Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Future sandorius paziuri ir daug maz aisku kad klp uoste kitais metais gali tiketis 200 eur uz tona, manau rastum nesunkiai kas ir sutarti pasirasytu, taigi situacija daug maz aiski.

O karai, zemes drebejimai, kitos stihines nelaimes ir tt manau ir Bulvinykas ju nenuspes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Future sandorius paziuri ir daug maz aisku kad klp uoste kitais metais gali tiketis 200 eur uz tona, manau rastum nesunkiai kas ir sutarti pasirasytu, taigi situacija daug maz aiski.

O karai, zemes drebejimai, kitos stihines nelaimes ir tt manau ir Bulvinykas ju nenuspes

kažin ar Klaipėdoj kas duos biržos kainą. Ir Dunkirkas tik nuo 2015 rugsėjo priims. Taip kad belieka Ruanas. Toloka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Europa dar nespėjo kaip reikiant sureaguot, nes wasde duomenys pasirodė tik dienos pabaigoj. Čikaga visu gražumu smigo. Kviečių yra sočiai. Kukurūzo yra sočiai. Vienintelis dalykas, kas dar palaiko kainas - jos jau pakankamai patrauklios pirkėjams, todėl paklausa labai gera. Klausimas kiek to padidėjusio eksporto "suvalgoma", o kiek gula į sandėlius brangesnių grūdų laikotarpiui, kuris kažkada gali ateit.

Kas dėl metų galo - tai čia įdomu, nes fondai "shortino", o kad suvest galus tai reikia pirkt, gal tai sulaikys nuo gilesnės duobės.

Aliejiniai beveik jau tradicija, kad vasarį - kovą būna pigiausi - PA soja. Šiemet jie jos turės. Visa laimė, kad Brazilai vieną uostą susidegino, tai dabar dar liūdniau jiems su krovos darbais, reikia ir cukrų vežt, kukurūzą, soją. Vienu žodžiu logistinis košmaras. Mums nuo to tik geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Labai turininga diskusija. Nelabai yra ka pridurt.

As savo durna klausima istryniau ir pazadu daugiau sitos temos nebetersiu.

Algi, klausimas buvo teisingas ir vietoj. Tik atsakymai (įskaitant ir mano) nieko bendro su diskusija neturi, tikrai ne tave mintį turėjau. Kažkada čia buvo galima įdomių minčių rast, o dabar ... O mano postai ganėtinai dažnai iššaukia kai kurių asmenų sunkiai paaiškinamą priešiškumą, tai geriau jau tylėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nereikia čia sureikšminti tų "priešiškumų" Aš skaitydamas abiejų jūsų pasisakymus susidarau realesnį vaizdą, kaip -žiūrėdamas abiem akimis ir klausydamas abiem ausimis. Nereikia skirtingų nuomonių suvesti į asmeniškumus, taip pat negalima pretenduoti į vienintelę teisingą nuomonę ir viskas bus ok.

O dėl kainų tai mano galva jos kaip reta stabilios, tie kilimai kritimai tokie mizerni palyginus su nelabai tolima praeitimi. Panašu, kad visi laukia o kas bus toliau, kaip stichijos paveiks EU ir kaip Šiaurės Amerikos pasėlius. Kol kas akivaizdžios žalos nėra tai ir kainos trypčioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...