Jump to content

Sandelys technikai, grudams


profilex

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Linasc pranešimas:

Gal pameni kur pirkai ?

Nordprofil. Kaunas ateities plentas - stogu dangos.

Skarda emiau T18 profili, prie to pacio profilio ir skaidria danga. Dar buna biski pigesnio (esu dejes i viena stoga) T20 profilio, bet tada reikia ir skarda taikyt, o T20 dengiamas plotas mazesnis gaunasi tada kvadratas stogo skardos brangiau. Iseitis jeigu gaut T20 profilio skaidrios - kas pigiau ir stipriau nes bangele aukstesne atlaiko didesnes sniego apkrovas - tada truputi brangiau deti T20 ir skarda. Skadrios dangos lakstus det reiketu "sachmatu lentos" principu tada isgaunamas geriausias stogo apsvietos efektas, bet jungiant lakstus per ilgi reikalingas 10 cm uzleidimas, todel reik skaiciuotis viska. Aisku galima deti ir T45 ir T50 profilius (turiu ir tokiu susidejes - bet ant sienos) ten tada reikia skaiciuotis ne tik dangos bet ir "lotu" kaina. tokiai dangai reikia netankaus lotavimo, nes pats profilis kaip ir laikantis taip ir nesantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 897
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Na va siek tiek pajudėta su sandėliu. Kolonos metalinės 10 cm sijos, kas 2m. Isgresta 30 cm skyles apie 1,5 m, ne mažiau 1,2 m gylio, suleistos ir ibetonuotos sijos. Į tarpus tarp sijų planuose 4x10 cm lentos gulscios kas 50 cm. Ant viršaus 18mm osb plokštės su spuntu. Planas apie 2m supilti. Sąmata su grindimis 24x12m ir sienomis apie 10 k. Rudenį matysiu kaip laikys. 

IMG_20201214_115703.jpg

IMG_20201214_115734.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Duncia pranešimas:

Na va siek tiek pajudėta su sandėliu. Kolonos metalinės 10 cm sijos, kas 2m. Isgresta 30 cm skyles apie 1,5 m, ne mažiau 1,2 m gylio, suleistos ir ibetonuotos sijos. Į tarpus tarp sijų planuose 4x10 cm lentos gulscios kas 50 cm. Ant viršaus 18mm osb plokštės su spuntu. Planas apie 2m supilti. Sąmata su grindimis 24x12m ir sienomis apie 10 k. Rudenį matysiu kaip laikys. 

IMG_20201214_115703.jpg

IMG_20201214_115734.jpg

Kiek uz betonavimo sumokejai ar su betonu kartu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , zetor1 pranešimas:

Iseuna apie 21 eur uz kv/m,pabrango kaimynas pries gerus metus betonavo tai kazkur 17 isejo su viskuo,o kiek storio?betonas didziaja dali pinigu ir suejo sandelio samatai :)

Betonavimas apie 2000 išėjo nes dejom kietiklio 450 ir lakas 100 eur. 15 cm betonas. Visa kita, sijos žvyras pagrindui, darbas, nes patys pagrindą ruosem, sienos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Duncia pranešimas:

Prieš 30 m senelio statyta sienui. Ne paveldas. Prisitaikiau grūdams laikyti. 

Ateitį dar gali viršui per visa ilgi pakabint transporterį aukštai, bus patogiau gražiai užkraut sandelį. Aš panašių parametrų sandelį dabar kaip tik irenginėju. 

20210113_162341.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Imperijas paveldi tik vienetai.... bet dauguma daro tas pacias klaidas. Sukrauti galima belenkur - rasi sprendima, bet va kai reikes iskrauti tai tokiam sandely puse darbo bus rankomis per snekus ar transporterius. Tai kam daryt kad apsisunkint. Grindys ok, bet sonai ir pati konstrukcija - sienui su sake issinesti. Sitoj vietoj ant tu grindu uzdejus tentini angara (kad labai finansai neissoktu) jau butu galima pilnai iskrauti ir su teleskopu. Bet viskas gerai - lipina zmones lipina, biski nugriauna, paskui vel lipina - ziurek ir imperija iseis anukams paveldet :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tentinis su gelžbetoninėm sienom?

Į tokį medinuką supils ir iškraus kai reikės, 

Į grindis sugręži armatūrą, suriši tinklą iš vienos pusės klojinį iš kitos ta šleiva siena su makroflekdu užsandarinta, užpylei betono 1,5 aukščio sienutę ir wuolia, įkąskite į stburą vadinasi 

Gal čia tik pradžia, kam išsyk žmogui ūpą numušt  susuks skardą iš išorės ir bus naujas, bet funkciją jis atlieka jau dabar!

Šaunuolis!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , voras pranešimas:

Tentinis su gelžbetoninėm sienom?

Į tokį medinuką supils ir iškraus kai reikės, 

Į grindis sugręži armatūrą, suriši tinklą iš vienos pusės klojinį iš kitos ta šleiva siena su makroflekdu užsandarinta, užpylei betono 1,5 aukščio sienutę ir wuolia, įkąskite į stburą vadinasi 

Gal čia tik pradžia, kam išsyk žmogui ūpą numušt  susuks skardą iš išorės ir bus naujas, bet funkciją jis atlieka jau dabar!

Šaunuolis!

Tikrai nenumusineju noru ar upo. Viskas ten gerai ir grudu saugojimo savikaina atsipirks, bet izambines laikancios gegniu murlota, nu tiesiog nepatogumas bus didelis, plius ivaziavimas is kampo ir zemas - vidui su isverimu manau ne kas bus. Bet kaip ir sakiau - viskas ok ateityje pasidarys geriau, patobulis ir bus puikus. Gal but paaukstins - sumes santvaras medines, ivaziavima is galo ir kaip sakai - bus kaip naujas. Kas liecia kad tai zymiau geriau nei stoveti eileje ir ziureti kaip kombainas ilsisi saulutei svieciant - tai simtu proc. Symet pyliau net ten kur nebetonuota, bile is lauku susivezt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įvažiavimas 4 m aukstis. Su teleskopu puikiai sukiojames. Durys ne vienos o 4. Su 10 t priekaba jau šiemet buvo praktika viskas ten normaliai ir isverst ir išvažiuot. Nesakau kad super patogumas, bet jau viduj stengtis nezioplinet. Man kol kas su 130 ha 30-40 balų zemes dirbant bus pats tas. Nes statant naują sąmata +20k eur jei ne daugiau. Tai jei tarkim naujas angaras 20-30 k eur, man atsipirkimas, jei vidutiniskai skaičiuojant 10-15 eur nuo tonos palaikius grūdus kasmet. Išlošiu 4000 kasmet. O čia viskas jau yra. Tuos sutaupytus pinigus prioritetams į žemę ar į techniką kišiu. Kad bent 200 ha pasidaryt. 200 ar 300 t turėčiau talpinti sandėlyje. 

Ateityje numatyta ir duris iš galo padaryt. Su paramom augalininkam taip pat nepyragai šiuo metu. 

Taip, lengva šnekėt kai ūkis jau isuktas ir žemės min 200 ha. Aš pats kitaip snekeciau. Visi turi savo tiesą nes kalba iš savo varpinės. 

Man dabar gaunasi toks plotas kai beveik šeimos pragyvenimo savikaina ir šiek tiek investicijoms pasispaudus. Va kas jau eis virš mano turimo ploto, tada gal ir bokštai, bei angarai atsiras. Fendai bei lexionai kieme sukiosis.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Duncia pranešimas:

Įvažiavimas 4 m aukstis. Su teleskopu puikiai sukiojames. Durys ne vienos o 4. Su 10 t priekaba jau šiemet buvo praktika viskas ten normaliai ir isverst ir išvažiuot. Nesakau kad super patogumas, bet jau viduj stengtis nezioplinet. Man kol kas su 130 ha 30-40 balų zemes dirbant bus pats tas. Nes statant naują sąmata +20k eur jei ne daugiau. Tai jei tarkim naujas angaras 20-30 k eur, man atsipirkimas, jei vidutiniskai skaičiuojant 10-15 eur nuo tonos palaikius grūdus kasmet. Išlošiu 4000 kasmet. O čia viskas jau yra. Tuos sutaupytus pinigus prioritetams į žemę ar į techniką kišiu. Kad bent 200 ha pasidaryt. 200 ar 300 t turėčiau talpinti sandėlyje. 

Ateityje numatyta ir duris iš galo padaryt. Su paramom augalininkam taip pat nepyragai šiuo metu. 

Taip, lengva šnekėt kai ūkis jau isuktas ir žemės min 200 ha. Aš pats kitaip snekeciau. Visi turi savo tiesą nes kalba iš savo varpinės. 

Man dabar gaunasi toks plotas kai beveik šeimos pragyvenimo savikaina ir šiek tiek investicijoms pasispaudus. Va kas jau eis virš mano turimo ploto, tada gal ir bokštai, bei angarai atsiras. Fendai bei lexionai kieme sukiosis.:D

Viskas normaliai - kas trukdys paciam persidarysi. O milijonieriais per diena netapsim, bet is 130-200 ha normaliai eina gyvent, tik investavimas i uki uztrunka ilgiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...