Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

prieš 1 minutę , zetor1 pranešimas:

Man vadyba siule moduso bet perspejo kad jai sausra gali pastresuoti nesinau nei ka daryti

minimalią normą gal reiktų bandyt , nežinau kokia situacija pas tave tai tiksliai nepasakysiu. Bet buvau Pasvalį ketvirtadienį tai sausoka ir pasėliai silpnesni daugumoj lyginant su mūsų kraštu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

minimalią normą gal reiktų bandyt , nežinau kokia situacija pas tave tai tiksliai nepasakysiu. Bet buvau Pasvalį ketvirtadienį tai sausoka ir pasėliai silpnesni daugumoj lyginant su mūsų kraštu.

Jo dregmes tai truksta nieko gero negaunam ivairiai yra lauku graziu yra silpnesniu ir yra lauku netolygiu vienam gale ar pusej grazesni kitoj prastesni... foto pries 5 dienas( reiks fotkiti apvertus vis taip kelia nuotraukas)

20190508_170257.jpg

20190508_190051.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas tave dar gerai atrodo , nepraradę spalvos ir maitinasi , o aš ten mačiau tokių pasėlių , kad dieve  padėk , pripylę ūkininkai po 240vm azoto ir daugiau atrodo augalui nieko nereikia , o pasėliai tai tragiški , nueini tai net nežinai ką jam patart , nes visus darbus prasileidęs. Manau gal kur toki su spalva ir tankoki tai gal reiktų surizikuot su ta minimalia norma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Gintokas pranešimas:

Sveiki, kaip manot del fungicidu, nuo penktadienio pranesa  lietu ir liuciu , gal sakau nupurkst fungicidu profilaktiskai, kol dar nepasireiske ligos, kad nebutu paskui velu ir ivaziuot neis. Turiu MAREDO ir Elatus Era ,  kaip patartumet elgtis ?

Dekui uz mintis

Didysis lietus šiandien kam klius kam ne. O daugiau vėl saus. Jei šiandien normaliai prilis be augimo reguliatoriaus važiuosim su maredo 0,6ltr 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, daugvydas pranešimas:

kajp derlius balituso ar verta pasilikt seklai 

Dar antri metai bus perniai nedaug buvau pasejes is dotnuvos pirkau tai siemet beveik visi laukai uzseti perniai virs 6 tonu kuliau trecia klase glitumo truputi pritruko iki antros..cia forume minejo kad greitai isplauna lietus tai bus matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...