Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Ką tik, chefas pranešimas:

Kai panašiai mano atrodė , tai kūliau virš 8 t.

Tavo irgi gerai atrodo,dabar gavom lietaus sočiai tai grūdas gal stambesnis bus. O šiaip tai irgi pavasaris buvo be lietaus,bet žemės sunkios tai neišdegė ir pavasarį labai tankūs buvo,tai gal taip  negaravo drėgmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siemet salygos skiriasi ne rajonais o seniunijom kiekvienas turi trest pagal aplinkybes ,nors ant veliavinio nebetresiu beveik ,viska atiduodu anksciau,siemet like buvo salietros tai 30ha dar pabarsciau matysim ,

prieš 10 minutes , Robertas08 pranešimas:

Ant vėliavos esu netrešęs nes ir taip nuo pavasario nebuvo lietaus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Robertas08 pranešimas:

Pernai ir ekstros turėjau. 30kg /ha purškiu.

Pernai viskas ekstra buvo dėl oro. Karbamidas klasės neužkels. Kolega darė bandyma 15kg karbamiddo kviečiam baltymo pakėlė 0,2% glitimo ir panašiai. Bandiminiai laukai tai galima labiau pakenkt nei padėt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Vilius pranešimas:

Pernai viskas ekstra buvo dėl oro. Karbamidas klasės neužkels. Kolega darė bandyma 15kg karbamiddo kviečiam baltymo pakėlė 0,2% glitimo ir panašiai. Bandiminiai laukai tai galima labiau pakenkt nei padėt 

Viliau, pats sau prieštarauji. Jeigu pakėlė 0.2 proc baltymą, tai gali pakelti ir klasę (13.9 -> 14,1). Aš pats dėl dešimtų glitimo dalių esu nepatekęs į ekstrą, tai every little helps... Bet gali ir nepakelti, jeigu skirtumai didesni iki ribos. Bet kainų skirtumai tikrai maži, išloši 10-20 eur į hą, o išlaidos.. nuo 10 eur tai tikrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

O kaip dėl grūdo stambumo? Nejau viskas tik į grūdo baltymą nueina? O pats purškimo laikas, pieninė ar vaškinė branda? 

O be to ką veikt? Negi į Turkiją važiuot, kai ir namuose +30 :D

Būtent nėr ka veikt, ir kiek  ten to kuro sudeginsi, aš tai purkšdavau visasa,užpernai mažai kas vežė ekstra,o pas mane irgi buvo ekstra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias pavyzdys klases pakelimui - sandelys. Prasideda kulimai ir davai visi su priekabom i elevatoriu - grudas nesubrendes, dar ir "zeliankiu" pilna ir pyst tik pirma ar antra klase ar trecia klase. Pastovi sandelyje grudas subresta - kokybiniai rodikliai pasitaiso. Jeigu jau pasaras - tai nei karbamidas  nei h...das nepades, o jei labai nedaug baltymo ar glitimo truksta, ar siek tiek hektorlitro - valymas ir imaisymas vasariniu kvieciu - labai padeda. Vasariniu kvieciu kiek turejau zemiau 1 nebudavo rodikliu. Aisku jeigu extra-pasariakas, cia jau del mikotoksinu ir h...nu nieko nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...