Jump to content

Grėbliai


MTZ-920

Recommended Posts

  • po 7 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki,gal kam buvo panaši situacija gavau parama smuliems ukiam parašiau, kad turiu nupirkti vartytuva-grebli,

 nepagalvojes, kad nieko nerasiu panašaus nes yra arba greblys arba vartytuvas,nu aišku kad yra ir 2 viename bet neko ipatingo.

kazin ar nacionaline kabinetusi jei nupirkciau tik grebli,o sask parašytu vartytuvas greblys.

dabar tikriausiai nieko jau keist negalima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Marius Lasevičius pranešimas:

Sveiki,gal kam buvo panaši situacija gavau parama smuliems ukiam parašiau, kad turiu nupirkti vartytuva-grebli,

 nepagalvojes, kad nieko nerasiu panašaus nes yra arba greblys arba vartytuvas,nu aišku kad yra ir 2 viename bet neko ipatingo.

kazin ar nacionaline kabinetusi jei nupirkciau tik grebli,o sask parašytu vartytuvas greblys.

dabar tikriausiai nieko jau keist negalima.

Sąskaita, perdavimo aktas ir turbut atitikties deklaracija su tokiu pavadinimu ir viskas tvarkoje… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

Nėra ką ten tikrinti. Iš principo betkokį grėblį gali panaudoti kaip vartytuvą, perversti volui. Nelabai kas ten tokį dalyką tikrina, ir nelabai yra kompetencijos tam patikrinti. 

galbut,nes ir greblys pakelus tenta verto kaškiek,

o ir nekiekvienas supranta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
On 2022-05-10 at 22:51, -Dovydas pranešimas:

Galbūt yra turinčių Pottinger centrinio grėbimo grėblį? Ar verta tokį žiūrėti?

Priklauso nuo žolės kiekio, preso ir pan. 

Pats turiu šoninio grėbimo 6,5m, tai jei daug žolės sąvalkos gaunasi per didelės.

 O jei klausimas buvo apie Pottinger kokybę, tai tikrai verta dėmesio technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-05-20 at 18:03, ludditas pranešimas:

Priklauso nuo žolės kiekio, preso ir pan. 

Pats turiu šoninio grėbimo 6,5m, tai jei daug žolės sąvalkos gaunasi per didelės.

 O jei klausimas buvo apie Pottinger kokybę, tai tikrai verta dėmesio technika.

Dabar su Metal fachu Z562 presuojam, bet ateityje reiks kažko kito

Dėl grėblio tai žiūriu 6-7 metrų, dabartinis dobilas 6 metrų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su centriniu lengviau grebti, bet jei mases maziau tai ir knisiesi su kudesne savalka, su soniniu darai kokio nori dydzio savalkas. Grebimu turime daug ir lauku ivairiu, tai man gerokai patogiau soninis grebimas. Nes vistiek sugrebti turesi 100 proc. lauko, o savalku padarysi tiek kiek presui/rinktuvui/smulkintuvui  reikia tokio storio savalka. Jei butu centrinio, daugiau presui/rinktuvui/smulkintuvui lakstyti. Pagrinde pirma zole sugrebiu i viena savalka is 15-16 m plocio (ekstra atveju jei zoles lb daug tai grebiu tik is vienos puses), o atolus, kai maziau zoles is 23-30 m plocio ar daugiau, grebimui plotas vienodas ar centrinis ar soninio grebimo, bet presui/rinktuvui/smulkintuvui darbas greitesnis gaunasi kai padarai normalia savalka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, -Dovydas pranešimas:

Dabar su Metal fachu Z562 presuojam, bet ateityje reiks kažko kito

Dėl grėblio tai žiūriu 6-7 metrų, dabartinis dobilas 6 metrų

Jei žiūrėti į dabartinį presą tai gal centrinio ir geriau būtų, aišku jei daug žolės užauga. Bet jei ateityje imsi našesnį presą ar dublį, tai geriau šoninis. Niino viską puikiai išdėstė, apie šoninio privalumus.

Aš pats kai pirkau grėblį presavau su Claas 46RC, po vieno sezono supratau, kad reikia keisti presą, pasikeičiau į dublį, ir dabar sąvalkos, pats tas. O su centriniu būtų mažokos nes žolės pas mane nedaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-05-22 at 13:40, ludditas pranešimas:

Jei žiūrėti į dabartinį presą tai gal centrinio ir geriau būtų, aišku jei daug žolės užauga. Bet jei ateityje imsi našesnį presą ar dublį, tai geriau šoninis. Niino viską puikiai išdėstė, apie šoninio privalumus.

Aš pats kai pirkau grėblį presavau su Claas 46RC, po vieno sezono supratau, kad reikia keisti presą, pasikeičiau į dublį, ir dabar sąvalkos, pats tas. O su centriniu būtų mažokos nes žolės pas mane nedaug.

Na pas mane žolės nemažai būna, tai todėl centrinio žiūrinėju, o presą kažkada pakeisti reiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...