Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

ar parama duos pranes per 20dienu apytiksliai ,noriu paklaust gal zinoma per kiek laiko zada pervest pinigus kai priduosi jok jau pinigai isleistiir technika ant kiemo :) Na tam kad galeciau planuot kai skolinsiuos.Sumaliau bet gal supratot :D

Nesu tikra, kad teisingai supratau, bet iš Tavo pasakymų panašu į tai, kad pradžioje teiksi paraišką, po to įsigysi techniką?

Tuomet po paraiškos patvirtinimo (sutarties su NMA "pasirašymo" ):

Jei pareiškėjas po paramos paraiškos pateikimo dienos atliko projekte numatytas investicijas, kurioms finansuoti prašo skirti paramą, per 30 darbo dienų nuo patirtų išlaidų apmokėjimo dienos privalo pateikti mokėjimo prašymą.

Agentūra turi įvertinti mokėjimo prašymą ir Ministerijai pateikti pinigų užsakymo paraišką per 20 darbo dienų nuo mokėjimo prašymo gavimo ir užregistravimo Agentūroje dienos.

Jei pareiškėjas iki paramos paraiškos pateikimo patyrė ir apmokėjo dalį ar visas su projekto įgyvendinimu susijusias išlaidas, kurioms finansuoti prašo skirti paramą. Šiuo atveju su paramos paraiška yra teikiamas mokėjimo prašymas.

Kadangi parašką turi įvertinti per 20 darbo dienų, o mokėjimo prašymas yra sudėtinė paraiškos dalis, vadinasi vėl turėtų galioti nuostata, kad Agentūra turi įvertinti mokėjimo prašymą ir Ministerijai pateikti pinigų užsakymo paraišką per 20 darbo dienų nuo mokėjimo prašymo gavimo ir užregistravimo Agentūroje dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar man dar paprastesniam mirtingam paaiskinkite, siuo metu baigineju igyvendinti modernizavima, verkiant reikia skutiko kuris jau uzsakytas ir trashu barstytuvo irgi uzsakytas, ar as turiu vilties tus du daiktus prakishti pro supaprastinta ar jau nebe ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar man dar paprastesniam mirtingam paaiskinkite, siuo metu baigineju igyvendinti modernizavima, verkiant reikia skutiko kuris jau uzsakytas ir trashu barstytuvo irgi uzsakytas, ar as turiu vilties tus du daiktus prakishti pro supaprastinta ar jau nebe ?

Ką reiškia baiginėju?

Pakartotinai investicinės paramos galima kreiptis tik įgyvendinus ankstesnįjį EB lėšomis finansuojamą projektą, t. y. ne anksčiau kaip pateikus paskutinį mokėjimo prašymą ir galutinę projekto įgyvendinimo ataskaitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, šis tas naujo, dar nespėjusiems pastebėti:

Naujos (pakeistos) prekių, paslaugų ar darbų pirkimo taisyklės

http://www.zum.lt/lt/teisine-informacija/isakymai/4557/

O kazin kaip jei zmogus noretu rasyti ne supaprastinta, o "rimta" projekta ir technika pirkta ne pagal taisykles. Kas tada?

Ir ar gerai supratau, kad bus galima teikti igyvendinus viena supaprastinta paraiska kita, bet ne daugiau, kaip 2?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina, kad jei voras sugalvotu pasiimti supaprastintą paramą už pernai pirktas akėčias, jas įvertintu NMA parinkti expertai ir kompensuotu nuo tos sumos kuria jie tas akėčias įvertintu :icon-rolleyes:

tai jeigu as pvz pernai pirkau tas akecias ne pagal taisykles. tai taip iseitu, kad nma expertai ivertins ir man nebereiktu sukt galvos kaip atbuline data apklausas organizuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina, kad jei voras sugalvotu pasiimti supaprastintą paramą už pernai pirktas akėčias, jas įvertintu NMA parinkti expertai ir kompensuotu nuo tos sumos kuria jie tas akėčias įvertintu :icon-rolleyes:

tai jeigu as pvz pernai pirkau tas akecias ne pagal taisykles. tai taip iseitu, kad nma expertai ivertins ir man nebereiktu sukt galvos kaip atbuline data apklausas organizuoti?

panašiai taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina, kad jei voras sugalvotu pasiimti supaprastintą paramą už pernai pirktas akėčias, jas įvertintu NMA parinkti expertai ir kompensuotu nuo tos sumos kuria jie tas akėčias įvertintu :icon-rolleyes:

tai jeigu as pvz pernai pirkau tas akecias ne pagal taisykles. tai taip iseitu, kad nma expertai ivertins ir man nebereiktu sukt galvos kaip atbuline data apklausas organizuoti?

panašiai taip

Patvirtintos supaprastintos paraiskos taisykles:

http://www.zum.lt/lt/teisine-informacija/isakymai/4558/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tarkim jei asnoriu pirkti kombaina uz 490 tukstanciu tai man jau nebegalios sita parama arba rasyt 2 viena kombainui kita chederiui ar kaip

klausiau siandien konsultavimo tarnyboj del tokio varianto pasirodo taip nebus imanoma padaryt nes neiseis kombaino skelti i dvi dalis

:D:D:D

jo hmm nors i tris jei reikia ir 5 :D yra pavizdziu tarkim zmogus nori kukuruzinio hederio ji gam sekmingai pravaro pro SF (pernai taip ir darem. Jei kombaina iskart sukomplektuociau su abiem hedereis i jokius normatyvus netilptu

P:S kombaino zinoma nedalini i dalis, bet kas trugdo paskelbti atskira konkursa tarkim pjaunamajai ar rapsu stalui. Per SAPARD tokie fokusai neveike ir neapsimokejo, 04-06m irgi nelabai ten viska ko reikia ant kombaino krovem ir kavojom. pVZ sapard nereme irangos rapsams tai rapsu stalus pasiulimuose vadindavom "pjaunamosios prailginimas" dabar to nebereiki, dabar kitaip galima ta istatymo raide apzaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip išeina, kad jei voras sugalvotu pasiimti supaprastintą paramą už pernai pirktas akėčias, jas įvertintu NMA parinkti expertai ir kompensuotu nuo tos sumos kuria jie tas akėčias įvertintu :icon-rolleyes:

Kažkodėl aš labai jau suabejojau tais ekspertais. Žinant daugumos NMA "projektų vertintojų" kvalifikaciją.... Ko gero tas pat bus ir su technikos vertinimu. Man išvis keistas toks vertinimas. Yra sąskaita faktūra, yra apmokėjimas. Tai negi jie galvoja, kad žmogutis, dar nežinodamas apie supaprastintą paramą, pirko neadekvačiai brangų daiktą? Ir dar pamąstymas. Bent mūsų NMA daugelis "projektų vertintojų" - žemėtvarkininkai. Kvalifikacijos jiems nebus per daug? :icon-rolleyes: Nes kitą kartą jų techninė ir finansinė kvalifikacija baigiasi gamintojo ar pardavėjo interneto puslapio atsivertimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo hmm nors i tris jei reikia ir 5 :D yra pavizdziu tarkim zmogus nori kukuruzinio hederio ji gam sekmingai pravaro pro SF (pernai taip ir darem. Jei kombaina iskart sukomplektuociau su abiem hedereis i jokius normatyvus netilptu

siaip man taip sake ta moteriske kur projektu reikalus tvarko kad tipo negalima taip daikto isdraskyti, nu as ryt dar pas ja nuvarysiu arba pasiskambinsiu i nma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...