Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 56 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nu ne

Pasiziurek vmi gal ne viena veikla nesvarbu kokia is senu laiku likusi ,turi palikt viena ,man taip buvo ,tai isregistravau ir nebeliko tos bedos del technikos pardavimo,tada apmokestnama kaip ukininko pajamos Ir dar pamirsau jei nesueitvarkysi tai nuo tu pajamu sumokesi dar sodrai belekiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , dvidas pranešimas:

Pasiziurek vmi gal ne viena veikla nesvarbu kokia is senu laiku likusi ,turi palikt viena ,man taip buvo ,tai isregistravau ir nebeliko tos bedos del technikos pardavimo,tada apmokestnama kaip ukininko pajamos

Tai realiai ir yra ūkininko pajamos, nes per nusidėvėjimą pasididini sąnaudas, parduok už likutinę vertę nebus pajamų, bet jei realiai likutinė vertė parduodant didesnė, tai nusidėvėjimas grįžta į realybę o ne popierinę vertę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Virgis. pranešimas:

Tai realiai ir yra ūkininko pajamos, nes per nusidėvėjimą pasididini sąnaudas, parduok už likutinę vertę nebus pajamų, bet jei realiai likutinė vertė parduodant didesnė, tai nusidėvėjimas grįžta į realybę o ne popierinę vertę.

tuo klausimu esu skambines į vmi ir klauses,jei likutine verte sakykim 1 eur,o parduodi už 1000eur,kaip pasielgt kad nereiketu susimoket gpm,prieš parduodamas išimk iš ukio ilgalaikio turto ir pardavinek kaip fiziakas,gaunas esi išlaikes 5metus ir parduodi už mažiau nei esi ysigijes,ir visa formule

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ceck pranešimas:

tuo klausimu esu skambines į vmi ir klauses,jei likutine verte sakykim 1 eur,o parduodi už 1000eur,kaip pasielgt kad nereiketu susimoket gpm,prieš parduodamas išimk iš ukio ilgalaikio turto ir pardavinek kaip fiziakas,gaunas esi išlaikes 5metus ir parduodi už mažiau nei esi ysigijes,ir visa formule

Mintis

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis, kai turto kaina 1000, kai parduosi už 30000, tai mintis gali greitai grįžti bumerangu :) yra tokia sąvoka, turinio viršenybė prieš formą, tai kad ir į kokius marškinius įvilksi, brangaus turto pardavimas vis tiek gali virsti ūkio pajamom ir iš to sekančiom pasekmėm dėl baudų ir delspinigių. Aš lygiai tokių pačių patarimų girdėjau iš VMI, bet man tai atrodo ne kas kita, kaip primityvus mokesčių apėjimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-11-04 at 10:28, ceck pranešimas:

tuo klausimu esu skambines į vmi ir klauses,jei likutine verte sakykim 1 eur,o parduodi už 1000eur,kaip pasielgt kad nereiketu susimoket gpm,prieš parduodamas išimk iš ukio ilgalaikio turto ir pardavinek kaip fiziakas,gaunas esi išlaikes 5metus ir parduodi už mažiau nei esi ysigijes,ir visa formule

Viskas gerai, jei iki 2500 Eur, jei pardavinėsi brangiau, turėsi mokėt mokesčius nuo tos sumos kas virš 2500. Jei gerai pamenu, ne 15 proc., bet 20 proc. pajamų mokestis bus tokiu atveju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Viskas gerai, jei iki 2500 Eur, jei pardavinėsi brangiau, turėsi mokėt mokesčius nuo tos sumos kas virš 2500. Jei gerai pamenu, ne 15 proc., bet 20 proc. pajamų mokestis bus tokiu atveju.

išlaikes 5 metus tikrai nereikia,išbandytas reikalas,ukininkam jei ka 5 procentai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Pofke pranešimas:

eni rasai prasyma ir pavasari po projektu buna susirinkimas ir patvirtina, poto daraisi geodezinius

situacija tokia kad geodeziniai ir visa kita padaryta ja nuomuojasi ukininkas ir jis nori atsisakyti nuomos siulo man periimti salia kitas ukininkas nuomojasi is valstybes  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-11-16 at 17:02, Valakinis pranešimas:

Trumpalaikę nuomą bandykite suorganizuoti, tada jums bus pirmumas ilgalaikiai. Nereikia jokių prašymų, tik reikia būti greitesniu. 

PAgal dabartinius istatymus,parasai prasyma trumpalaikei NZT. Tada jie siulo kaimynams,ir jeigu per menesi neatsiliepia joks norintis kaimynas,tik tada padaro trumpalaike nuoma tau. Zinoma kitas reikalas,jeigu salia turi nuosavos zemes. Tada viskas yzy pyzy.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Romasius pranešimas:

PAgal dabartinius istatymus,parasai prasyma trumpalaikei NZT. Tada jie siulo kaimynams,ir jeigu per menesi neatsiliepia joks norintis kaimynas,tik tada padaro trumpalaike nuoma tau. Zinoma kitas reikalas,jeigu salia turi nuosavos zemes. Tada viskas yzy pyzy.:)

As irgi galvojau kad taip bus, bet issinuomavau zeme ten kur nesu kaimynas, tereikejo prasyma parasyt ir viskas, nieko tiems kaimynams nesiunte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , axe pranešimas:

As irgi galvojau kad taip bus, bet issinuomavau zeme ten kur nesu kaimynas, tereikejo prasyma parasyt ir viskas, nieko tiems kaimynams nesiunte

Siust nesiuncia skelbimas buna patalpintas nzt tinklapy jai kaimynai neseka to tai ir nesuzinos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...