Jump to content

Kompiuteriai


kapsukas

Recommended Posts

zinau, kad yra tokiu, kita kompa butent su tokia klaviatura pirksiu, bet vistiek ji daug rasant nera tokia patogi, kaip iprasta klaviatura vien del to, kad negali toliau nuo ekrano atsitraukt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

joa, bet koks kompas geras isskyrus LENOVO, o visi kiti is esmes tik dizainas skirias, viduriai visu +/- tas pats... o vat lenovo tai ne tik rinktas kinijoj bet ir kurtas kinijoj... :)

phonetix tai tu kursinius su raidem rasyk o ne su skaiciais :lol: nebent esi informatikas ir varai 101 111 10110101.... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D ne informatikas, bet tenka visokio sh... iterpt darbus rasant.

Rimtai Lenovo gaminamas kinijoj? juk cie IBM'as (kiek girdejau). As esu "suvartojes" 4 laptopus: HP, Asus, HP, Lenovo (dabartinis) tai is situ man geriausias jis, tik geresniu resursu lenovas jau ir kain a savo turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D ne informatikas, bet tenka visokio sh... iterpt darbus rasant.

Rimtai Lenovo gaminamas kinijoj? juk cie IBM'as (kiek girdejau). As esu "suvartojes" 4 laptopus: HP, Asus, HP, Lenovo (dabartinis) tai is situ man geriausias jis, tik geresniu resursu lenovas jau ir kain a savo turi

tai visi jie turi kinisko kraujo... :) bet lenovo yra butent kinijos gaminys nuo a iki z... na man tai sake draugas gerokai prakutes kompiuteriuose :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vidurius kompui išsirinkt puikiausiai ssugebu, man lenovo strigo iš atsiliepimų, kad nebloga surinkimo kokybė ir pats dizainas ergonomiškas patogus vartojimui, lenovo kiek žiūrėjau siūlo lengviausius pc ir dizainas jų visai gražus, kiti tarkim kirviu tašyti, bet ne čia esmė. Įdomu būtų išgirst apie HP, phonetix net du turėjęs, tai gal pasidalins ;) Nes visokių apie juos nuomonių, vieni giria, kiti peikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, naudojates nešiojamaisiais kompiuteriais, kokios firmos, kokie pastebėjimai? reikia išsirinkti nešiojamą kompą. na ekranas turėtų būti apie 13colių. Šiaip esu susidaręs nuomone, kad rimčiausi dell, ibm-lenovo, sony, msi. Įdomu išgirsti jūsų nuomone, pasisakymus ;)
Kitais neteko naudotis, tik Sony, galiu pasakyt, kad viskas gerai isskyrus baterija, kuri laiko labai trumpai (pas mane multimedia series, kitos serijos kogero geriau atrodo šitam kontekste). Jei reikia piguas tai Sony kogero reikėtų atmesti, nes jie šiektiek brangesni nei konkurentai. Su HP tai nežinau kaip kitiems, bet vienas grupiokas turėjo, tai sudrožė tą laptopą per porą metų, buvo ir motininė sugedus ir šiaip kitų gedimų pasitaikė, na bet jis toks "heavy user'is" :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vidurius kompui išsirinkt puikiausiai ssugebu, man lenovo strigo iš atsiliepimų, kad nebloga surinkimo kokybė ir pats dizainas ergonomiškas patogus vartojimui, lenovo kiek žiūrėjau siūlo lengviausius pc ir dizainas jų visai gražus, kiti tarkim kirviu tašyti, bet ne čia esmė. Įdomu būtų išgirst apie HP, phonetix net du turėjęs, tai gal pasidalins ;) Nes visokių apie juos nuomonių, vieni giria, kiti peikia :)

seip neblogi kompai, tik man su jais nesiseke, kol garantinis gerai, bet pirmojo HP menesis po garantijos nusprogo hardas, antrajam garantiniu laikotarpiu kazkokia plokste (motinine berods) nuejo (brokuota visa ta kompu serija buvo), o po garantiniu ijungimo/isjungimo mygtukas sugedo, betereikos abieju prastos buvo, kol nauji ilgiau 2h ne vienas neislaikydavo, po kurio laiko is batereikos liko max iki 1h. dirbdavo tyliau uz ASUS bet garsiau uz Lenovo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vidurius kompui išsirinkt puikiausiai ssugebu, man lenovo strigo iš atsiliepimų, kad nebloga surinkimo kokybė ir pats dizainas ergonomiškas patogus vartojimui, lenovo kiek žiūrėjau siūlo lengviausius pc ir dizainas jų visai gražus, kiti tarkim kirviu tašyti, bet ne čia esmė. Įdomu būtų išgirst apie HP, phonetix net du turėjęs, tai gal pasidalins ;) Nes visokių apie juos nuomonių, vieni giria, kiti peikia :)

beveik buvau sunaudojes viena HP paviliona, bet pavoge... tai dbr rinkaus rinkaus ir vistiek HP isejo, na ne tikras bet compaq tai ten HP gimine... na pirmasis buvo didokas ir sunkokas ir batarke trumpai laike... o naujasis tai kol kas labai gerai, be to emiau su pilna klava irgi patogu, tik reikejo priprast :) o gedimu per tuos 3 metus neturejau nei vieno... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vidurius kompui išsirinkt puikiausiai ssugebu, man lenovo strigo iš atsiliepimų, kad nebloga surinkimo kokybė ir pats dizainas ergonomiškas patogus vartojimui, lenovo kiek žiūrėjau siūlo lengviausius pc ir dizainas jų visai gražus, kiti tarkim kirviu tašyti, bet ne čia esmė. Įdomu būtų išgirst apie HP, phonetix net du turėjęs, tai gal pasidalins ;) Nes visokių apie juos nuomonių, vieni giria, kiti peikia :)

nu turiu 3metus hp compaq senuka tai jokiu gedimu nebuvo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nors seip is esmes tas compaq ar toshiba ar asus ar dar kas tai renkies tik ta dezute... viduriai daugmaz panasus... :) gal kazkiek priklauso nuo kur ir kieno rinkta, o komplektuojancios dalys pas visu daugmaz tos pacios... manau :eusa-shifty: va ir savo compaq pavarciau kaip manot kas ant dugno? :lol: "designed by hewllet packard" o salia "Product of CHINA" :D gaila anskciau nemaciau, but nepirkes... :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ASUS nešiojamieji kompiuteriai pripažinti Nr.1 pagal patikimumą, susumavus keleto metų duomenis, kuriuos pateikė garantiniu ir pogarantiniu kompiuterių remontu užsiimanti JAV kompanija „SquareTrade“. Iš viso buvo išanalizuota 30 tūkst. nešiojamųjų kompiuterių (devynių gamintojų) garantinio remonto duomenys.

„SquareTrade“ duomenimis, mažiausia gedimų tikimybe pasižymi ASUS nešiojamieji kompiuteriai; antri pagal patikimumą – „Toshiba“ kompiuteriai; treti – „Sony“ kompiuteriai; ketvirti – „Apple“ kompiuteriai. Tikimybė, kad per tris eksploatavimo metus suges ASUS nešiojamieji kompiuteriai – 15,6 proc.; analogiškos „Toshiba“, „Sony“ ir „Apple“ kompiuterių tikimybės – 15,7 proc.; 16,8 proc. ir 17,4 proc.

Daugiausiai pasaulyje nešiojamųjų kompiuterių parduodanti „Hewlett-Packard“ kompanija užima paskutinę devintąją kompiuterių patikimumo reitingo vietą. Tikimybė, kad per tris eksploatavimo metus suges šios kompanijos kompiuteris – 25,6 proc. (kas ketvirtas kompiuteris). Ne ką patikimesni ir antrojo didžiausio nešiojamųjų kompiuterių gamintojo – kompanijos „Acer“ gaminiai. Tikimybė, kad per tris eksploatavimo metus suges šios kompanijos kompiuteris – 23,3 proc.

Cia siaip paskaitymui. Pats isigijau rinkausi tarp Dell ir IBM (Lenovo) issirinkau Dell Vostro 13" pasirinkima leme kad panasiu parametru kaina buvo Dell naudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mm tu nesinervuok taip, juk yra dalykas toks, kaip uzsakomieji straipsniai :eusa-whistle: tycia dabar permeciau akim googlej suvedes "notebook quality research" tai ivairus rezultatai gaunami is "tyrimu". vien tik paziurejus i "stuff" zurnala Lietuvoje pamatysime, kad nieko geriau uz Apple pasaulyje ir but negali :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė iš dalies sutampa su Rimuxa pateikta statistika (ankščiau nesu matęs to tyrimo rezultatų). Aš pats kai pirksiu laptopą, tai pirmiausią į Asus žiūrėsiu, HP tikrai nepirkčiau (nors dabar prie HP ir sėdžiu, bet nesigilinkim) :) Na o kaip ten su užsakymais nežinau, čia iš savo žinių sprendžiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...