Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Na manajam dar tik 500 mh ir:

1) langu apilovejas neveikia, nes pastoviai kisasi ( kol garantinis buvo keleta kartu iskrapste ir sake paciam konstruotis koki tai filtriuka)

2)truko variklio velenas

3) po keliu dienu pramuse variklio priekini salnika

4) dar po kokio 100 mh pramuse variklio galini salnika

5) dar po kiek laiko pramuse vel variklio salnika ir dar ten kazkokia tarpine isspove kad visas variklis pradejo tepaluotis

6)generatorius akomu nekrove ( db tiksliai nezinau kas buvo, vakar tik pataise )

7) su ratlankiais grynas vargas, vis atsileidineja ir girgzda

:icon-cool: peciukas kartais pradeda uzti ( tipo sake kazkokios ivores baigiasi)

9) signalas nebeveikia ir sake reikia keist nauja

10) stabdziai uzsikirtinejo, tai teko cilindrukus keisti

11)nutruko laikiklis ten kur centrine trauke laiko

12) svyturelis po keletos moto valandu nukrito kely ir suduzo

13) vienas priekinis sparnas trinasi i baka, o kitas i priekinio tilto kardana ( placios padangos kaltos :D)

14) beto traktoriuje jauciama vibracija. Buvo atvaziave is cekijos gamyklos atstovai apziureti jo, bet paziurejo ir sake vazinek toliau :D

15) taip pat triuksmo lygis kabinoje kaip ir belaruse

16) begiu riciagas taip pat galetu laisviau vaikscioti

17) kondicionierius irgi nelabai ipatingai saldo

18) kabina visiskai nesandari. Po darbo pilna dulkiu buna

Na pradziai gal ir uzteks.

:o:eusa-snooty: Siaubas.

Bet ar visus tuos gedimus nurašai ant gamintojo? Nemanai, kad gal netinkamai eksplotuoji. Kodėl kai kam jie laiko pakenčiamai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:o:eusa-snooty: Siaubas.

Bet ar visus tuos gedimus nurašai ant gamintojo? Nemanai, kad gal netinkamai eksplotuoji. Kodėl kai kam jie laiko pakenčiamai?

o kuris tavo manymu gedimas galejo but del netinkamos eksplotacijos? Na nebent pypsas sake nebeveikia, nes nenaudojom ir uzrudijo :D

Nezinau kaip del kitu, bet arba jie nepasisako kad taip yra, arba man kazkoks brokuotas pakliuvo. Senas biekis 87 metu, kuri pakeite sis traktorius tiek neluzo :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Persasi isvada jog koks pronar ar MTZokas butu geriau :eusa-think: , negi zetorius jau taip nevykes , neturejes as jo o ir nesiruosiu bet kai taip paskaitai , naturaliai kyla uzuojauta kolegoms :eusa-think:

prijimam uzuojauta, bet kip sako uzuojautos i kisene neisidesi... :D o del kisenes turinio ir kyla daug tokiu nesmagiu akimirku kai reikia dirbti o ten belenkas griuva, dar nepaminejau kad pora kart soninio gaubto variklio varztas atsisuke po antro atsisukimo neradau prie ko prisukti, nes svarkes taskeliu kronsteinas tesilaike :D

na kagi isvaziavo kieme laisvos vietos padaugejo arsim su sniegu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn kas kam papuole bet pas mus jau virs 300mth pirmas 100mth suko kraudamas rulonus ir pan.nu vnz dirbo frontaliniu o kitas 200mth suko su dubliais ir germinatorium. tai po pirmu 100mth persivarziau ratus i veliau kas 100mth reikia pasiverst kairi rata nes butent jis atsileidzia ir langu apiplovimo varikliuka isivalyt reikėjo ir fsio daugiau kaip bėdu ir nebuvo. cia kalbu apie forrtera 125 ta naujesne jau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks ispudis kad Zetorius didelis meslo gabalas, bet tai tada kodel ju tiek daug privise? suprantu kad kaina, bet jei jau toks blogas ir neturit pinigeliu vakarietiskam, tai tadbielka imkit. tai gerai kad ir as nepirkau zetoriaus :)

Krucius paskaitinėtum tema gyliau ir pamatytum pasakyma, kad zetoras tik vienu laipteliu aukščiau nei MTZ bet iki rimtu grandu(jd, fendt....) dar oi kaip kopti :icon-wink: Bėja anksčiau zetoras nebuvo tiek populiarus ir kepdavo mažesniais vienetais o kai paklausa auga reikia ir didesnės gamybos spartos o dėl to kenčia kokybė.

Kaip Edvis pasakytų tik joti su tuom zetoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Krucius paskaitinėtum tema gyliau ir pamatytum pasakyma, kad zetoras tik vienu laipteliu aukščiau nei MTZ bet iki rimtu grandu dar oi kaip kopti :icon-wink: Bėja anksčiau zetoras nebuvo tiek populiarus ir kepdavo mažesniais vienetais o kai paklausa auga reikia ir didesnės gamybos spartos o dėl to kenčia kokybė

nezinau kaip ten su tais viliaus laiptais, bent mano nuomone tai senieji mtz keliais aukstais patikimesni uz viliaus liaupsinamus grandus :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet zetoriui garantija net 4metai ir nemokama technine apziura garantinio etu cituoju zurnale paskelbta reklama :D

O nepamineta kad pries tai už visa si malonuma reikia susimoket? :D Bet jei jau taip is tikro yra, tai nebuciau pagailejes papildomu pinigu ir naudojesis sia garantija tuos 4 metus, o po 5 metu bandyt prastumt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane zetoriui galiniai barabanai pradejo trukinet..

Tai gal laiku nepavaržiai?

Labiausiai tikėtina. :eusa-clap:

Nepulsiu čia Zetor palaikyt, nes gal ir ne kas iš jo, bet kažkaip gi važinėja jais ir ZTS Slovakijoj, Čekijoj, Lenkijoj nemažai. Apie 2000 metus ten kitokių ne labai ir matės. Tai ar čia jų kokybė tiek sublogėjo. O gal mes esam tokie atgrubnagiai, kad duok nors ir tanką sugebėsim per pus perlaužti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane zetoriui galiniai barabanai pradejo trukinet..

Tai gal laiku nepavaržiai?

Labiausiai tikėtina. :eusa-clap:

Nepulsiu čia Zetor palaikyt, nes gal ir ne kas iš jo, bet kažkaip gi važinėja jais ir ZTS Slovakijoj, Čekijoj, Lenkijoj nemažai. Apie 2000 metus ten kitokių ne labai ir matės. Tai ar čia jų kokybė tiek sublogėjo. O gal mes esam tokie atgrubnagiai, kad duok nors ir tanką sugebėsim per pus perlaužti.

Normali ta jų kokybė. Ratus suveržėm rimtai nuo naujo per kelis kartus - plūgas ir bulvių kombainas ant subinės kabojo - jokių problemų. Normali eksploatacija, savalaikė tech. priežiūra ir viskas dirba. Gamyklinio broko būna pas visus gamintojus, tam ir yra garantinis laikotarpis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal laiku nepavaržiai?

Is karto buvau perspetas kad tokia problema zetorius turi ir tikrai stengiaus varzyti tuos ratus. Ir viskas buvo gerai kol plugo neuzkabinau, o tada ir prasidejo problemos. Bisk daugiau paverzi, ir varztas persisuka....

Matai šita problema turi ne tik zetoriai, tokia beda turi visi tokios konstrukcijos ratlankiai, ju detalės nudažytos kiekviena atskirai ir kol tie dažai ten nenusitryns juos reik perijodiškai paveržti, pas mane irgi buvo ta problema bet dabar jau atrodo acistojo i savo vieta nes ši sezona veržiau tik viena kart ir tai jau nesiverže nors traktorius apkrautas sunkiai, barstytuvas 2500kg, sejamoji apie 2400kg.

Kai žmogus rašo, kad nukrito šviturelis važiuojant ar užsikišo langu apiplovejas tai aš turiu savo nuomone apie tokio žmogaus gebejimus prižiuret technika, žinoma kai sulužta koks alkuninis tai jau abidna. Šiemet Kėdainiu grudu supirkimo punktuose kalbejau su 7 zetoriu turetujais(visi buvo su forterom) niekam didesniu problemu neiškilo,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai žmogus rašo, kad nukrito šviturelis važiuojant ar užsikišo langu apiplovejas tai aš turiu savo nuomone apie tokio žmogaus gebejimus prižiuret technika, žinoma kai sulužta koks alkuninis tai jau abidna. Šiemet Kėdainiu grudu supirkimo punktuose kalbejau su 7 zetoriu turetujais(visi buvo su forterom) niekam didesniu problemu neiškilo,

Na cia svyturelis ir langu apiplovejas buvo priedas prie viso sito. Jei tik tokios bedos butu tai nieko tikrai nesakyciau :P Ir idomu pasidare prie ko cia prieziura? Svyturelio laikiklis tai tikrai juokingas buvo, ipresuotas buvo ir viskas. Kai nuvaziavau kito i specagra nusipirkt tai jau tokiu nebenaudojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš dar kol kas nesusidūriau su problemomis. Pas mane faceliftinė forterra. Tik sulūžo purvasaugiai du. Nepatinka man jų padarymas. Ratų nei sykio nereikėjo paveržt, nei ariant, nei kultivuojant, nors tikrinu pastoviai. Gal vėliau atsipalaiduos dar. Rūdys nepuola ir dažai nesilupa, bet laikomas garaže. Priekinis sparnas ir man į baką trindavosi. Tai aš nusukau plastmasinę sparno dalį ir šiek tiek palenkiau tvirtinimo skardelę į rato pusę ir problema išsisprendė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Drapox rašė:

Labiausiai tikėtina.

Nepulsiu čia Zetor palaikyt, nes gal ir ne kas iš jo, bet kažkaip gi važinėja jais ir ZTS Slovakijoj, Čekijoj, Lenkijoj nemažai. Apie 2000 metus ten kitokių ne labai ir matės. Tai ar čia jų kokybė tiek sublogėjo. O gal mes esam tokie atgrubnagiai, kad duok nors ir tanką sugebėsim per pus perlaužti.

na dal galiu pridurt, jog mes esam per daug išpuike dėl technikos, norim vis geresnes geresnes ir apšnekam vienu kitus traktorius. kaip tu su juo važiuosi, taip jis tau ir laikys. aišku patys turim JD jau nebepirmos jaunystės, bet kai teko padirbėti su tėvuko zetorium, tai kažkaip apmasčiau, kad nenorėčiau zetoriaus, bet negaliu spaujt i vandeni kuri gali tekti gerti, nes taip dabar ieškom negalingo traktoriaus vietoj bielkio, kažko tokio, kad tilptime iki 100 tuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar buvau Specagroje. tai jie Zetor Proxima 100 (97 Ag) su oro kompesoriumi, oru priekabom, A/C, 450 kg. svoriu priekyje, padangos priekyje 13.6 R24,gale 16.9R34, hidrauline grameirio sedene, keleivio sedene, 7 hidroisejimai, elektriniu bloko pasildytoju ir dar ten visokiu smulkmenu parduoda uz 100 000 +pvm.

ir pilna garantija siule dar 48 men.ar 2000 motovalandu.

pravaziavau, tai po mano mtz skirtumas jauciasi didelis zetoro naudai.

kaip ir labai rimtai jis mane sudomino, gal kas turite toki, kokie pliusai, minusai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...