Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Ką tik, stapcius pranešimas:

Kuriuos pagrindinius zingsnius isskirtum pasiekt si tiksla? Geras starrtinis tresimas, reguliatorius pagal situacija. Kas dar? 

taip tas tinka ką įvardinot  + eina anksti vienas purškimas ccc+ mikroelementai būtiniausi ir biostimuliatoriai grynai šaknų formavimui. Išbandytas reikalas užpernai atrodė laukas nieko gero , pasidariau purškimą ir rezultatas nenuvylė. Šiemet man to ankstyvo purškimo nereikėjo ,nes neturėjau silpnų pasėlių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

taip tas tinka ką įvardinot  + eina anksti vienas purškimas ccc+ mikroelementai būtiniausi ir biostimuliatoriai grynai šaknų formavimui. Išbandytas reikalas užpernai atrodė laukas nieko gero , pasidariau purškimą ir rezultatas nenuvylė. Šiemet man to ankstyvo purškimo nereikėjo ,nes neturėjau silpnų pasėlių.

koks biostimuliatorius buvo naudotas? Bei mikro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

šiaip razormin naudoju , o mikro tai nutrivantas ėjo plius atskirai dar mn zn.  Šiemet va ir darysiu kviečiukam mišinuką , florone, razormin, ccc , nutrivantas ir zn mn

Dar yra pastebejimas ar pamastymas kad naudojantys stripp till technologija ir sejantys su mzuri ir panasaus principo sejamosiom taip pat gali tiketis suformuot didesni saknyna del gilesnio butent saknu zonos supurenimo? :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

šiaip razormin naudoju , o mikro tai nutrivantas ėjo plius atskirai dar mn zn.  Šiemet va ir darysiu kviečiukam mišinuką , florone, razormin, ccc , nutrivantas ir zn mn

As kazkaip nepastebejau siu produktu naudos. Kazkada naudojas buvau florone ir rozarmin. Nutrivantas rapsams patiko, kaip ir matesi pokytis nuo kontroles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

As kazkaip nepastebejau siu produktu naudos. Kazkada naudojas buvau florone ir rozarmin. Nutrivantas rapsams patiko, kaip ir matesi pokytis nuo kontroles

nu aš juos naudojau tai man patiko , ant rapso ir naudojau tai gerai pašakojo. , užpernai buvau vieną vėžę pravaręs su florone ir kita lauko dalis be florone , bet tai šakų atžvilgiu skirtumas matėsi . Dar , kad pamatyt naudą tai reikia viską visada laiku atlikt nuo to ir labai daug kas priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

nu aš juos naudojau tai man patiko , ant rapso ir naudojau tai gerai pašakojo. , užpernai buvau vieną vėžę pravaręs su florone ir kita lauko dalis be florone , bet tai šakų atžvilgiu skirtumas matėsi . Dar , kad pamatyt naudą tai reikia viską visada laiku atlikt nuo to ir labai daug kas priklauso.

Stengiuosi viska laiku padaryti, bet gamta savaip padaro :/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Mantas2342 pranešimas:

šiaip gal ten ir viskas gerai su jais , tik tiek , kad kartais ta masė lieka visa apačioj tai nervina.

Jo buvau ir as anksciau uzsipirkes kaip ir sakai visa mase apacioje net veziau atgal dave kitus bet ir tie ne ka geresni buvo tada jau paskutini metai kaip pirkau is ju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Mantas2342 pranešimas:

šiaip gal ten ir viskas gerai su jais , tik tiek , kad kartais ta masė lieka visa apačioj tai nervina.

reikia stipriai isplakti pries pilant ir nelieka nieko. zadejau po pirmu metu ir as ju nebepirkt del tos priezasties, bet paskui nusipirkau vel, tik dabar ispurtau stipriai ir nera problemos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Gunia pranešimas:

Kokie mikriukai šiuo metu reikalingiausi augalui?

pirmiausia reiktų žiūrėt į patį augalą laukuose kas jam pasireiškia , šiaip kai sausra kalis eina pagrinde , jei yra prašviesėjimų tai cinkas su manganu ir fotosintezei pagreitint šiek tiek magnio 1-2 kg jei sulfato tarkim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...