Jump to content

Gal kas zinot?


Recommended Posts

prieš 10 minutes , stumbras pranešimas:

Kreipiausi dėl projekto finansavimo į Kredito uniją, ar čia normalu, kad prašo kitų bankų kredito sutarčių su mokėjimo grafikais ir žemės nuomos panaudos sutarčių? Manau, kad šios sutartys turėtų būti konfidencialios...

Taip normalu, žiūri mokumą, įsipareigojimus, ūkio balansus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

įsipareigojimus mato per credit info, nereikia jiem jokių sutarčių kopijų. Pasiskaityk dar banko sutartį, kas parašyta apie jos dalinimąsi su trečiais asmenimis

O šiaip, kas moka, tas ir muzika užsako. Nepatinka, galima eiti kitur. Manau jie labai nesuka galvos :)

Vat būtent, pasiųst toli kaip ir negalima...pačiam reiks eiti kitur :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienam seminare mokė, kad banko duris reikia kojom atidarinėt, nes ne mes iš banko uždirbam, o jis. Mūsyse yra kitoks požiūris ir jie tuom naudojasi. Teko ir pačiam tą patirti, kai reikėjo, bet ne mirtinai. Įdomios reakcijos darbuotojų :) Bet dažniausiai reikia čia ir dabar, tai taip ir lenkiam kepurę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada teko su unija paskola formint, tai pas juos atsilikimas totalus. Viskam reikalingi popieriai, rinko visas mano kitų bankų sutartis ir t.t. turėjau surinkti krūva dokumentų, kur realiai jie jų per daug nenagrinėjo, tai tik formalumas. Banke buvo kitaip, mažiau popierizmo. Naudojausi unija vien tik dėl gerų procentų. Ai dar unija kas met prašė pateikti gyventojų pajamų deklaracijas, bet nesiunčiau specialiai. Ir nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Turbo pranešimas:

Kažkada teko su unija paskola formint, tai pas juos atsilikimas totalus. Viskam reikalingi popieriai, rinko visas mano kitų bankų sutartis ir t.t. turėjau surinkti krūva dokumentų, kur realiai jie jų per daug nenagrinėjo, tai tik formalumas. Banke buvo kitaip, mažiau popierizmo. Naudojausi unija vien tik dėl gerų procentų. Ai dar unija kas met prašė pateikti gyventojų pajamų deklaracijas, bet nesiunčiau specialiai. Ir nieko

Kitų bankų sutartis davei ... ar turėjai tokią teisę kitų bankų atžvilgiu? Aš kiek esu kreditų ėmęs tai pakakdavo balanso ir pelno nuostolių ataskaitos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Ukmin pranešimas:

Kitų bankų sutartis davei ... ar turėjai tokią teisę kitų bankų atžvilgiu? Aš kiek esu kreditų ėmęs tai pakakdavo balanso ir pelno nuostolių ataskaitos. 

Žinoma, kad nusižengiau kitų bankų sutartims, bet tuo metu skubėjau, reikėjo skubiai paskolos. O dabar tai ir duomenų saugumas stipresnis (gdpr), tad lengviau būtų mažiau visko duot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Prieš 2 valandas, vallesc pranešimas:

Gal kokie procentai yra nuo sumokėtos sumos? 

sito dar nezinau, bet nedarbinguma gavau geguze birzeli liepa, tai gavau 70% nuo minimalaus atlyginimo, o tada sako lauk kitu metu geguzes kai deklaruosi pajamas ir jeigu sumokesi daugiau nei minimalus atlyginimas perskaiciuos ismokas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , u.k aurimas pranešimas:

sito dar nezinau, bet nedarbinguma gavau geguze birzeli liepa, tai gavau 70% nuo minimalaus atlyginimo, o tada sako lauk kitu metu geguzes kai deklaruosi pajamas ir jeigu sumokesi daugiau nei minimalus atlyginimas perskaiciuos ismokas. 

Ačiū už informaciją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...