Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Dovanojimai atsiranda, kai atsiranda žmogus, galintis sumokėti norimą sumą, tačiau neturintis pirmumo teisės. Jei turintis tokią teisę kaimynas mokėtų tiek pat, jokio skirtumo, kam parduoti, jei jau parduodu.

Tai, kad kaip aš suprantu, pirmumo teisė galioja kai abu moka tiek pat. O kai tas žmogus pasiūlo didesnę suma, tai jis ir gali pirkt  :eusa-think:

Dovanojimai manyčiau atsiranda, kai savininkas nori parduoti draugui, giminaičiui ar pan, arba kai prasti santykiai su kaimynu ir iš principo nenori jam parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomias temas jus cia gvildenat ir man jos aktualios... Atrodo istatymas yra vienas bet ji interpretuoja kiekvienas skirtingai... vienas notaras aiskina vienaip kitas visai kitaip, o nuo to priklauso labai daug... Kad ir dabar tai kuo tiket?

Del nuomos istiesu vieni aiskina kad nuo sutarties pasirasymo nuomos turi metai praeiti, kiti nuo registe iregistravimo datos, man tai yra nelogiska nes juridine galia vienoda nuoma turi ar ji neiregistruota  ar registruota... viena situacija reali kad stai seniai dirbi pasirases nuomos sutarti zeme savininkas parduoda ir pasirodo kad tu jos neiregistravai ir neturi pirmumo -  sakyciau nelogiska ir neteisinga...

Del dovanojimo kaip suprantu gali apskusti si sandori oficialus nuomininkas arba kaimynas, kad  tas dovanojimas padarytas specialiai norint isvengti pirkimo proceduru, kas turbut pazeizia zemes pirkimo istatyma ir yra skundziamas, bet CK yra palikta teise daryti su savo turtu is esmes ka nori kad ir dovanoti, gal  kas zino kuo remiasi teismai ir kas laimi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomias temas jus cia gvildenat ir man jos aktualios... Atrodo istatymas yra vienas bet ji interpretuoja kiekvienas skirtingai... vienas notaras aiskina vienaip kitas visai kitaip, o nuo to priklauso labai daug... Kad ir dabar tai kuo tiket?

Del nuomos istiesu vieni aiskina kad nuo sutarties pasirasymo nuomos turi metai praeiti, kiti nuo registe iregistravimo datos, man tai yra nelogiska nes juridine galia vienoda nuoma turi ar ji neiregistruota  ar registruota... viena situacija reali kad stai seniai dirbi pasirases nuomos sutarti zeme savininkas parduoda ir pasirodo kad tu jos neiregistravai ir neturi pirmumo -  sakyciau nelogiska ir neteisinga...

Del dovanojimo kaip suprantu gali apskusti si sandori oficialus nuomininkas arba kaimynas, kad  tas dovanojimas padarytas specialiai norint isvengti pirkimo proceduru, kas turbut pazeizia zemes pirkimo istatyma ir yra skundziamas, bet CK yra palikta teise daryti su savo turtu is esmes ka nori kad ir dovanoti, gal  kas zino kuo remiasi teismai ir kas laimi?

jau greit paaiskes kuo grindziasi ir kas laimi, pranesiu  :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

"Del nuomos istiesu vieni aiskina kad nuo sutarties pasirasymo nuomos turi metai praeiti, kiti nuo registe iregistravimo datos, man tai yra nelogiska nes juridine galia vienoda nuoma turi ar ji neiregistruota  ar registruota... viena situacija reali kad stai seniai dirbi pasirases nuomos sutarti zeme savininkas parduoda ir pasirodo kad tu jos neiregistravai ir neturi pirmumo -  sakyciau nelogiska ir neteisinga..."-Dėl tos logikos ir teisingumo.Aš irgi norėčiau,kad visi laikytusi savo žodžio ir panašiai.Bet tikrovėje ?Taigi,jei surašei 2014,11,21 d nuomos sutartį su žemės savininku,šiandien jau metai.Vakar susitikau su tuo pačiu savininku ir pasiūliau jam tai,kas jam daug naudingiau nei tavo siūloma kaina .Mes susiginčijame,o savininkas, turbūt, palaikys mano "tiesą"?O jei sutartis registruota,tu ją pamosikuosi prieš savininko nosį ir ginčai baigiasi .Aišku,savininkas gali savo parduodamos žemės kainą pažymoje įrašyti didesnę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pasmus irgi tapati situacija uz kelioka ha litais paprade puse limono lietuvisku sakau nereali kaina o ir skelbimu nera pasidomet kas kiek moka, tai siande su vienu pazistamu kalbejau kad atseit registru centre gavo kazkoki sandoriu israsu uz puse metu, tai kainos vidurkis 3k su trupuciu tik vienas kitas kuris mokejas 3,5 o vienas kitas kalba kad po 4k moka t.t. tai pas ka tiesa irgi sunku suprasti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisada yra rodoma tikra kaina darant sandori.Bandykit derėtis atsargiai ypač jei tai nuomojama žemė turit gi pirmumo koziri suspėsit gi visada nupirkti jei apsigalvosit.Juk norint nupirkti daug proto nereikia tik pinigine išsitrauki ir norai pildosi.[/quote

Man kaiptik atrodo kiti raso kaina didesne kad kaimynai issigastu pirkti, siande atsisakiau pirkti 10 ha po 3.5k laukas normalus atstumas nuo bazes apie 7km

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisada yra rodoma tikra kaina darant sandori.Bandykit derėtis atsargiai ypač jei tai nuomojama žemė turit gi pirmumo koziri suspėsit gi visada nupirkti jei apsigalvosit.Juk norint nupirkti daug proto nereikia tik pinigine išsitrauki ir norai pildosi.[/quote

Man kaiptik atrodo kiti raso kaina didesne kad kaimynai issigastu pirkti, siande atsisakiau pirkti 10 ha po 3.5k laukas normalus atstumas nuo bazes apie 7km

ir manai teisingai pasielgei? Nebent turi jau pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...