Jump to content

Kompiuteriai


kapsukas

Recommended Posts

"Dell" firmos visai neblogi.Ziurek, kad matrica palaikytu kuo didesne rezoliucija.Pvz.: vartant internetinius puslapius nereikes stumdyti i sonus, bus patogiau dirbti.

Norėjai pasakyt, kad įstrižainė būtų kuo didesnė :)

Tasku kiekis ekrane didesnis. Istrizaine gali buti ir nedidele, tarkim 14 coliu, bet ta pati vaizda matysi ka matytum ir per didesnes istrizaines ekrana.Na cia ukiskai paaiskinau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Kaip cia paklausus, kad suprantamiau. Kaip sugalvot, kad laptopa butu galimybe ijungt neatlenkus ekrano?

Na ar pavyko įjungt laptopą neatidarius? man irgi toks reikalas iškilo, bet matau, kad bus patogiausia palikinėti ant "stand by" :eusa-think:

Nežinau kokį jūs čia dviratį išradinėjat, bet bent jau Sony turi funkciją ką daryti kai užverčiamas ekranas, opcijos yra kelios, nuo kompo išjungimo iki nieko nedarymo, taip kad problemų niekada nekilo kaip čia padaryti kad užvertus ekraną kompas liktų įjungtas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei gerai supratau tai zmogus nori ijungt laptopa neatlenkus ekrano, o ne isjungt uzlenkus ekrana. ta funkcija turi ne tik sony bet ir visi kiti laptopai, tiksliau gal net ne laptopai o patys windowsai. jei kompas turi su savimi distancini pulteli (pvz HP) tai problemu kaip ir nematau. jei ne tai tada galima pasijungt klaviatura kuri turi knopke power on/off

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie klaviaturą irgi masčiau, reiks laiko turint pasiknaisiot, gal pavyks kuriai nors knopkei tokią funkcują priskirti :eusa-think: multimedinė klaviatūta visokių lišnų knopkių turi :eusa-think:

betkurios knopkes priskirt kompo junginejimui (mano ziniomis, nesu kompiuteristas) gali nepavykt, nes vistik draiveriu atitinkamu reikia, nors is kitos puses labai norint viskas imanoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sveiki, naudojates nešiojamaisiais kompiuteriais, kokios firmos, kokie pastebėjimai? reikia išsirinkti nešiojamą kompą. na ekranas turėtų būti apie 13colių. Šiaip esu susidaręs nuomone, kad rimčiausi dell, ibm-lenovo, sony, msi. Įdomu išgirsti jūsų nuomone, pasisakymus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, naudojates nešiojamaisiais kompiuteriais, kokios firmos, kokie pastebėjimai? reikia išsirinkti nešiojamą kompą. na ekranas turėtų būti apie 13colių. Šiaip esu susidaręs nuomone, kad rimčiausi dell, ibm-lenovo, sony, msi. Įdomu išgirsti jūsų nuomone, pasisakymus ;)

Geriau sakykit kiek galite skirti tam kompiuteriui pinigu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matai,kad geras būtų, tai negaila ir daugiau šiaip apie 2k lt. Darbuo, excel word, jokių "sunkių" programų, turi būti lengvas, nesunkus, tampymui, pagr reikalavimai. Šiaip kiek žiūriu, tai 13colių su nekokiais parametrais 1,5klt arba jei jau geresni tai iškart 3klt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne žaidimam reikia, grynai darbui ;)

IBM vienareikšmiškai na delų irgi nekeikia kas turi bet mano pažystami turi dar airiškus dabar jau lenkai greičiausiai bus

Tiesa dar reikia išsiaiškinti ko konkrečiai tau reikia iš to kompo. mano reikalavimai savo laiku buvo min 3 USB išėjimai geriau 4 + IR +BLUETOOTH + WLAN Iš viso to IBM neturėjo daugiau nei 2 USB išėjimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne žaidimam reikia, grynai darbui ;)

IBM vienareikšmiškai na delų irgi nekeikia kas turi bet mano pažystami turi dar airiškus dabar jau lenkai greičiausiai bus

Tiesa dar reikia išsiaiškinti ko konkrečiai tau reikia iš to kompo. mano reikalavimai savo laiku buvo min 3 USB išėjimai geriau 4 + IR +BLUETOOTH + WLAN Iš viso to IBM neturėjo daugiau nei 2 USB išėjimų.

nu del USB tai yra tokie USB sakotuvai kurie kainuoj apie 40lt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne žaidimam reikia, grynai darbui ;)

IBM vienareikšmiškai na delų irgi nekeikia kas turi bet mano pažystami turi dar airiškus dabar jau lenkai greičiausiai bus

Tiesa dar reikia išsiaiškinti ko konkrečiai tau reikia iš to kompo. mano reikalavimai savo laiku buvo min 3 USB išėjimai geriau 4 + IR +BLUETOOTH + WLAN Iš viso to IBM neturėjo daugiau nei 2 USB išėjimų.

nu del USB tai yra tokie USB sakotuvai kurie kainuoj apie 40lt :)

aik tu nežinojau :icon-eek:

:D o jei rimčiau tai visai nenorėjau su kompu krepšį dar n visokių priedų tampytis man reikėjo kelioninio varianto kaip galima lengvesnio ir galingesnio proto ribose (nes paskui jau kainos prasideda po keliolika tūkstančių)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del USB tai klystat kolega, pele+klaviatura+spauzdintuvas=3 o jei tuo metu nori flasha isikist, arba dar geriau rakta, be kurio negalesi prieit prie savo programos? tada jau reikia kazko atsisakyt.

kas liecia asus tai rimta pas juos tik batereika, kiek turejau kompu jo laikydavo ilgiausiai, bet uztat dirba kaip mirstantis belorusas, nakti prie tokio miegot negaletum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gal su nesiojamu kompiuterium ir spauzdintuva nesiotis nori :eusa-think: Kam tau ta klaviatura juk gi paciam kompiuteryje yra :icon-eek: Pele sutinku tai jau vienas garantuotai spauzdintva naudosi ne kasdien gi flash tai pogi nelaikysi amzinai. Prieinam prie isvados kad uztektu ir 2 bet 3 patogiau o ketvirtas del sustrumo :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...