Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Klausimas ismanantiems paramu skyrima - jei ukininkauju nenasiose zemese, esu jaunas ukininkas ir man kompensuoja 60 proc. Ar tai reiskia jog max suma uz kuria galiu pirkti yra 250000 LT? Taip suskaiciavau todel, jog paramos suma negali buti didesne nei 150000 LT. Paaiskinkit ar gerai as cia suprantu.

Pirkti gali už kokią nori sumą, bet parama nebus didesnė kaip 150 000 Lt. Apskaičiavai gerai, Tavo atveju, investicijų vertė gali būti 250 000 Lt (norint gauti 150 000 Lt paramą).

Max investicijų vertės "lubų" nėra - bet parama nebus didesnė aip 150 000 Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ne už diplomus, aš už praktiką. :icon-exclaim: Bet tobulėt tai reikia. Sutinku 100 proc., kad kvailas dalykas ūkininką su 20 metų patirtim siųsti į pradžiamokslio kursus. Tokie ūkininkai kiekvieną jų mokytoją galėtų pamokinti.

Gal ne į temą, bet turėjau panašų atvejį. Brolis 15 metų pravažinėjo tolimaisiais reisais, kai šefas sugalvojo visą šoferyną nusiųsti į kursus. Jis lektoriams pasakė labai elementarų - jei jūs nežinot kaip išdurt lenkų ar vokiečių mentą, kaip išsisukti ant sienos su visom muitinės problemom, tai kokio velnio mes čia sėdim. Einam gert kol dar laikas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Duodi. Dar tik surinkimas pirmadienį prasidėjo. Nepridaviau nei vienos. Ir ko gero nei vienos ir nepriduosiu. kaip sakiau, man ir buhalterijoj bardako užtenka.

O NMA mano geriausi draugai. Miegu ir sapnuoju.

Ei, sakė Kaune yra pareiškėjų:) Nuo pirmadienio ryto jau buvo:) Smagiausia dalis, kad norint priduoti paraišką užsiregistruoti į NMA dėl laiko reikia:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi ir NMA tinklapyje parašyta, kad pageidautina susitarti dėl atvykimo laiko. Svarbūs norisi pasijaut. Tuoj kaip pas ministrą reiks prieš kelis mėnesius registruotis jei norėsi gauti jų aukso vertą konsultaciją. :icon-confused:

Kas be ko, bet kuo toliau, juo juokingiau :) Ale tokių cirkų kaip kad buvo kadaise jau neišvysim, kai paskutinta diena paraiškų pridavimo eilės kaip rusų laikais prie mėsos, koridoriuje sąmyšis ir pykčiai :D O kur dar efektas, kai pamatai ką pasirašinėjant ant lapų koridoriuje pritūpus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai norisi i ta reikala truputi is kito kampo paziuret. na tarkim NMA padalins po 150 000 bet likusius pinigelius tai reikes kazkur sukrapstyti, greiciausiai tai is banku. taigi klausimas: kaip musu bankai ar pasiruose tiek litu seifose, ar duos tiek kiek reikia ir kokiomis salygomis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai norisi i ta reikala truputi is kito kampo paziuret. na tarkim NMA padalins po 150 000 bet likusius pinigelius tai reikes kazkur sukrapstyti, greiciausiai tai is banku. taigi klausimas: kaip musu bankai ar pasiruose tiek litu seifose, ar duos tiek kiek reikia ir kokiomis salygomis?

Dabartinėj situacijoj arba perki už savus plius parama arba ramiai sėdi ir lauki pavasario. Kažkas pasakys, kad gali skolintis eurais - lenkai jau skolinosi šveicarijos frankais ir kiek dabar zlotų turės uždirbt, kad juos atiduotų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas klausimas ar reikia valdu modernizavimui gauti pateikti nuomos sutartis notariskai patvirtintas ir ar isvis reikia teikti nuomos sutartis

Šiaip tai iki šiol jie žemes tikrindavo pagal pasėlių deklaracijas ir pagal registrų centro duomenis. Registrų centre iki šiol nereikėjo notariškai patvirtintos nuomos sutarties. Bent aš tik mačiau pagal formą surašytą nuomos sutartį. Svarbiausia žemės ūkio registre nepamiršt valdos ir gyvulukų atnaujint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai idomi nuomone ir nedrystu tegti, kad neteisinga. tada sekantis klausimas: is kur ir kodel tikimasi tokio antpludzio, kad net i eile NMA reikia uzsirasyti?

P.S kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad mes su bulvinyku puikiai pakeistume mauzeri su surskiu :D

kam jum juos keisti butu galima ir cia koki skyreli sukurti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur ir kodel tikimasi tokio antpludzio, kad net i eile NMA reikia uzsirasyti?

P.S kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad mes su bulvinyku puikiai pakeistume mauzeri su surskiu :D

Čia gal ne dėl to, kad tikimasi antplūdžio. Administracinį vertinimą reikia atlikti per 1 dieną. Mintis tokia, kad ateina ūkininkas su paraiška ir kartu su juo atliekamas admin vertinimas. Jei kas negerai, važiuoji atgal ir taisaisi.

Antra idėja gera. Keiskit nikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas klausimas ar reikia valdu modernizavimui gauti pateikti nuomos sutartis notariskai patvirtintas ir ar isvis reikia teikti nuomos sutartis

Šioje paraiškoje nurodomi valdomi žemės plotai ataskaitiniais metais, kurių duomenys imami iš pasėlių deklaracijos.

"Duomenys paraiškos pateikimo dieną“ pildomi tik tuo atveju, jei paramos paraiškos pateikimo dieną valdomi žemės plotai skiriasi nuo ataskaitiniais metais valdytų plotų.

Yra tokis įsipareigojimas, kurio pamiršti nevalia:

Ar įsipareigojate, kad žemės ūkio naudmenų plotas, valdytas ataskaitiniais metais, projekto kontrolės laikotarpiu nesumažės daugiau kaip 10 proc.?

Žemės nuomos sutarčių 5 metams nereikia, bet reikia nepamiršti įsipareigojimo, kad nuo 2008 metų "fakto" projekto kontrolės laikotarpiu (kontrolės laikotarpis 5 metai nuo sutarties įsigaliojimo) gali sumažinti tik 10 proc. valdytų žemės ūkio naudmenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...