Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 7 minutes , Robertas08 pranešimas:

O jei palis,tai dar galima tikėtis derliaus? Ar jau čia man pakiš koją?  Ir ką naudojat nuo dryžligės? Nes falcon forte berods brangokas.

sugebam pirkti c1sertifikuotą atsėlio sėklą, pripilti trąšų, bet kažko dėl ant fungicido norim pataupyti jei darom nuo pradžių tai ir iki galo gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Robertas08 pranešimas:

O jei palis,tai dar galima tikėtis derliaus? Ar jau čia man pakiš koją?  Ir ką naudojat nuo dryžligės? Nes falcon forte berods brangokas.

Bus bet manau cia per tanku jau. Gali but grudai smulkus. Bet palauksim Rugpjucio. Falconas vienas is pigesniu fungicidu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Robertas08 pranešimas:

O jei palis,tai dar galima tikėtis derliaus? Ar jau čia man pakiš koją?  Ir ką naudojat nuo dryžligės? Nes falcon forte berods brangokas.

Derlių gali gerą gaut jei neapleisi. Pernai taip pat per tankų pasėlį padariau, bet visumoj džiaugiausi. Tankūs lapai uždengė žemę, sausrą pratempė lengvai, aišku grūdai buvo smulkūs, dalį stiebų atmetė, bet derlius kaip tokiom salygom puikus, biški virš 8t. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jawax pranešimas:

Derlių gali gerą gaut jei neapleisi. Pernai taip pat per tankų pasėlį padariau, bet visumoj džiaugiausi. Tankūs lapai uždengė žemę, sausrą pratempė lengvai, aišku grūdai buvo smulkūs, dalį stiebų atmetė, bet derlius kaip tokiom salygom puikus, biški virš 8t. 

Ačiū vyrai,paguodėt :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...