Jump to content

Ka mes valgome!!!


panjabis

Recommended Posts

  • Atsakymai 96
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o ar mesw turim iš ko rinktis? Pasakoja jie susėde, kad vengti E :eusa-think: na aš jau senokai etiketes skaitau ir domiuosi ką valgau ior savo vaikam duodu, bet raskit ką nors valgomo be E parduotuvėse. vat pasiimi krepšą ar karutį ir eini apsipirkti, pabandyk a[psipirkti taip, kad nebūtu jokių E, tarkim kokio mojenezo, ar pomidorų padažo rasi, duonos jau rimtai reikės ieškot, dešros.... na gal ir rasi kad etiketėj nebus parašyta Exxx bet bus pilnas to brudo pavadinimas smulkiom raidėm, ar ba dar paprasčiau "tirštikliai emulsatoriai kvapo stiprikliai" suprask ko nori. vatr penktadienį buvo dukros gimtadienis rinkau tortą ir velnias mane tempė tą etiketę paskaityt :icon-eek: ten nėra normalių produktų, tik E ir ekstraktai emulgatoriai, koncentratai :icon-evil: a ką daryt iš ko rinktis :icon-question:

Dėl grūdų purškimo tai labai paprastas sprendimas: skandinavai moka matif+5 eur už kviečius jei jie nebuvo purkšti augimo reguliatoriais ir roundapu, manau tai pakankama priežastis bandyt be jų apsieiti

majonezas helmans bejokiu e tap pat rekomenduoju paragauti pomidoru padazo vilkaviskio senovinio taip pat be jokiu e. o skonis pasaka nera lygiu nei suslaviciui nei kam kitam. :eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar mesw turim iš ko rinktis? Pasakoja jie susėde, kad vengti E :eusa-think: na aš jau senokai etiketes skaitau ir domiuosi ką valgau ior savo vaikam duodu, bet raskit ką nors valgomo be E parduotuvėse. vat pasiimi krepšą ar karutį ir eini apsipirkti, pabandyk a[psipirkti taip, kad nebūtu jokių E, tarkim kokio mojenezo, ar pomidorų padažo rasi, duonos jau rimtai reikės ieškot, dešros.... na gal ir rasi kad etiketėj nebus parašyta Exxx bet bus pilnas to brudo pavadinimas smulkiom raidėm, ar ba dar paprasčiau "tirštikliai emulsatoriai kvapo stiprikliai" suprask ko nori. vatr penktadienį buvo dukros gimtadienis rinkau tortą ir velnias mane tempė tą etiketę paskaityt :icon-eek: ten nėra normalių produktų, tik E ir ekstraktai emulgatoriai, koncentratai :icon-evil: a ką daryt iš ko rinktis :icon-question:

Dėl grūdų purškimo tai labai paprastas sprendimas: skandinavai moka matif+5 eur už kviečius jei jie nebuvo purkšti augimo reguliatoriais ir roundapu, manau tai pakankama priežastis bandyt be jų apsieiti

majonezas helmans bejokiu e tap pat rekomenduoju paragauti pomidoru padazo vilkaviskio senovinio taip pat be jokiu e. o skonis pasaka nera lygiu nei suslaviciui nei kam kitam. :eusa-dance::eusa-dance:

mano draugas pilsto ta senovini padaza,kartais ir man parupina... :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar mesw turim iš ko rinktis? Pasakoja jie susėde, kad vengti E :eusa-think: na aš jau senokai etiketes skaitau ir domiuosi ką valgau ior savo vaikam duodu, bet raskit ką nors valgomo be E parduotuvėse. vat pasiimi krepšą ar karutį ir eini apsipirkti, pabandyk a[psipirkti taip, kad nebūtu jokių E, tarkim kokio mojenezo, ar pomidorų padažo rasi, duonos jau rimtai reikės ieškot, dešros.... na gal ir rasi kad etiketėj nebus parašyta Exxx bet bus pilnas to brudo pavadinimas smulkiom raidėm, ar ba dar paprasčiau "tirštikliai emulsatoriai kvapo stiprikliai" suprask ko nori. vatr penktadienį buvo dukros gimtadienis rinkau tortą ir velnias mane tempė tą etiketę paskaityt :icon-eek: ten nėra normalių produktų, tik E ir ekstraktai emulgatoriai, koncentratai :icon-evil: a ką daryt iš ko rinktis :icon-question:

Dėl grūdų purškimo tai labai paprastas sprendimas: skandinavai moka matif+5 eur už kviečius jei jie nebuvo purkšti augimo reguliatoriais ir roundapu, manau tai pakankama priežastis bandyt be jų apsieiti

majonezas helmans bejokiu e tap pat rekomenduoju paragauti pomidoru padazo vilkaviskio senovinio taip pat be jokiu e. o skonis pasaka nera lygiu nei suslaviciui nei kam kitam. :eusa-dance::eusa-dance:

mano draugas pilsto ta senovini padaza,kartais ir man parupina... :eusa-dance:

tai parupink man koki bidona. man tas sloikutis vienam prisedimui :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as myliu sita padaza su bulvytem fri kepsiukiu kotletukais spageti makaronais saslyku lasinukais pasaka o ne padazas.antroje vietoje pas mane racione :lol: majonezas helmans taip pat vertas demesio trecia vieta majonesas remulade ar pan.nepamenu tikslaus pav nes jau senai radau jo pirkt. viskam nuplauti utenos melynas arba calsberg :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

majonezas helmans bejokiu e tap pat rekomenduoju paragauti pomidoru padazo vilkaviskio senovinio taip pat be jokiu e. o skonis pasaka nera lygiu nei suslaviciui nei kam kitam. :eusa-dance::eusa-dance:

http://sveikasvaikas.lt/spring/product?id=2261004

http://sveikasvaikas.lt/spring/product?id=491526

Va tau Helmans be jokių E :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas, kad bent kiek tų visų konservantų ir pan. kaupiasi žmogaus organizme, ir klausimas per kiek laiko pasišalina, jei išvis dar dingsta... Yra tekę girdėt nutikimą, kai prireikė atkast kapą žmogaus, ar tai po metų ar tai po kiek, na tiksliai faktų nepamenu, bet esmė, ta, kad kūnas buvo beveik nesuiręs... nors palyginus su senais laikais po tiek laiko nebelabai kas ir turėjo būt likę. Tad galima sakyt, jei norit kape ilgai išbūt gražūs, sveiki, tai konservuokites :D:D Aišku prie tokių blogų dalykų prisideda ir užterštas dirvožemis, na vnž. teršalai, chemija, tikrai atsiliepia :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas, kad bent kiek tų visų konservantų ir pan. kaupiasi žmogaus organizme, ir klausimas per kiek laiko pasišalina, jei išvis dar dingsta... Yra tekę girdėt nutikimą, kai prireikė atkast kapą žmogaus, ar tai po metų ar tai po kiek, na tiksliai faktų nepamenu, bet esmė, ta, kad kūnas buvo beveik nesuiręs... nors palyginus su senais laikais po tiek laiko nebelabai kas ir turėjo būt likę. Tad galima sakyt, jei norit kape ilgai išbūt gražūs, sveiki, tai konservuokites :D:D Aišku prie tokių blogų dalykų prisideda ir užterštas dirvožemis, na vnž. teršalai, chemija, tikrai atsiliepia :icon-rolleyes:

vadinasi uz egiptiecius mes esam daugiau paziange sioj srityj,tie nemokejo gyvu zmoniu mumifikuoti... :lol::lol::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki :)

As manau, kad visu pirma reikia valymus pradeti nuo saves :) kai zmogus manes klausia ar daug cia prideta E as jaum atsakau, kad ne as dejau, todel ir pasakyti negaliu, bet pagal tai kaip stovi produkcija ir kan gamintojas sneka, galiu pasakyt, kad minimaliai :) o tada sulauki reakcijos, kad visi jus esat - sudai ir suda kisat :)

Nereikia buti dideliu genijum, kad pasakyti jog gyvenime laukia nemalonios situacijos :) o jus pasakykit kaip ju isvengti ir susitvarkyti su jomis :) Rinka, kaip ir maisto reguliuojam mes patys, ko pirkejas praso ta ir gauna : ilga galiojimo laika, pigu,skanu, gerai atrodo :) Ukininku produkciaj - ukininko dar nesutikau :lol: o ir mokejimas grai isauginti nereiskia mokejimmo gerai pagaminti produkta. Pilna turguose nemoksiskai rukytis mesos - piktybiniu medziagu ten daugiau, nei kad gaminti su "E" :)

Vienas , amzinatels nekilnojamojo turto vystytojas, paklaustas kodel stato tokius prastus namus atsake - kol suda gerai perka, tol ir pardvinesiu :)

Praejo "Mazyliu" mada dabar atejo be "E" mada, jau ziu reklama kitaip skamba :) paaiskinkit kaip produktas be "E"galioja vos ne ilgiau nei su "E" ????

Manau viskas prasideda nuo musu ir ligos puola ne nuo E, o nuo musu nesugebejimo dziaugtis gyvenimu, myleti :) I graba visu turtu nesusikisi :) mano mama gyditoja, tai jos isireiskimas - 60% ligoniu negaliu padeti, nes tik jie gali sau padeti ir ligos pas juos nera, nebent gyvenimo nemeile, stresas, nesibaigiantys rupesciai :)

Visus sveikos gyvensenos myletojus - kvieciu i kaima. uz buta tikrai galima nebloga sodybele isigyti, o dar pardavus visus televizorius, kompiuterius ir kita buitine technika, tikrai nemazai pinigo iseitu ir gyvenat sau kaime sveikai,laisvai su sypsena :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Visus sveikos gyvensenos myletojus - kvieciu i kaima. uz buta tikrai galima nebloga sodybele isigyti, o dar pardavus visus televizorius, kompiuterius ir kita buitine technika, tikrai nemazai pinigo iseitu ir gyvenat sau kaime sveikai,laisvai su sypsena :)

Siūlai atsisakyt prabangos? :D keliesi anksti ryte, tam kad užkurtum pečių ir turėtum šilto vandens nusipraust, partysi du kibirus vandens iš šulinėlio, į darbą ne automobiliu - pesčiomis arba arkliuku, visą maistą augini ir gaminiesi pas save, jokių maksimų ir t.t.. Vienaip ar kitaip, tai jau žingsnis atgal. Netikiu tuo ką rašai arba neįsivaizduoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus sveikos gyvensenos myletojus - kvieciu i kaima. uz buta tikrai galima nebloga sodybele isigyti, o dar pardavus visus televizorius, kompiuterius ir kita buitine technika, tikrai nemazai pinigo iseitu ir gyvenat sau kaime sveikai,laisvai su sypsena :)

Siūlai atsisakyt prabangos? :D keliesi anksti ryte, tam kad užkurtum pečių ir turėtum šilto vandens nusipraust, partysi du kibirus vandens iš šulinėlio, į darbą ne automobiliu - pesčiomis arba arkliuku, visą maistą augini ir gaminiesi pas save, jokių maksimų ir t.t.. Vienaip ar kitaip, tai jau žingsnis atgal. Netikiu tuo ką rašai arba neįsivaizduoju :)

bet ekologiška ir sveika, porą metų gal igiau gyvens už mane :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...