Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 33 minutes , ukis123 pranešimas:

Aš jau issikvieciau AG tegul sprendžia, jei iš garazniku perka tegu ir atsako

as purskiau butisan+tanaris+targa uz 20 dienu salsa+juventus...kurie buvo po sejos iskart sudyge viskas gerai...kurie pradejo dygti po lietaus, tragiskai atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , caper pranešimas:

Aš nieko nepurškiau ir nenaudojau. Bet pagalvokit ar verta daugiau naudoti iš lietuvos kaimynų pirkta ta garsujį herbicidą, kurio buteliukuose pripilta kazkur kinijoj gaminta neaiški veiklioji medžiaga.

nu taip danai irgi lietuvos kaimynai ,tai ir jais jau nebeoasitikim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumą skaito ne tik ūkininkai. Pirma foto aplink lauka apvaziuota, antra matosi visas laukas. Tas kur zalias dar tai kazkiek pastresaves, bet dar gyvas nes ten kitas purkstuvas. O pirmi keli purkstuvai rudi, net tusčioji aviža ruda, kaip po kviečių herbicido iš m raides. Kviečiu pabiros žaliuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, caper pranešimas:

Aš nieko nepurškiau ir nenaudojau. Bet pagalvokit ar verta daugiau naudoti iš lietuvos kaimynų pirkta ta garsujį herbicidą, kurio buteliukuose pripilta kazkur kinijoj gaminta neaiški veiklioji medžiaga.

Šiaip stresavo šiemet nuo augimo reguliatoriu ne nuo herbicidu, nebent nuo kviečių herbicidų likučiai ypač kas monitoriu naudojo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , rapsas pranešimas:

Kaip veikia tebukanazolas rapsą 4-5lap. tarpsnyje?  po purskimo stabdo viso augalo augimą ar tik virsutines dalies?  ar dar yra prasme ji purksti siuo metu? nes galvoju, kad pati gamta  rapsą trumpina dabar ;) 

Aš ir nepurškęs reguliatorium,ir prisibijau fomozės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-10-08 at 09:22, rapsas pranešimas:

Pas mane rapsas su RLM7 genu, atsparus fomozei, bent as jau taip galvoju ;)  as del trumpinimo kūgelio galvoju purkšti.

Genas neapsaugo 100 proc nuo fomozes. Siai dienai rinkoje jau buvo galima rasti APR37 gena, naujos kartos, bet ir tai nera 100 proc apsauga.

Tai yra tik prevencija.

Nupjoves lauka kvadratiniame metre kiek radai zalius stiebu ir kiek rudu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...