Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

na taip... as moku angliskai :) dekui uz komplimeta. as taip pat skaitau Mato Grosso Tribuna da Cidade, Buenos Aires Herald, Svedu Dagens Industri ir kitus. Nes tikrai nemanau, kad as esu toks gudras, kad kazka sugalvociau pats, todel iseitis viena - kopijuot kitus. Lietuvoj jau viska nukopijavau :)

Ner ko dviracio isradinet, ne tik mes vieni lietuviai esam gudrus :) Ar kilo kam kada klausimas keliaujant, kodel paseliu struktura kardinaliai skiriasi nuo valstybes iki valstybes, bet yra 1:1 toj pacio geo plotmej tarp ukininku, YPATINGAI tose vietovese, kur zemes ukis nebuvo draskytas 50 metu?

kas lietuvoj madas diktuoja :) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai nervina tokie gudruciai, pats aukso puoda turbut su 200 mln laimejo, zemes prisipirko ir dabar Lietuvoj madas diktuoja po kiek nuomoti. Miescioni, kiek turi uabu ir kiek zemes spejai palupti, paviesink, teisybes labui, tada galesi toliau valstiecius mokyti, rodydamas koks tu teisingas ir kokie kilnus tavo tikslai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip taip, bandos mentalitetas. Daviau linka i tikrai gera info, kur link lietuva anskciau ar veliau juda. Kodel? todel kad grudus jau pardavinejam uz pasauline kaina, trasas perkam - irgi, dauguma dirba irgi nebe su caro-maro laiku technika, auginamos zemes ukio kulturos per ukius irgi labai suvienodejo, taip kaip jums dviems galvotiems atrodo, kur mes link judam? Pigesniu zemes nuomos kainu link?

apskritai, as mastau, kad mes judam sparciai link to, kad stambesni zemes savininkai zemes dirbs patys ir jos apskritai nenuomos uz jokia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei tu nei aš nei kas nors kitas iš čia esančiu nežino kokiu tikslu šis straipsnis buvo parašytas.Ir tai kas jame parašyta tik irodymas kad nedorėlis kada nustojo but padengtas auksu tapo pigesnis už tualetinio popieriaus rulona.Nes tualetiniam popieriui reikalavimai aukštesni yra ir šis procesas eina toliau tik klausimas kitas ar taip išaldžius pinigus uždirbi daugiau gal tam tikrais momentais juos galima panaudoti naudingiau.

P.S.Norėčiau pamatyt ta tavo žemės nuomos sutarti kuria nebūtu galima metu bėgyje nutraukti.Arba tau asmeniškai kitokie istatymai galioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai nervina tokie gudruciai, pats aukso puoda turbut su 200 mln laimejo, zemes prisipirko ir dabar Lietuvoj madas diktuoja po kiek nuomoti. Miescioni, kiek turi uabu ir kiek zemes spejai palupti, paviesink, teisybes labui, tada galesi toliau valstiecius mokyti, rodydamas koks tu teisingas ir kokie kilnus tavo tikslai

Į šį paklausimą "apvalainas" atsakymas... Kas per paukštis tas "Miesčionis". Man tuoj stojasi prieš akis ankstesni ex"pogrindinikai".

Nors, gal, Dieve duok, aš tik nūdienos paranojikas, iš valstybės išplėšęs paskutinius pamanomus 10 ha, ir į visus žiūrintis, kaip Golumičekas į Frodo žiedą ir nepasitikintis net savo paties pirštais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip taip, bandos mentalitetas. Daviau linka i tikrai gera info, kur link lietuva anskciau ar veliau juda. Kodel? todel kad grudus jau pardavinejam uz pasauline kaina, trasas perkam - irgi, dauguma dirba irgi nebe su caro-maro laiku technika, auginamos zemes ukio kulturos per ukius irgi labai suvienodejo, taip kaip jums dviems galvotiems atrodo, kur mes link judam? Pigesniu zemes nuomos kainu link?

Realus scenarijus del kainu, kad ir kaip to nesinoretu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, kažkaip keista girdėti tokias kainas 7 tukst pas mus apie tokias kainas tik pasvajot, taigi klausiu jūsų patarimo ar apsimoka pirkti žemę plotas nemazas, nasumas taip pat geras, bet kaina tai kosmosas kazkoks :icon-mad zmogelis uz ha uzsiparasė 20- 25 tukst lt ar cia realu siai dienai tiek mokėti ?patarkit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...