Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Man bent šitas paramos metodas patinka tuo, kad viskas konkrečiai nurodyta dienomis. Vadinasi, NMA nevilkins darbų.

na, jei neklystų, dabartiniai verslo planai turėjo būti įvertinami per 3 mėnesius. bet realybėje juk gaunasi 9-12 mėnesiukų. Taip kad nelabai matau kuo džiaugtis...

Gerai dar ir tai, kad imant tokio dydžio paskolą iš banko reik tik veiklos, o ne verslo plano.

Koks dar verslo planas ūkininkui..?:) Vienam forumiečiui suskolinome milijoną be jokio verslo ar veiklos plano. Pašneki su žmogum, pasižiūri popieriukus ir žinai skolinti ar neskolinti.:) Vis tiek statistinis ūkininkas nei verslo plano, nei paskolos sutarties neskaito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gringo jei man valmetas nepatinka tai ką man daryt :lol: Nors ir to tada nenupirksi laimės MTz.Normaliai pirkdamas susirašai ko tau reikia ir pirmyn už telefono per firmas .Ne viso kartais tą gali pasiūlyt ko nori .Automatiškai jei to navaroto nėra komplektacijoj tai ir kaina mažesnė .Kas dėl ekonnomiškai naudingiausio tai tada buvo baika ten gali kaip nori išvartyt. pagal lenteles nelabai susidūrs bet kiek žinau skirta tiek pinigų artai padargo metrui ar tai 1 Ag .Tvarkoj ,jei pas mane viršina jų limitą aš skirtumą dengiu iš savo .Būtų pasaka jei padarytus pirkimus pavyktų įtraukti .Manau ne man vienam .Numetus procentėlį ir forumo merginom būtų galima baliuką suorganizuot. :icon-rolleyes:

kad viskas būtu taip paprasta :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nepastebėjai, kad kažkur tai dingo tas 3 mėn laikotarpis. Tyliai ir ramiai.

Mano mielas žmogau iš miesto, kai mano ūkininkams reiks paskolos, siųsiu pas tave. O tai dabar nusivariau kol vienam popierius 2 bankam paruošiau. Aš tiksliai nežinau, kaip ten bankuose su verslo planais, bet mačiau kažkurio banko paraiškoj, kad jei imi daugiau nei 500 tūkst, tai reik verslo plano, jei mažiau - veiklos. Bet maniškis turėjo paramai gauti verslo planą, tai tą ir nutysė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gringo jei man valmetas nepatinka tai ką man daryt :lol: Nors ir to tada nenupirksi laimės MTz.Normaliai pirkdamas susirašai ko tau reikia ir pirmyn už telefono per firmas .Ne viso kartais tą gali pasiūlyt ko nori .Automatiškai jei to navaroto nėra komplektacijoj tai ir kaina mažesnė .Kas dėl ekonnomiškai naudingiausio tai tada buvo baika ten gali kaip nori išvartyt. pagal lenteles nelabai susidūrs bet kiek žinau skirta tiek pinigų artai padargo metrui ar tai 1 Ag .Tvarkoj ,jei pas mane viršina jų limitą aš skirtumą dengiu iš savo .Būtų pasaka jei padarytus pirkimus pavyktų įtraukti .Manau ne man vienam .Numetus procentėlį ir forumo merginom būtų galima baliuką suorganizuot. :icon-rolleyes:

Ot irgi pasakei, reikia technines salygas protingai rasyti. Juk kai surasai ko reikia, tada nesiuncia komercinio bele kas. Zinau ta cirka, kai pasirodziu skelbimui spaudoje visi praso atsiusti "kvietima".... tik vat po to kvietimo pateikimo ir 12 tiekeju lieka geriausiu atveju trys....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, kai ruošiesi organizuot konkursą vistiek prieš tai būni pasidomėjas kas kur ir kaip ,ir daugmaž apsprendes .Tada ir salygas galima pakoreguot jei reikia .Ten aš turėjau galvoje kai perki šiaip grynai už savus pinigus . Jug nebėgi į pirmą pasitaikiusę firmą ir neperki ,nes gali sumokėt už pliką basą kaip kitur už tą pačią sumą išeis aprenktas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gringo jei man valmetas nepatinka tai ką man daryt :lol: Nors ir to tada nenupirksi laimės MTz.Normaliai pirkdamas susirašai ko tau reikia ir pirmyn už telefono per firmas .Ne viso kartais tą gali pasiūlyt ko nori .Automatiškai jei to navaroto nėra komplektacijoj tai ir kaina mažesnė .Kas dėl ekonnomiškai naudingiausio tai tada buvo baika ten gali kaip nori išvartyt. pagal lenteles nelabai susidūrs bet kiek žinau skirta tiek pinigų artai padargo metrui ar tai 1 Ag .Tvarkoj ,jei pas mane viršina jų limitą aš skirtumą dengiu iš savo .Būtų pasaka jei padarytus pirkimus pavyktų įtraukti .Manau ne man vienam .Numetus procentėlį ir forumo merginom būtų galima baliuką suorganizuot. :icon-rolleyes:

Ot irgi pasakei, reikia technines salygas protingai rasyti. Juk kai surasai ko reikia, tada nesiuncia komercinio bele kas. Zinau ta cirka, kai pasirodziu skelbimui spaudoje visi praso atsiusti "kvietima".... tik vat po to kvietimo pateikimo ir 12 tiekeju lieka geriausiu atveju trys....

Vaikai vaikai, ad jūs žinotumėt kaip ten būna :icon-wink: kai gauni kvietimą dalyvauti konkurse kombainui ne mažiau 299ag hederis iki6,5m :icon-eek:

Paskambinu sakau žmogau tu supranti, kad su tokiu kvietimu tave taip išdurt gali :icon-eek: nurengi kombainą nuogai palieki tik hederi sudedi pigiausius ratus (kokia 600mm) jokio rapsų stalo ar vežimėlio žodžiu padarai pigiausia ir viskas laimėjau konkursą privalai pirkti jei ne po teismus užtampysiu. čia žinoma kraštutinis variantas kol kas niekas taip nedaro, bet su tom mažiausiom kainom galima labai išsidurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dauguma vadybininkų prieš tai aptaria šį reikalą .Tik nereikia persistenkt kad surinkt bent tris komercinius

Aptaria, aptaria. Keistai atrodo, bet kas tą paneigs, kad viena firma rengia projektus ir kaip konsultantas joje dirba sakykim lytagros vadybininkas. Jis surašo sąlygas ir pravedus konkursą laimi ta pati lytagra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dauguma vadybininkų prieš tai aptaria šį reikalą .Tik nereikia persistenkt kad surinkt bent tris komercinius

Aptaria, aptaria. Keistai atrodo, bet kas tą paneigs, kad viena firma rengia projektus ir kaip konsultantas joje dirba sakykim lytagros vadybininkas. Jis surašo sąlygas ir pravedus konkursą laimi ta pati lytagra.

tokiu vadybininku-konsultantu yra netik lytagroj :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dauguma vadybininkų prieš tai aptaria šį reikalą .Tik nereikia persistenkt kad surinkt bent tris komercinius

Aptaria, aptaria. Keistai atrodo, bet kas tą paneigs, kad viena firma rengia projektus ir kaip konsultantas joje dirba sakykim lytagros vadybininkas. Jis surašo sąlygas ir pravedus konkursą laimi ta pati lytagra.

tokiu vadybininku-konsultantu yra netik lytagroj :icon-wink:

O jei vadybininkas, konsultantas ir klientas viena linkme dirba, tada konkursas be nuotykiu sutvarkomas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet buna neisgalvojau gi. Kazkas jam patare parasyt buten 299ag ir 6,5 Tai vat tas ekonomiskai naudingiausias Padeda pataisyt tokio stiliaus praziurejimus.

Jeigu pats pirkėjas ant tiek žioplas kad nesugeba parašyt reikalavimų kombainui tai paskui nėra ko gailėtis kad protingesnis išmaudė .Perkant akėčias dar sutinku kad ten ne nelabai kuo gali apsidraust bet kombainą ............

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...