Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 20 minutes , voras pranešimas:

Juostos ten kur kombaino šiaudai - pelai byrėjo?

Ne ten pat juostos kur šiaudai  byrėjo. 

Labai įdomiai iš tikro, geras rapsas kur buvo senos technologinės vėžios(kviečiuose buvusios) ir dabar sutapo rapse ten pat vėžios tai juostos po kokius 10 metrų gerai tada tarpas 10 metrų prasto rapso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nukūlė miežius ir balandas arba tiksliau balandas su miežiais ir iškart diskiniu ir pasėjo rapsą, kur byrėjo pelai - rapso nėra.  Kur skuto du kartus po žieminių, kaip ir normaliai.

Nu tai čia šitas variantas netinka, po kviečių nuskusta diskiniu, tada po 3 sav nuskusta noraginiu, dar po 5 dienų diskinis ir sėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, paulius radvila pranešimas:

mesla pauksciu perku jau 2 metai,  per 2 metus kazkokiu stebuklu nepastebejau, nes kokia 30 proc lauku mesla tik gauna po 10t, taipogi tyrimus zemes darem is kaimyno lauko kur 5 metai naudoja, bei juostos kir naujai dadejo zemes. pirma reikia zinot ko ieskot, cia svetima mintis tipo karviu srutas varo ir prastai auga, nors ten gal per daug tu srutu, o va kur bakterijos jau super... dar tokia trasa kaip nuoteku dumblas is miestu yra ten uz dyka atveza, padaro visus tyrimus, sunkius metalus istiria ten tyrimai jau rimtesni ir atrodo kad dar iki tu leistinu ribu toli... irgi 2 metai po kelis proc ukio pabandom. kaip ten su tom bakterijom... is dumblo nauda tik fosforas ir organika ir sunkus metalai:)))

Na dešimt tonu paukščiu mėšlo tai jau ne taip ir mažai.paskui nusistatyk kur nori matyti ta pagerėjima plius pagerėjimas ne taip greitai ir ateina.aš daug kam aiškinau bet daugelis nesupranta nes ne žino o kartais ir smarkiai pavydi to gėrio mėšlas.Todėl supratimas baigiasi ties tuom kad išbarsčiau mėšla ir o dieve iš kart stebuklas turi įvykti.Deja ne taip viskas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojau ir aš paukščių mėšlą pora metų. Tai man didžiausias pliusas buvo tas, kad ten kur naudojau mėšlą nutariau nebedėt npk, žodžiu neišleidau pinigų, o iš sutaupytų nupirkau vilkiką, seną, bet krutantį. Užtikrinu, buvo verta, o ir progresas dar nė mėšlo neiškražius. Už tai ačiū Vytautui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, voras pranešimas:

Naudojau ir aš paukščių mėšlą pora metų. Tai man didžiausias pliusas buvo tas, kad ten kur naudojau mėšlą nutariau nebedėt npk, žodžiu neišleidau pinigų, o iš sutaupytų nupirkau vilkiką, seną, bet krutantį. Užtikrinu, buvo verta, o ir progresas dar nė mėšlo neiškražius. Už tai ačiū Vytautui :)

Gal anksčiau tas gėris ir nekainavo dabar kiek žinau už paukštini kai kas ir dvidešimt euru už toną moka be kratimo išlaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, voras pranešimas:

Naudojau ir aš paukščių mėšlą pora metų. Tai man didžiausias pliusas buvo tas, kad ten kur naudojau mėšlą nutariau nebedėt npk, žodžiu neišleidau pinigų, o iš sutaupytų nupirkau vilkiką, seną, bet krutantį. Užtikrinu, buvo verta, o ir progresas dar nė mėšlo neiškražius. Už tai ačiū Vytautui :)

Kokiam Vytautui dėkoji? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-30 at 19:48, Virgis. pranešimas:

Nemokamas receptas-paukščių mėšliuko kas metai po 10t. Organika, mikrikai, NPK, susiźiurėti ph ir PK kiekius ir santykius, sėjomaina.

Klausimas ar žemė nuosava ar nuomos terminas pakankamai ilgas, nes gerai įtręšto sklypo daug kas norėtų. 

Tai gal žinai kur mėšlo rast pirkt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...