Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

5 minutes ago, Witalikas pranešimas:

Tai gal vabalu darbas

kažkaip nemanau nes pagrinde tik centrinio centre neužsimezga arba užsimezga , bet labai mažos, o kai vabalai nukanda tai ten būna iš to stagarėlio jau kaip ataugėlė , o dabar maži stagarai ir tų vabalų pas mane per daugiausiai nebuvo. Gal dar įtariu pats klaidą padariau gegužės 7 d atidaviau paskutinę salietrą po 130kg/ha kažkur ir jau beveik atsidengę buvo tai gal nudeginau ir neužmezga, arba like net neišsiskleidę žiedukai kai kur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nepurkšiu. Jau ir taip rapsas susivėlino žydėti, bijau, kad nupurškus kokiu cantus nereiktų

rugsėjo mėnesį kulti. Sausi orai savo irgi prideda. Žiūrėsiu, kaip gausis...

Prieš 23 valandų, Minduksx pranešimas:

Gal neverta purkst nuo ligu kai taip sausa, tokia kvaila mintis i galva lenda, ka manot?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, ignas.d pranešimas:

uzaugs ar purksta cantus , ar su kokiu orius nepilna norma. kur nors kiek prastesnis ir isretejes plotas manau neverta brangiausiu fungicidu purkst, pernai metai priverte pirmiau gerai pagalvot pries darant kazka

užpernai teko bandymą daryti, kadangi laukas didelis - tai vienas purkštuvas cantus, kitas prosaro trečias amistar extra. Rezultate rapsas kaip užbrėžtas buvo geriausiai saugojo cantus, netgi kuliant šviesiausias buvo, antras amistar, toliau prosaro. Kiek investuoji, tiek ir turėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, M&M pranešimas:

užpernai teko bandymą daryti, kadangi laukas didelis - tai vienas purkštuvas cantus, kitas prosaro trečias amistar extra. Rezultate rapsas kaip užbrėžtas buvo geriausiai saugojo cantus, netgi kuliant šviesiausias buvo, antras amistar, toliau prosaro. Kiek investuoji, tiek ir turėsi...

Tokie bandymai man patinka. Dabar jau viskas aiskiau. O derlius labai skyresi? Ka prie fungicido desit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...