Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Panasu ,kad gausus lietus ir saltukas dabaigs zieminius galutinai..

Pas mus lapų viršutinė dalis po kokia 2-3 cm nurudavo daugumoj, tai pagal viską čia pasėliams daugiau kaip skiepai suveiks, nei kad bus žala. Užsigrūdino, kad geriau perneštų ateinančius pavasarinius šalčių siurprizus, kurių dar žada iki 10 šaltuko ir tai normalu tokiam laikui. Neturėtų nieko blogo be nutikti manau.

Bet jei tie parudavimai stiprūs ir bus nemažai augalų visai žuvusių, pasėlis išretėjęs, tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad geriau jau paaukoti ir atsėti. Mūsų krašte daugiau buvo tų apšalimų, tai galiu pasakyti, kad neteko gailėtis atsėjus. Ir atvirkščiai ne kartą teko pasigailėti neatsėjus ir ne mano vieno čia patirtis. Tiesiog tokie pasėliai jau labai jautrūs ir lepūs kiekvienam temperatūros svyravimui. Jų būklė iš po žiemos atrodo geriau nei būna pavasarį prasidėjus vegetacijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tipo buvo pasėlis? Klausimą reiktų kelti ne kokia veislė, o kuo čia "pasėta".

is rankos uzbere. :)

 

o rimtai, tai Dotnuvos pakabinama sejamoji kazkokia. Bet kiek zinau nebeprekiauja tokiomis dotnuva :) 

 

 

Be sansu kad cia kazkas atsigautu. Buvo pas manes 2014m pavasari toks vaizdas, tai mire  100proc viskas ir nieks neatsigavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel taip yra kiekvienais metais verkšlenam pažiūrejus forumo isturiją o po to giremės rekordineis derleis be jokių atsėjimų žinoma būna išimčių bet retai

 

Ukininkui verkslenti privaloma, o pelnu pasidziaukt reikia tyliai kad nuomuotojai, darbininkai ir vmi negirdetu   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad rudi javu laukai  igauna zalio atspalvio suvalkijoje gal dar ir dalinai atsigaus.

Pastebejimas toks kad zirnienose geresnis vaizdas. Turiu z,kvieciu  lauka kurio puse seta po zirniu, kita puse atseliuota. Seta viena diena ta pati veisle. zirnienoje turi zalsvo atspalvio, kur atseliuota sunku yziureti zaluma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia va toks vaizdas pas mane žieminiuose. Tai jei galit padėt, rašykit į pm, tarsimės.

Užpernai aš iš panašių po 5 t kūliau. Tai dar labai nenusimink, parsinešk namo į vazoną keletą ir pažiūrėk kas gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei neplėšius šoninius nugeltusius lapelius vidurinis žalias tai dar yra vilties kad atsigaus

sakykim taip. Metre nebūna visai jokios žalumos, kitam gal 10 daigų su žalsvu stiebu, po to vėl nėra. Aišku, galutinis sprendimas dėl atsėlio bus matyt už mėnesio, bet reikia ruoštis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užpernai aš iš panašių po 5 t kūliau. Tai dar labai nenusimink, parsinešk namo į vazoną keletą ir pažiūrėk kas gaunasi.

10 dienų laikau ant palangės, tai tie kur bent kokią žalumą turėjo, atsigauna, o tie rudi, jokio progreso. Jei taip žiūrint procentaliai, einant per plotus, tai tū bent su kokia žaluma gal 20 procentų, o viskas nurudę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei per salcius buvau ramus del ziemkenciu todel kad sniego nepagailejo tai dabar taip nesijauciu, uzmete sniego apie 10cm o dienom pliusas, dabar turim -1, visur kose, augalai sunta po sniegu

čia taip pat problema, ypatingai jei anksti sėti, gerai išsikrūmiję. Pas mane, kur buvo padoriai išsikrūmiję, dar kažkiek žalių randi. Gamtos pokštai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drąsiai nurašyk ir paskubėk įsigyti sėklos. Jei ir išgyventų kažkiek tai bus tokie reti, kad nieko gero nekulsi iš tokių.

Taip... aš ir tokios minties, kad ir kaip nesinorėtų, bet reikia. Baigiu apvažiuoti visus plotus, tai kur pirmu etapu sėti, savaite anksčiau, į pūdymus, vaizdas geresnis. lapai nušalę, bet kamienai gyvi. Ten viskas susitvarkys. Pūdyme daugiau drėgmės buvo per sėją, matomai spėjo tinkamai pasiruošti žiemojimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...