Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Žiūrinėju kažką panašaus kaip ir Gelezinis.Kyla klausymų kaip :ar galima ir kur sužiūrėti tam tikrus tech. duomenis-kokį svorį laiko priekinis tiltas(dėl frontalinio),darbinio veleno ne visų traktorių jėgą randu...Kur gąiima būtų rasti,ypač palygynimui.Pvz.LS90vardinė variklio galia-90,po vokiečių patikrinimo-88 ag.

Mano nuomone to LS priekinis tiltas yra silpnokas naudojant frontalini (gerai isiziurek i jo konstrukcija) , be to ir galinis keltuvas nekelia pasitikėjimo (1 cilindras tik kiloja). Pasiziurek kitus (jau gerai zinomus) gamintojus, manau tikrai atrasi gera kainos ir kokybės santiki. Aš tai jau sau atradau :)

Tai pasakok ka isirinkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasirinkimas pagal kainos, kokybes, techniniu poziuriu atitiko Valtra A93 su Quicke frontalu gavosi 152000Lt. Be to as ja susikomplektavau kaip aš noriu, o ne kaip kurie pardavejai bando ikisti pačiu jau sukomplektuota traktoriu. Kiti traktoriai buvo zenkliai bragesni. Panasia kaina dar turejo Zetor Proxima Power.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasirinkimas pagal kainos, kokybes, techniniu poziuriu atitiko Valtra A93 su Quicke frontalu gavosi 152000Lt. Be to as ja susikomplektavau kaip aš noriu, o ne kaip kurie pardavejai bando ikisti pačiu jau sukomplektuota traktoriu. Kiti traktoriai buvo zenkliai bragesni. Panasia kaina dar turejo Zetor Proxima Power.

http://rovaltra.lt/wp-content/uploads/2 ... torius.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasirinkimas pagal kainos, kokybes, techniniu poziuriu atitiko Valtra A93 su Quicke frontalu gavosi 152000Lt. Be to as ja susikomplektavau kaip aš noriu, o ne kaip kurie pardavejai bando ikisti pačiu jau sukomplektuota traktoriu. Kiti traktoriai buvo zenkliai bragesni. Panasia kaina dar turejo Zetor Proxima Power.

o būtų galima sužinoti, ką būtent susikomplektavote pagal savo norus, kad kiti pardavėjai negalėjo pasiūlyti į savo traktorius? tokios galios traktoriui nelabai yra ką pasikomplektuoti ko standartuose nebūna pas kitų gamintojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasirinkimas pagal kainos, kokybes, techniniu poziuriu atitiko Valtra A93 su Quicke frontalu gavosi 152000Lt. Be to as ja susikomplektavau kaip aš noriu, o ne kaip kurie pardavejai bando ikisti pačiu jau sukomplektuota traktoriu. Kiti traktoriai buvo zenkliai bragesni. Panasia kaina dar turejo Zetor Proxima Power.

3 cil variklis neisgazdino? siaip idomu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o būtų galima sužinoti, ką būtent susikomplektavote pagal savo norus, kad kiti pardavėjai negalėjo pasiūlyti į savo traktorius? tokios galios traktoriui nelabai yra ką pasikomplektuoti ko standartuose nebūna pas kitų gamintojų.

platesni ratai, svoriai ant galiniu disku (tam kad uzpakalio nekilnotu su ruliu), pilnas elektro valdymas (ypač patogus dalykas valdant frontalini, tokia rankenele orginaliai sumontuota ant porankio), apsvietimas ant kabinos virsaus, na ir zinoma pats frontalinis su savais privalumais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pasirinkimas pagal kainos, kokybes, techniniu poziuriu atitiko Valtra A93 su Quicke frontalu gavosi 152000Lt. Be to as ja susikomplektavau kaip aš noriu, o ne kaip kurie pardavejai bando ikisti pačiu jau sukomplektuota traktoriu. Kiti traktoriai buvo zenkliai bragesni. Panasia kaina dar turejo Zetor Proxima Power.

3 cil variklis neisgazdino? siaip idomu :)

Visiskai ne. Manau bus ekonomiskas, kadangi 3cilindrai ir CR ipurskimas, be to tai SISU kuriniys, o apie juos tik gera ispudi turiu susidares.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o būtų galima sužinoti, ką būtent susikomplektavote pagal savo norus, kad kiti pardavėjai negalėjo pasiūlyti į savo traktorius? tokios galios traktoriui nelabai yra ką pasikomplektuoti ko standartuose nebūna pas kitų gamintojų.

platesni ratai, svoriai ant galiniu disku (tam kad uzpakalio nekilnotu su ruliu), pilnas elektro valdymas (ypač patogus dalykas valdant frontalini, tokia rankenele orginaliai sumontuota ant porankio), apsvietimas ant kabinos virsaus, na ir zinoma pats frontalinis su savais privalumais.

o puvasargiu nepamirsai :icon-wink: bet kaina tai ziuriu per 4m nedaug pakilo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie mazieji holandai zinokit pakankamai kantrus, maniskis raudonas spalvos tik tai jau padirbes nemazai ir kantrus rupuze

Pateiksiu savo neprofesionalią nuomonę apie traktorių pasirinkimą.

Jei įvyko taip, kad perlipote per psichologinę MTZ ribą. Nebelieka jokios prasmės rašyti užklausimus kokį traktoriaus vardą rinktis.

pasirinkimą nulemti privalo ( naujo traktoriaus ) objektyvūs ekonominiai ūkio veiklos paskaičiavimai ir investicijų suplanavimas bei jų grąžos paskaičiavimas. Toliau derybos su lankstesnio ir esančio arčiausiai technikos tiekėjo vadybininku ir galop asmeniškai ir kiekvienam iš mūsų skirtingai patraukli technikos markė. ir tikriausiai viskas.

nes visų gamintojų gamyklos ir inžinieriai dirba su tikslu konkuruoti ir vystyti veiklą sėkmingai toliau. todėl logiška, kad jie negamina nekokybiškos technikos. greičiausiai mes nemokame pasirinkti kokios technikos reikia mums tikslingiausiai. visa technika prie tokių sąlygų kurioms ji buvo sutverta yra kokybiška ir ilgaamžė. žemiau pasireiškia tik žmogiškieji faktoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie mazieji holandai zinokit pakankamai kantrus, maniskis raudonas spalvos tik tai jau padirbes nemazai ir kantrus rupuze

Pateiksiu savo neprofesionalią nuomonę apie traktorių pasirinkimą.

Jei įvyko taip, kad perlipote per psichologinę MTZ ribą. Nebelieka jokios prasmės rašyti užklausimus kokį traktoriaus vardą rinktis.

pasirinkimą nulemti privalo ( naujo traktoriaus ) objektyvūs ekonominiai ūkio veiklos paskaičiavimai ir investicijų suplanavimas bei jų grąžos paskaičiavimas. Toliau derybos su lankstesnio ir esančio arčiausiai technikos tiekėjo vadybininku ir galop asmeniškai ir kiekvienam iš mūsų skirtingai patraukli technikos markė. ir tikriausiai viskas.

nes visų gamintojų gamyklos ir inžinieriai dirba su tikslu konkuruoti ir vystyti veiklą sėkmingai toliau. todėl logiška, kad jie negamina nekokybiškos technikos. greičiausiai mes nemokame pasirinkti kokios technikos reikia mums tikslingiausiai. visa technika prie tokių sąlygų kurioms ji buvo sutverta yra kokybiška ir ilgaamžė. žemiau pasireiškia tik žmogiškieji faktoriai.

Kaip suprasti:" perlipote per psichologinę MTZ ribą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprasti:" perlipote per psichologinę MTZ ribą".

kai dar ūkyje technika tik rusiška, ir yra sprendžiama dilema perkant sekantį traktorių. MTZ ar vakarietiškas. vat šią ribą reikia savyje peržengti.

Aš tą ribą peržengiau 1997m., kai įsigijau pirmą padėvėtą vakarietišką traktorių. Kas anksčiau? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką siūlytumėt įsigyti jaunam ūkininkui pagal paramą?Dabar bus dirbama 40h ateityje plotas bus didinamas. į kokį gamintoją reikėtų atkreipt dėmesį?

pirk ta kas priesirdies ir netikek ka priesai suoks ;)

Deutz Fahr Agrofarm? Vertas dėmesio? Tik dar dėl galios neapsisprendžiau.

jeigu turi nuziurejes kelis varijantus paprasyk vadybininko demini kad duotu pabandyt ir galesi palygint kury imt,o genda tai jie visi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...