Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Susimoviau gatavai. Ant tiek jau priprasta prie IT, kad knygas visas guldau į spintas net nepažiūrėjęs pavadinimų. Nu ir žiūriu po Kalėdų iš tikro guli spintoj stora vieno žinomo profesoriaus knyga apie augalininkystę LA dovanojo ir kita nebloga knygutė gauta iš BASF: ,,svarbiausios žemės ūkio piktžolės, pažinimo vadovas''. Taip kad, jei kas neturi, tereikia ko gero kreiptis į atitinkamus konsultantus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip siandien atrodo mano kvieciai pirmos sejos. Gal atspesit kokia norma seta? :)

Ar buvai isroves? As sendien aplankiau savo, isroviau ir matau vegetacija jau seniai prasidejus , sakny leidzia kokiu 1-1.5cm. Taip pat pamėlę kaip ir tavo-manau del zemos temperaturos fosforo nepasisavina, o gal klystu. Taigi kvieciai jau pabude. As taip pat esu tokios nuomones kad daugiau kaip 200kg nereikia seti, nebent velyva seja, sunkus dirvozemis ar kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar buvai isroves? As sendien aplankiau savo, isroviau ir matau vegetacija jau seniai prasidejus , sakny leidzia kokiu 1-1.5cm. Taip pat pamėlę kaip ir tavo-manau del zemos temperaturos fosforo nepasisavina, o gal klystu. Taigi kvieciai jau pabude. As taip pat esu tokios nuomones kad daugiau kaip 200kg nereikia seti, nebent velyva seja, sunkus dirvozemis ar kt.

 

Buvau isroves, auga jau kaip pasiute sakneles :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...