Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 13 minutes , jaunasis21 pranešimas:

O turi savaeigy?:) jei ne geriau prie ezero pailsek  uz tuos pinigus kuriuos ruosiesi isleisti:) 

Kiekvienas turim isivertint padeti savo laukuose .As esu isbandes karbamido purskimas priklausomai nuo metu prideda 200-250 kg ha,paskutinius 3 metus purskiu visus laukus,bet pas mane yra kiti niuansai ,zeme ivairi ir nokimas nebuna vienodas.Virsunes isbyra ,o apacios zalios.Tai purksdamas karbamidu palaikau vezias defoliantui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Sviesa pranešimas:

Sveiki kokia veislė rekomenduotumėte sėti? Neieškau aukštumų bet 3 tonas kilt reiktų siūlo duplo nauja kas kokia bet galvoju apie 10 30 

jeigu neketinat spaust veisles galimybiu kam moketi uz selekcija 60 euru/ha? Tuos pinigelius pasilik kokiam humistarui ar kokiam dap papildomai ir pasisek paprasta culta ar koki trinity

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-23 at 07:01, Tomas01 pranešimas:

Pernai expiro irgi isgule, tai buvo atsisakyta sitos veisles. Nei su inv1024, nei su popular jokiu bedu del isgulimo bebuvo

Augini viską ką aš augines.....  Kas iš šių nr 1? 1024 pernau auginau ir nusispjoviau....  Ūkinę popular geriau byrėjo.... O expiro kaip mūras dabar... O ir žada vaizdas nemažai.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, gediminaske pranešimas:

Augini viską ką aš augines.....  Kas iš šių nr 1? 1024 pernau auginau ir nusispjoviau....  Ūkinę popular geriau byrėjo.... O expiro kaip mūras dabar... O ir žada vaizdas nemažai.. 

Pernai nr1 buvo 1024, byrejo daugiausiai, siemet manau bus panasiai. Popular aliejinga, o expiro sugule, nevienodai sunoko, derlius nebuvo labai prastas, bet daugiau nebesejom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , axe pranešimas:

Yra laikinas leidimas reglonui. Ir pernai taip pat buvo

 

prieš 41 minutes , Witalikas pranešimas:

Kazkur skaiciau, kad tik ribotam laikui ivezti turi . Ir tik rapsam.
Bet gal klystu

Supratau,tada gal visai neblogai jei prireiktų. Bet jo negirdėt ,kad kas turėtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...