Jump to content

Sandelys technikai, grudams


profilex

Recommended Posts

  • Atsakymai 897
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 metų...

Gal kas domėjotės kainom pramoninių grindų? Man iki betono taško apie 50 km tai c25 stiprumo su metalo fibra paskaičiavo 93 eur. Darbai už betonavima nuo 5,5 iki 6 eur m2. Pagrindo paruošimas 3 eur/m2. 

Turiu klaima 25x12. Planuose grūdus supilti,technika laikyti. Klaimo sienos medines. Jei stumsiu grūdus prie sienų išstums garantuotai. Mastau jeigu betonuojant grindis aplinkui isgrezioti polius ir kas metrą ibetonuoti strypų, vėliau usb plokšte prisukti kai bus laikomi grūdai. Būtų gerai kokius 2 metrų į aukštį supilti. Gal kas esat panašiai pasidarę? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Duncia pranešimas:

Gal kas domėjotės kainom pramoninių grindų? Man iki betono taško apie 50 km tai c25 stiprumo su metalo fibra paskaičiavo 93 eur. Darbai už betonavima nuo 5,5 iki 6 eur m2. Pagrindo paruošimas 3 eur/m2. 

Turiu klaima 25x12. Planuose grūdus supilti,technika laikyti. Klaimo sienos medines. Jei stumsiu grūdus prie sienų išstums garantuotai. Mastau jeigu betonuojant grindis aplinkui isgrezioti polius ir kas metrą ibetonuoti strypų, vėliau usb plokšte prisukti kai bus laikomi grūdai. Būtų gerai kokius 2 metrų į aukštį supilti. Gal kas esat panašiai pasidarę? 

Pramonines uz 93 eur/kv? Kiek domejausi grindu betonavimu (dabartiniam projektui kaip tik pavasary bus liejama 2500 kv.) kadangi pas mane ferma visokios fibros atpuola lieka armavimo tinklas:

1. pasluoksnis zvyras/smelis - 3-4 eur 

2. pasluoksnio paruosimas - 2-3 eur.

3. armavimo tinklas su laikikliais - 1-2 eur.

4. betonas (15 cm) - 13-14 eur.

5. betonavimas su uztrynimu - 3-4 eur.

Suma sumarum - 22 - 27 eur uz kvadrata. Papildomi kastai - betono transportavimas i aikstele, aiksteles paruosimas - tarkim grunto nukasimas ir pan. bet ir tai cia ne kosmines sumos.

Is kur tie 93 eur susidaro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Pramonines uz 93 eur/kv? Kiek domejausi grindu betonavimu (dabartiniam projektui kaip tik pavasary bus liejama 2500 kv.) kadangi pas mane ferma visokios fibros atpuola lieka armavimo tinklas:

1. pasluoksnis zvyras/smelis - 3-4 eur 

2. pasluoksnio paruosimas - 2-3 eur.

3. armavimo tinklas su laikikliais - 1-2 eur.

4. betonas (15 cm) - 13-14 eur.

5. betonavimas su uztrynimu - 3-4 eur.

Suma sumarum - 22 - 27 eur uz kvadrata. Papildomi kastai - betono transportavimas i aikstele, aiksteles paruosimas - tarkim grunto nukasimas ir pan. bet ir tai cia ne kosmines sumos.

Is kur tie 93 eur susidaro?

Spėju kubo kainą parašė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Duncia pranešimas:

Gal kas domėjotės kainom pramoninių grindų? Man iki betono taško apie 50 km tai c25 stiprumo su metalo fibra paskaičiavo 93 eur. Darbai už betonavima nuo 5,5 iki 6 eur m2. Pagrindo paruošimas 3 eur/m2. 

Turiu klaima 25x12. Planuose grūdus supilti,technika laikyti. Klaimo sienos medines. Jei stumsiu grūdus prie sienų išstums garantuotai. Mastau jeigu betonuojant grindis aplinkui isgrezioti polius ir kas metrą ibetonuoti strypų, vėliau usb plokšte prisukti kai bus laikomi grūdai. Būtų gerai kokius 2 metrų į aukštį supilti. Gal kas esat panašiai pasidarę? 

Man labai mažam plotui be pagrindo paruošimo, pramoninės gavosi apie 27eur.

Dėl grūdų supylimo, man ir įdomu iš ko pigiausiai ir tvirtai padaryt, kad neišverstų sienų. Galvoju į 5m tarpatramį, įgręžt po du stulpus ir susukt jūrinę plokštę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, dzipas pranešimas:

Pramonines uz 93 eur/kv? Kiek domejausi grindu betonavimu (dabartiniam projektui kaip tik pavasary bus liejama 2500 kv.) kadangi pas mane ferma visokios fibros atpuola lieka armavimo tinklas:

1. pasluoksnis zvyras/smelis - 3-4 eur 

2. pasluoksnio paruosimas - 2-3 eur.

3. armavimo tinklas su laikikliais - 1-2 eur.

4. betonas (15 cm) - 13-14 eur.

5. betonavimas su uztrynimu - 3-4 eur.

Suma sumarum - 22 - 27 eur uz kvadrata. Papildomi kastai - betono transportavimas i aikstele, aiksteles paruosimas - tarkim grunto nukasimas ir pan. bet ir tai cia ne kosmines sumos.

Is kur tie 93 eur susidaro?

Na aš pats pasirosiu pagrindus, tai man gaunasi betonas 57€  kubas (7€ kv.m) plevele 1€ armatura 2€ darbas 4€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Duncia pranešimas:

Na pas mane čia 300 m2. Su vienu statybininkų kalbėjau tai sako poliai 50 cm gylio su strypais gal net kas 1,5 ar 2 m turi tikrai laikyt, juk dar ir su grindų pagrindu susiristu tas betonas. O sienelė sako pigiausia viengubo pjovimo lentos susukus kažkaip kad lygiai būtų. 

Pamiršk tas lentas, nebent su šiupele planuoji kast. Jei nori normaliai kaušu semt, dėk bent 3 mm skardą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Duncia pranešimas:

Na pas mane čia 300 m2. Su vienu statybininkų kalbėjau tai sako poliai 50 cm gylio su strypais gal net kas 1,5 ar 2 m turi tikrai laikyt, juk dar ir su grindų pagrindu susiristu tas betonas. O sienelė sako pigiausia viengubo pjovimo lentos susukus kažkaip kad lygiai būtų. 

Dedam lentas su tarpais ir ant ju osb plokste. Bet aisku su siupeliu semt teks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Duncia pranešimas:

Na pas mane čia 300 m2. Su vienu statybininkų kalbėjau tai sako poliai 50 cm gylio su strypais gal net kas 1,5 ar 2 m turi tikrai laikyt, juk dar ir su grindų pagrindu susiristu tas betonas. O sienelė sako pigiausia viengubo pjovimo lentos susukus kažkaip kad lygiai būtų. 

Grindu su pamatu surišt negalima, turi but kompensacinis tarpais,

Kokie bus tie poliai su strypais, ar bus rostverkas tarp ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, JCB pranešimas:

Man labai mažam plotui be pagrindo paruošimo, pramoninės gavosi apie 27eur.

Dėl grūdų supylimo, man ir įdomu iš ko pigiausiai ir tvirtai padaryt, kad neišverstų sienų. Galvoju į 5m tarpatramį, įgręžt po du stulpus ir susukt jūrinę plokštę.

Jau yra taip zmones praktikuoja.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , viktorass pranešimas:

Grindu su pamatu surišt negalima, turi but kompensacinis tarpais,

Kokie bus tie poliai su strypais, ar bus rostverkas tarp ju.

Na aš ne statybininkas, bet jei toks variantas:

kaip lauko tvora statant, išgręži duobę, įdedi strypa ar vamzdį, ji išlygino, ibetonuoji ir viskas. Gal tada net nerišti prie grindų o atskirai nuo grindų pamato su tarpu mažu. Be jokio rostverko. Čia juk ne pastatą reikės laikyti. Aišku su kausu jau atsargiai tada.

Aišku jei jau ne taupant, ir taip kaip reikia, reikėtų, kad apkrovas apskaičiuotų tarkim 2m kviečiu ties kraštais su kaupu paskaičiuoti kad atlaikytų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Duncia pranešimas:

Na aš ne statybininkas, bet jei toks variantas:

kaip lauko tvora statant, išgręži duobę, įdedi strypa ar vamzdį, ji išlygino, ibetonuoji ir viskas. Gal tada net nerišti prie grindų o atskirai nuo grindų pamato su tarpu mažu. Be jokio rostverko. Čia juk ne pastatą reikės laikyti. Aišku su kausu jau atsargiai tada.

Aišku jei jau ne taupant, ir taip kaip reikia, reikėtų, kad apkrovas apskaičiuotų tarkim 2m kviečiu ties kraštais su kaupu paskaičiuoti kad atlaikytų. 

Aš taip pat ne statybininkas, bet, pamatukas tiksliau padas kolonai apie 40cm i žemę, kolonos medinės 15x15cm kas 1,5 metro, lentos sienom 3,5cm, tokio ,,aruodo,, matmenys 6x6 metro tai viskas pučiasi linksat o apačioje tuos vadinamus polius-padus ant kuriu stovi kolonos pastumia i lauko puse apie 1-1,5cm kai pripildai toki aruoda iki 1,6- 1,8 metro aukščio sausu kviečiu ir nekalbu apie kažkoki grūdu stumdymą su kaušu.

Jei nori pilti 2 metrus tai i žeme daug giliau reiktu ir kolonos jau ne kokie strypai turėtu būt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, JCB pranešimas:

Man labai mažam plotui be pagrindo paruošimo, pramoninės gavosi apie 27eur.

Dėl grūdų supylimo, man ir įdomu iš ko pigiausiai ir tvirtai padaryt, kad neišverstų sienų. Galvoju į 5m tarpatramį, įgręžt po du stulpus ir susukt jūrinę plokštę.

Nežinau kokios atramos pas tave, bet pvz. kolonos metalinės 15x15cm kas 6 metrai pripildytos betono, tarp ju gulsčias metalinis vamzdis 5x15x0,5 kas 70 cm, usb plokštė 2,5cm aukštis 2,5 metro laiko be problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, viktorass pranešimas:

Aš taip pat ne statybininkas, bet, pamatukas tiksliau padas kolonai apie 40cm i žemę, kolonos medinės 15x15cm kas 1,5 metro, lentos sienom 3,5cm, tokio ,,aruodo,, matmenys 6x6 metro tai viskas pučiasi linksat o apačioje tuos vadinamus polius-padus ant kuriu stovi kolonos pastumia i lauko puse apie 1-1,5cm kai pripildai toki aruoda iki 1,6- 1,8 metro aukščio sausu kviečiu ir nekalbu apie kažkoki grūdu stumdymą su kaušu.

Jei nori pilti 2 metrus tai i žeme daug giliau reiktu ir kolonos jau ne kokie strypai turėtu būt

Na tada gręžimus darysiu giliau ir tankiau. Na ir grūdų mažiau reikės pilt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Duncia pranešimas:

Na aš ne statybininkas, bet jei toks variantas:

kaip lauko tvora statant, išgręži duobę, įdedi strypa ar vamzdį, ji išlygino, ibetonuoji ir viskas. Gal tada net nerišti prie grindų o atskirai nuo grindų pamato su tarpu mažu. Be jokio rostverko. Čia juk ne pastatą reikės laikyti. Aišku su kausu jau atsargiai tada.

Aišku jei jau ne taupant, ir taip kaip reikia, reikėtų, kad apkrovas apskaičiuotų tarkim 2m kviečiu ties kraštais su kaupu paskaičiuoti kad atlaikytų. 

Nesamone... rimtesnis diedas atsiremes isvers. Blin cia gi fizika ir jegu pasiskirstymas - jeigu nori kad 2 metrai kvieciu neisverstu ir tokia atrama turi sukisti maziausiai tokiu paciu ilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...