Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

O tai is kokiu pinigu galvojat kyla supirkeju bokstai-elevatoriai? Is tu paciu nuoskaitu uz siuksles, klases, dregme, ir dar visokius velnius. 

Čia dar nieko, bet kai perki kviečius po 150 javapjūtės metu ir parduoti po keliu men po 210euru. Čia skaitau jau biznis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Kaip jums rapso 6 klases??:icon-eek: .Sendien skambinau i LA  tai rapso kainos nuo 496 iki 513,pagal klase.

Ne 6 klases, o kainos diferenciacija pagal aliejaus kieki rapsuose, klase viena. Norejom patys, kad "primoketu" uz riebesni rapsa - tai ir "primoka". Paskata mums visiems rinktis aliejingesnes veisles. Ka ir darau, ne tik derliaus potenciala vertindamas, bet ir aliejaus potenciala ir problemu nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar glifosuosit kas nors rapsą? Aš niekaip nenusprendžiu su žolėm situacija tokia yra kiek ramunių kraštuose,o pačiam lauke viena kita. Kas dėl brendimo tai daug maž tolygiai  tik technologinės dar gana žalios tai jei glifosuočiau tai neišbyrėtų , pagulę tik technologinės ir keli lopukai palinkę. Ar purkštumėt dėl tų ramunių vietom kelių išlindusių ar paliktumėt ir kultumėt taip kaip yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Jonas1995 pranešimas:

Idomu saugojimo kokios sąlygos.

pernai kai visi uzsipyle grudais buvo, saugojimui neeme, bent jau mano klaustas elevatorius

 

Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

Iki Lapkricio nemokamai budavo. O dabar nzn kokios salygos jau

jei taip butu manau tikrai islostu ukininkas, vezdamas grudus saugojimui, be isankstines fiksuotos kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Ar glifosuosit kas nors rapsą? Aš niekaip nenusprendžiu su žolėm situacija tokia yra kiek ramunių kraštuose,o pačiam lauke viena kita. Kas dėl brendimo tai daug maž tolygiai  tik technologinės dar gana žalios tai jei glifosuočiau tai neišbyrėtų , pagulę tik technologinės ir keli lopukai palinkę. Ar purkštumėt dėl tų ramunių vietom kelių išlindusių ar paliktumėt ir kultumėt taip kaip yra?

Jei tik dėl ramunių, tai kam ten mindžiot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Rapsa apziurejus dienos pradzioje mintyse daviau dvi tris dienas nokimo ir net dregnumo nevertejo matuoti,…vakare nuvaziavus jau supranti kad rytoj ta diena.. pradėsim. 

Pajudėsi rimčiau. Pas mane 10-12dienu kaip minimum. Planuojam apie liepos 26-28d pradėt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...