Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 5 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Turiu 11 ha zieminiai kvieciai po pupu - nuimtos pupos, suskusta, paseta kvieciai. Sudygo ir pupu pabiros (tiksliau ka nudauze lenktuvai ir kur pacios isprogineje buvo). Vaizdas buvo - pupos per sprindi didesnes nei kvieciai, nuo pirmu salciu nusalo. Specialiai nenaudojau herbicido - eksperimentas skant. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dzipas pranešimas:

Turiu 11 ha zieminiai kvieciai po pupu - nuimtos pupos, suskusta, paseta kvieciai. Sudygo ir pupu pabiros (tiksliau ka nudauze lenktuvai ir kur pacios isprogineje buvo). Vaizdas buvo - pupos per sprindi didesnes nei kvieciai, nuo pirmu salciu nusalo. Specialiai nenaudojau herbicido - eksperimentas skant. 

Aš turiu, lygiai tokių pat, miežių po pupų, tai miežiai biški peraugę, herbicido nepurškiau, o pupos nušąlę.

Įdomu kaip rapsai, ar pavyko kenkėjus suvaldyti ir pan. Kiek kg/ha pupų reikia sėti į rapsus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus bais progresyvus tai sêja specialiai, BBS sako kad apie 80kg/ha. Gumbelinės bakterijos azotą kaupia iki žydėjimo vidurio, du trečdaliai skirti pačiam augalui, trečdalis lieka šaknyse. Tai gaunasi labai tempiant už ausų, maximum 30-60kg, minus tai kad labai trumpa vegetacija, turbūt minus tai kad ruduo, šalta ir visi procesai sulėtėję.... Tai kas mums realiai lieka? Jei tai pabiros tai šaunu, bet specialiai sėjant? Ar tik ne monkey business?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , linas78s pranešimas:

kai mes bagoti tai galim vaidint:icon-smile:,kita vertus 30-60 kg azoto 100-200 kg salietros,kažkoks lašelis eurų grįžta.o dar jeigu imtume visokias simbiozes,masę likusią ,šaknų darbą dirvoje tai gal ne toks baisus minusas gaunasi.

Visa nauda turi parodyti kombainas . O kas ten liko teorijas kurti, tai visiskai bereiksmis dalykas.  Taigi nelieka tu 30 - 60 kg..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, linas78s pranešimas:

kad mes čia atsilikę tai dar nieko nesudaro,gal ateitį auginsim ir netokių mixų:icon-smile:

Tikrai taip užsienyje agronomai ūkininkai visokių mixu prisigalvoję, bando viskas yra aprašyta  youtubei net sumesti seminarai , mum belieka suvorškint kopijuot ir pritaikyt, dviračio išradinėt nebereikia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Vilius pranešimas:

Tikrai taip užsienyje agronomai ūkininkai visokių mixu prisigalvoję, bando viskas yra aprašyta  youtubei net sumesti seminarai , mum belieka suvorškint kopijuot ir pritaikyt, dviračio išradinėt nebereikia 

O tai konkrečiau nieko? Jei kažką tokio esi žiurėjas, tai greičiau rasi nei aš. Dalinkis, man įdomu, tiesiog su pupom man nesigauna matematika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...