Jump to content

Grėbliai


MTZ-920

Recommended Posts

prieš valandą, JCB pranešimas:

nu tai yra tų grėblių normaliom kainom ir dviejų rotorių ar jūs su motoblokais juos traukot? Turėjau claas linear senuką, superinis grėblys. Jei nėra visiškai subirės, tai grėbs ir tylės https://www.skelbiu.lt/skelbimai/greblys-claas-39919173.html

Šito tai jau tik pavadinimas, kad grėblys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grumas pranešimas:

Tai gal tada geriau žiūrėti tokį? 

https://m.autoplius.lt/skelbimai/kverneland-taarup-9146-4-6-m-grebliai-vartytuvai-8775837.html?_ga=2.8575349.1755166316.1558442036-503013229.1532804474

gal kverneland patvaresni, o ir kainos labai panašios ir dėl dalių bėdų nebus

Kitu maziuku neturejau, bet kuhn tikrai nepirksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-22 at 08:10, dzipas pranešimas:

 Siaip 25 ha per akis, jei geras oras per diena eina padaryti, nebent zoles iki kaklo. Kas liecia techninius sprendimus - tai nu i nafik, nauja perku grebli tai i kuhn net neziuriu. Nelaiko stangos, nelaiko asys, ivores visokios ir t.t. o kainos detaliu tai vel kosmosa kainuoja.

Turiu sena kuhn  3m. jau pirkau naudota ir dabar pas mane jau gal 5 metai jokiu bedu.Pasikeiti kelis nagus per sezona ir visos bedos.Grebiu apie 40ha. Karta uosvis stulpo nepamate ,sulankste pora stangu,tai nusieme su kuju istiesinom ir toliau grebiam.Ne viena stanga nebuvo luzus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 5 mėnesių...

Aš tai griebiu su stoll grėbarka šoninio griebimo su T 40.Plotis 6m. tai tikrai,jei ne daugiau.T40 variklis jau kokie 2 metai visai be galios.Bet grėbarką veža ir grėbia be problemų.Kai šaltas variklis grėbarką pakelia be vargo,bet kai užkaista arba turi kažkas padėti pakelti,arba pats išokti iš traktoriaus ir padėti arba šiek tiek palaukti,kad atvėstų.Bet aš turiu atmušes sistemą,kad praktiškai man kelti beveik nereikia,išskyrus važiuojant keliu.Galiu pasakyti,kad grėbarkai nereikia daug galios,ko nepasakysi apie pjaunamają.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

reiketu patarimo ir nuomoniu, dabar rinkoje nemazai atsirado soninio grebimo grebliu jau(kalba eina apie naudotus ), tai sunku pasirinkt kuris butu geriau,  nes laukai apie 3 hektarus tokie, kiti didesni. kaip su tuo soninio grebimo grebliu mazuose laukuose dirbasi, jis toks ilgas pats palyginus su centrinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del grebliu, tai rinktis be elektronikos, nes uzsiknisi ten. Is gamintoju man bent Krone kolkas rimciausias buvo. Kaimynai turejo kuhn ir is dotnuvos kaskoki ( gal vicon ) tai tragedijos ne grebliai. Dabar kelios naujos fellos duodasi, tai kolkas jom stangos linksta.

Krone swadro pries 2 metus pardaveme, tai ten buvo geras greblys ...

Grebimas su soniniu sudetingesnis nei su centriniu, bet jei maziau zoles, didesni ploti gali sugrebti i 1. Vistiek daugiau svarbesniu pliusu bent man soniniams grebliams. Del mazu lauku jokio skirtumo, lengvai raitosi tie grebliai. Tie kuhn rodos budavo su dvigubom krizmom tai staigiai uzsukti galedavai.

Jei atsukti laika ir vel pirkt nauja, tai vietoje Fellos jau vel Krone butu ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, woldass pranešimas:

reiketu patarimo ir nuomoniu, dabar rinkoje nemazai atsirado soninio grebimo grebliu jau(kalba eina apie naudotus ), tai sunku pasirinkt kuris butu geriau,  nes laukai apie 3 hektarus tokie, kiti didesni. kaip su tuo soninio grebimo grebliu mazuose laukuose dirbasi, jis toks ilgas pats palyginus su centrinio

Aš irgi to bijojau, ir visai be reikalo. Kadangi pas juos yra vairuojami galiniai ratai, tai jie gan jautriai reaguoja į kiekvieną vairo pasukimą. Na įprasti reikia bet tikrai daug lengviau nei stumti priekabą atgalios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , niino pranešimas:

Del grebliu, tai rinktis be elektronikos, nes uzsiknisi ten. Is gamintoju man bent Krone kolkas rimciausias buvo. Kaimynai turejo kuhn ir is dotnuvos kaskoki ( gal vicon ) tai tragedijos ne grebliai. Dabar kelios naujos fellos duodasi, tai kolkas jom stangos linksta.

 

uošviui stanga linko naujam grebliui (KRONE) pirmam rate, kai į stulpą davė :D Tai tokios šnekos biški šypseną kelia. Jei stanga nelinksta, tai kokią apkrovą patiria pavaros ir kt? Reikia išmokti vairuoti ir grėbti dirvas, ne poligonus, tada visa technika laikys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

uošviui stanga linko naujam grebliui (KRONE) pirmam rate, kai į stulpą davė :D Tai tokios šnekos biški šypseną kelia. Jei stanga nelinksta, tai kokią apkrovą patiria pavaros ir kt? Reikia išmokti vairuoti ir grėbti dirvas, ne poligonus, tada visa technika laikys :)

Ten stangos padarytos plonesnes kaip apsauga sokia tokia nei krone tvirta. Pirma karta buvo mano klaida nes truputi aukstesne gretima pieva uzkabinau. Bet veliau turbut del zoles mases vieno rotoriaus bsk pasilenke  ir ne man vienam tokia beda kaip pasidomejau ... kolkas tematau tik toki ju minusa, su sienapjovemis fellos tai reduktoriai nelaiko prikabinamom ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, niino pranešimas:

Ten stangos padarytos plonesnes kaip apsauga sokia tokia nei krone tvirta. Pirma karta buvo mano klaida nes truputi aukstesne gretima pieva uzkabinau. Bet veliau turbut del zoles mases vieno rotoriaus bsk pasilenke  ir ne man vienam tokia beda kaip pasidomejau ... kolkas tematau tik toki ju minusa, su sienapjovemis fellos tai reduktoriai nelaiko prikabinamom ...

Bendrovė prie manęs felos viską buvo susipirke,šienauja apie 500 x4 kartus ,laukai puikus. Tai po 2 m. Viską pakeitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, nupirktas naujas krone centrinis grėblys, pradalgės plotis nereguliuojamas, dabar presas silpniau suspaudžia krastus nes vinguriuojant tai vienas kampas tuštesnis tai kitas, ar yra kokia dar išeitis padidinti pradalgės plotį? Pas mane dar užsakius atmušėjas centre užsidėtu, gal jis pradalgę šiektiek paplatintų? Gal yra kitų niuansu? Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, constant pranešimas:

Sveiki, nupirktas naujas krone centrinis grėblys, pradalgės plotis nereguliuojamas, dabar presas silpniau suspaudžia krastus nes vinguriuojant tai vienas kampas tuštesnis tai kitas, ar yra kokia dar išeitis padidinti pradalgės plotį? Pas mane dar užsakius atmušėjas centre užsidėtu, gal jis pradalgę šiektiek paplatintų? Gal yra kitų niuansu? Ačiū

Presuojant reikia daryt kaip stumbras sake, bet gal tokiam grebliui "degima" reiktu pareguliuoti. Jei eina pazaisti su tuo kada jis meta zole i pradalge, padaryti, kad anksciau pasikeltu nagai. Na esme supratai vistiek ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...