Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, voras pranešimas:

Kao oro temperatūra 30° ta drėgmė tai tik kotą pūdo, stiebas miręs 90% visvien, noksta akyse, nebent kažkas paturbinęs gerai buvo !

Neteko domėtis kiek įkaista augalai saulės piko metu? Sinoptikai oro temperatūrą matuoja pavėsyje. Tiesiogiai ant saulės gi ženkliai daugiau. Tai va klausimas, kiek dienų augalai šiemet buvo sustabdę vegetaciją? Kaip kitoj temoj buvo pasakyta, kad dzin viskas jei drėgmės užtenka. Ar tikrai? Kai manai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Kao oro temperatūra 30° ta drėgmė tai tik kotą pūdo, stiebas miręs 90% visvien, noksta akyse, nebent kažkas paturbinęs gerai buvo !

viena veislė atrodo kad jau paskutinė savaitė  nokimo bet tas geltonas gumines  ankštaras pravėrus ten dar viskas pilnai žalia.taip kad dar keliata savaičiu teks palaukti jei ne ilgiau.o ir šiaip vakar šakiuose buvau ten ir rapsai ir kviečiai daug žaliasni.P.s. Vat žieminiai miežiai panašu apie 20 bus kulami gal netgi keliom dienom ir anksčiau nors stiebai dar irgi sultingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , grazbek pranešimas:

viena veislė atrodo kad jau paskutinė savaitė  nokimo bet tas geltonas gumines  ankštaras pravėrus ten dar viskas pilnai žalia.taip kad dar keliata savaičiu teks palaukti jei ne ilgiau.o ir šiaip vakar šakiuose buvau ten ir rapsai ir kviečiai daug žaliasni.P.s. Vat žieminiai miežiai panašu apie 20 bus kulami gal netgi keliom dienom ir anksčiau nors stiebai dar irgi sultingi.

Pas mane miežiai 20 jau tikrai nesulauks, prie tokios kaitros šį savaitgalį gal net imsis arba po savaitgalio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...