Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 4 minutes , jevgenijus pranešimas:

aš dar pora metų priverstas ramiai pabūt, paskui,  jei vis dar turėsi "mažulę", prašysiuos į svečius  :) 

O dabar tai žmona neleidžia į svečius?:icon-wink: Dar šiemet pas mano kaimyną (Dirmukas ar dirmis nickas)galėsit prašytis i lauko dieną, nes sėjo į artą su freza v. Kviečius šalia su mzuri į rudeninį diskinį skutimą ir miežius su 750a.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Pakutkele pranešimas:

O dabar tai žmona neleidžia į svečius?:icon-wink: Dar šiemet pas mano kaimyną (Dirmukas ar dirmis nickas)galėsit prašytis i lauko dieną, nes sėjo į artą su freza v. Kviečius šalia su mzuri į rudeninį diskinį skutimą ir miežius su 750a.

tai leidžia :D bet šiuo metu negaliu jokių staigių judesių daryt, todėl nenoriu savęs erzinti anksčiau laiko. Be to, po poros metų tu ir pats daugiau patirties turėsi... klausimas kaip ją iš tavęs reiks išsunkt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

visokie mikroelemtiniu trasu purskinejimai ar kokios aminorugstys koki efekta duoda? Mano galva pinigu isleidimas ir saves nuraminimas.

Tiesos yra kazkiek. As laikausi tokios nuostatos, kol nesusitvarkai ph, PK, sejomainos, iki tol geriau pinigus leist kalkem ir PK trasom. Kai paselis silpnas atrodo kad papurskus tu tirpalu vaizdas pageres, bet dazniausiai ne nuo to galo pradedama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...