Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Julius Panka yra Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos vadovas. Žmogus patriotas, daugiau tokių reiktų. Kiek teko renginiuose LTJS'o dalyvaut ir jį matyt iš arčiau, tai tikrai labai paprastas, nuošridus, bendraujantis žmogus. Nepasikėlęs.

Dar vienas Šustauskas ?

Jau geriau dar vienas Šustauskas (kuris, beje, buvo vienas iš tų 4 normalių seimo narių, kurie vieno balsavimo metu balsavo PRIEŠ žemės pardavimą užsieniečiams), negu partinis komformistas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papločiau jums už tokį „puikų“ atsakymą, bet visgi virtuali erdvė.

Per kurią vietą Jūs man paplotumėt ? :lol: Jeigu Jūsų Mylistai šustauskas yra GERIAU ir jis yra vienas iš NORMALIŲ ... Ką daugiau komentuoti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu ir čia yra Kėdainių bobelės gerbėjų. Kai valdžioj buvo valinskas, galvojau, kad blogiau būti nebegali. Pasirodo gali. Bet dabar tau jau tikrai turėtų būti dugnas, tiksliau pasakius tai net ir į dumblą įsikasėm.
Va , žiūriu ne aš vienas taip mąstau ....Na gal jau dabar tautiečiai , dar tie kur užsilikę , dalgius ir šakes išsitrauks ....
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu ir čia yra Kėdainių bobelės gerbėjų. Kai valdžioj buvo valinskas, galvojau, kad blogiau būti nebegali. Pasirodo gali. Bet dabar tau jau tikrai turėtų būti dugnas, tiksliau pasakius tai net ir į dumblą įsikasėm.

Pala pala, bobele juk is Ukmerges. Kedainiuose tik pagrindinis ja valdantis procesorius instaliuotas. O gal reiktu sakyt Maskvoje :eusa-think: Geriau santechnike ji dirbtu Ukmergej! .... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu ir čia yra Kėdainių bobelės gerbėjų. Kai valdžioj buvo valinskas, galvojau, kad blogiau būti nebegali. Pasirodo gali. Bet dabar tau jau tikrai turėtų būti dugnas, tiksliau pasakius tai net ir į dumblą įsikasėm.

Pala pala, bobele juk is Ukmerges. Kedainiuose tik pagrindinis ja valdantis procesorius instaliuotas. O gal reiktu sakyt Maskvoje :eusa-think: Geriau santechnike ji dirbtu Ukmergej! .... :lol:

Būtent, prie ko čia Kėdainiai.

O šeip tai aš jos Facebooke paprašiau, kad kai sekantį kartą sakys, kad atstovauja Lietuvą pridėtu išskyrus Saulių, nes kaip tai sarmata dėl tokio atstovavimo.

Gal dar kas norit prisidėti prie sąrašo nepageidaujančių tokio atstovavimo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O šeip tai aš jos Facebooke paprašiau, kad kai sekantį kartą sakys, kad atstovauja Lietuvą pridėtu išskyrus Saulių, nes kaip tai sarmata dėl tokio atstovavimo.

Gal dar kas norit prisidėti prie sąrašo nepageidaujančių tokio atstovavimo ;)

as irgi noreciau ,kad ji "atstovautu " Lietuva be manes tik gaila, kad man savo nuomones nepavyko jai paskelbti jos Facebooke , gal shaulinis nuoroda galetu pameteti , kur ji ten taip stengiasi uz Lietuva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O šeip tai aš jos Facebooke paprašiau, kad kai sekantį kartą sakys, kad atstovauja Lietuvą pridėtu išskyrus Saulių, nes kaip tai sarmata dėl tokio atstovavimo.

Gal dar kas norit prisidėti prie sąrašo nepageidaujančių tokio atstovavimo ;)

as irgi noreciau ,kad ji "atstovautu " Lietuva be manes tik gaila, kad man savo nuomones nepavyko jai paskelbti jos Facebooke , gal shaulinis nuoroda galetu pameteti , kur ji ten taip stengiasi uz Lietuva

labai jau per aplinkui reikia ieškoti, bet įmanoma ;)

Mano nebėr laiško, bet bandyt reikia ;)

https://www.facebook.com/pages/Loreta-G ... ef=profile

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau manes sitas sprendimas nepaveiks, vistik kaip rukem mesa su alksnio dumeliu saltai taip ir toliau rukysim.

kogero nera nieko slykstesnio kaip mirkyta sonine :handgestures-thumbdown:

http://www.15min.lt/naujiena/verslas/ze ... 8834?cf=df :eusa-clap::eusa-clap:

Senai jokia naujiena, kad šūdelfis vaikosi klikų, todėl rašo kas ant seilės užeina ir kuo skandalingesne antrašte, faktai ir jų tikrinimas jiems negirdėtos sąvokos. Ir tai yra lankomiausias portalas ant Lietuvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kiaulių marą jau turim. Faktas, kad tai buvo tik laiko klausimas. Dabar galim tik padėkot žaliesiems ir medžiotojam, kurie priveisė šernų. Bent jau man bus laisvesni vasaros vakarai, kai nereiks lakstyt po laukus su petardom. Ir iš Sardinijos gryžus nereiks dezinfekcijos daryt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiaulių marą jau turim. Faktas, kad tai buvo tik laiko klausimas. Dabar galim tik padėkot žaliesiems ir medžiotojam, kurie priveisė šernų. Bent jau man bus laisvesni vasaros vakarai, kai nereiks lakstyt po laukus su petardom. Ir iš Sardinijos gryžus nereiks dezinfekcijos daryt. :)

Neber tu sernu neber... ne 1995m kai pamenu pulkais diena matydavai visa fauna... o dabar tik viena kita prie seryklu eina isvyst... bet bedu jau yra kad tik grudu neuzdraustu eksportuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiaulių marą jau turim. Faktas, kad tai buvo tik laiko klausimas. Dabar galim tik padėkot žaliesiems ir medžiotojam, kurie priveisė šernų. Bent jau man bus laisvesni vasaros vakarai, kai nereiks lakstyt po laukus su petardom. Ir iš Sardinijos gryžus nereiks dezinfekcijos daryt. :)

Neber tu sernu neber... ne 1995m kai pamenu pulkais diena matydavai visa fauna... o dabar tik viena kita prie seryklu eina isvyst... bet bedu jau yra kad tik grudu neuzdraustu eksportuot

Aha nebera kur jau

Tai vasara kviečiu pas save i svečius šernu pažiūrėt

Suartos visos pievos jų. Prisiveisė begalė,vasara laksto bandom, o medžiotojam giliai dzin.

Mat jie geri myli gamta šeria dar juos :icon-evil: Kad tik prasisuktu tas maras plačiau, mažum šiokia tokia tvarka atsiras

Dar va bebram kokia puokštę užtaisius išvis gerai būtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...