Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 27 minutes , Remse pranešimas:

As ir del antro reguliatoriaus suku galva, naudoti ar ne. Jei bus drėgmės , ir augalai sunkias varpas uzaugins, o stiebas bus plonas ir istises, tai ir su 5t/ha gali pagriuti... 

As puse pralekiau praeita sav su 0,25l/ha moddus. Likusius ryt po ryt reiks prasukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , tomsikass pranešimas:

O suvėlinus purškimą kerta per derlių ar tik sumažėja veikimas paties reguliatoriaus?

Apatinių bamblių trumpinimas mažesnis, per derlių kerta naudojimas netinkamomis oro ar streso sąlygomis arba  velinant leidžiamus terminus galimos vystimosi anomalijos ( varpų neišlindimai, nevaisingumas...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Mantas2342 pranešimas:

razormin 0,3 florone 0,2, + 0,7lccc + 1kg/ha nutrivant + mn-zn 0,5l. maždaug taip  gal apie 20e/ha gaunasi kažkur .

bet kaip vienkartinis purskimas tai kaina baisine. siaip is sh vasko neispausi. jei zeme gera, tai gali kazka turet, jei durpe ar smelis, per sausra ragai. ta pacia diena sejau skirtingus laukelius, vaizdas tai toks, kad vieni super, kitur vos ne salotiniai :) kazkazkaip einu prie tos nuomones. kad svarbiausia laiku sustot kist eurus i abejotinus dalykus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , manttys pranešimas:

bet kaip vienkartinis purskimas tai kaina baisine. siaip is sh vasko neispausi. jei zeme gera, tai gali kazka turet, jei durpe ar smelis, per sausra ragai. ta pacia diena sejau skirtingus laukelius, vaizdas tai toks, kad vieni super, kitur vos ne salotiniai :) kazkazkaip einu prie tos nuomones. kad svarbiausia laiku sustot kist eurus i abejotinus dalykus

buvau anksčiau įkėlęs koki mano kviečiai , žemės priemoliai , moliai daugumoj ir tikrai neišsausųjų + šeštadienį ir vakar gavom neblogai lietaus , tai drįsčiau sakyt , kad gegužę jau ramus ir atsirado noras net vasariniams investuot ir savaitgalį ,ir vėliau kol kas rodo lietų tai gal situacija jau nebeblogės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

buvau anksčiau įkėlęs koki mano kviečiai , žemės priemoliai , moliai daugumoj ir tikrai neišsausųjų + šeštadienį ir vakar gavom neblogai lietaus , tai drįsčiau sakyt , kad gegužę jau ramus ir atsirado noras net vasariniams investuot ir savaitgalį ,ir vėliau kol kas rodo lietų tai gal situacija jau nebeblogės.

Tau gerai yra kur lietaus nuo žiemos gavę na kokius 5ml šiemet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...