niekas to nualinto žemė nebeaugs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Salmas11 pranešimas:

Prašyčiau jūsų nuomonės kaip elgtumėtės ir ko tikėtis. Gal kas panašios patirties turėjot. 15-25augalai kvadrate, šakneles leidžia tai turbūt kad gyvi. Buvo sėtas rugpjūčio 5d ir gavo po sėjos daug daug kritulių.

IMG_6240.jpeg

IMG_6234.jpeg

IMG_6235.jpeg

IMG_6262.jpeg

Nieko gero iš perpjautos šaknies foto, pats tokio nepalikčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Bulvinykas pranešimas:

Kiek matau rapsų, tai visur žali laukai. Kas čia tokio įvyko? "Petro technologija" irgi panašų rezultatą davė.

Žemaitijos pusėje, dalyje jurbarko r, labai daug kur tokie rapsai. Mano akim tai nuo drėgmės pertekliaus žuvo. Kai kuriuose laukuose kur drenažas eina, ten gyvi, už 5m jau rip ir taip Visas laukas juostom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Juodas pranešimas:

Žemaitijos pusėje, dalyje jurbarko r, labai daug kur tokie rapsai. Mano akim tai nuo drėgmės pertekliaus žuvo. Kai kuriuose laukuose kur drenažas eina, ten gyvi, už 5m jau rip ir taip Visas laukas juostom

Pas mus aukštaitijoj ir tas pats, kur tik balelė buvus, ten rapsas miręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Amber pranešimas:

Auginant normaliai tai tragedija. O  jei užauga tik sėkla pasėjus ir nuo žolių nupurškus tai tada taip. Bet tai po keliu metu niekas to nualinto žemė nebeaugs

Is bedos riek suktis, nelabai yra kuom pakeisti .

Nualinta nebus, nes manau gavo is rudens npk, o cia tik del azoto klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Witalikas pranešimas:

Is bedos riek suktis, nelabai yra kuom pakeisti .

Nualinta nebus, nes manau gavo is rudens npk, o cia tik del azoto klausimas

Tai jei kuli dvi tonas, pvz sekla, npk, jeindar azota sulfatas? Žolių purskimas kaip minimum gal dar kažkas, dar jei ne nuosava žemė tai plius nuoma, kuras paset išdirbti nuimt nuvežti derlių ir nusidevejimai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Amber pranešimas:

Tai jei kuli dvi tonas, pvz sekla, npk, jeindar azota sulfatas? Žolių purskimas kaip minimum gal dar kažkas, dar jei ne nuosava žemė tai plius nuoma, kuras paset išdirbti nuimt nuvežti derlių ir nusidevejimai. 

Na mes 5t/ha nepjaunu, pagrindas 3t/ha vidurkis .

Ir kazkaip skaiciuojasi pagal mano technologija viskas. 
Zemes nuoma denge ismokos, tame bedos nematau ar nuosava ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Salmas11 pranešimas:

Prašyčiau jūsų nuomonės kaip elgtumėtės ir ko tikėtis. Gal kas panašios patirties turėjot. 15-25augalai kvadrate, šakneles leidžia tai turbūt kad gyvi. Buvo sėtas rugpjūčio 5d ir gavo po sėjos daug daug kritulių.

IMG_6240.jpeg

IMG_6234.jpeg

IMG_6235.jpeg

IMG_6262.jpeg

Stebek kas bus veliau . Jei vaizdelis nepatiks ant virsaus su diskiniu isek zirnius . Nusikulsi rapsazirnius . Man tai paejo i nebloga pliusa .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...