Jump to content

Kompiuteriai


kapsukas

Recommended Posts

mm tu nesinervuok taip, juk yra dalykas toks, kaip uzsakomieji straipsniai :eusa-whistle: tycia dabar permeciau akim googlej suvedes "notebook quality research" tai ivairus rezultatai gaunami is "tyrimu". vien tik paziurejus i "stuff" zurnala Lietuvoje pamatysime, kad nieko geriau uz Apple pasaulyje ir but negali :eusa-clap:

nesinervuoju :) zinau kad cia marketingas :icon-wink: as tai zinau kad apple niekada nepirkciau, o del kitu tai man tas zenkliukas nelabai svarbus svarbu pats kompas grazus ir patogus... cia ne auto ir ne traktorius... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus apie kompiuterius taip kaip apie traktorius aš jūsų visai nesuprantu :eusa-think:

Čia kuria prasme kaip apie traktorius ? :)

Visom... kompiuteri renkaties kaip Traktoriu Man asmeniskai nesvarbu kas gamintojas svarbiausia ka galima isigiti uz turima pinigu suma ir kad turetu geriausius techninius duomenis.

Na prekybininkam turėtum patikt :icon-wink: Pasiūlys jie tau kokį tai super kompą su naujausiom dalim ir greičiausiom, nors tiesa iš tikrųjų visai kitokia... Aišku, laptopus jau sukomplektuotus renkames, bet pc tai asmeniškai pats iš atskirų dalių susidėčiau, nes parduotuvės ir nebus nieko padoraus ir dar knistų protą, kad va šitas geresnis ir pan... Jei pats nenutuoki tai pražuvęs šitam reikale, reikia tada draugų klaust ar kaip kitaip verstis. Ir tas pats kaip su traktoriais, nieko neišmanydamas nuvarai, įsiūlo kokią tai pievą ir laimingas grįžti... Tarp kompiuterių galioja ir tokia taisyklė, kad už mažesnę sumą gali išeit daug spartesnis kompiuteris, ne viskas kas brangiau yra ir sparčiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na prekybininkam turėtum patikt :icon-wink: Pasiūlys jie tau kokį tai super kompą su naujausiom dalim ir greičiausiom, nors tiesa iš tikrųjų visai kitokia... Aišku, laptopus jau sukomplektuotus renkames, bet pc tai asmeniškai pats iš atskirų dalių susidėčiau, nes parduotuvės ir nebus nieko padoraus ir dar knistų protą, kad va šitas geresnis ir pan... Jei pats nenutuoki tai pražuvęs šitam reikale, reikia tada draugų klaust ar kaip kitaip verstis. Ir tas pats kaip su traktoriais, nieko neišmanydamas nuvarai, įsiūlo kokią tai pievą ir laimingas grįžti... Tarp kompiuterių galioja ir tokia taisyklė, kad už mažesnę sumą gali išeit daug spartesnis kompiuteris, ne viskas kas brangiau yra ir sparčiau :)

Dabar šneka neina apie stacianaru kompiuteri o apie loptopa Jo pats nesusidesi tai renkiesi is galimu variantu. As asmeniskai pasiuliau geriausia varianta uz ta suma kuria jis gali sau leisti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Loptopa pirksi gatavai surinkta nemaciau niekur kad pats loptopui dalis susirinktum...

O aš mačiau. :)

Kazin kodel kai pasensta stacionaro kokia nors dalis mes ja be vargo pakeiciam nauja o to nedarome su loptopu o del to kad neapsimoka...

Tai pavyzdžiui laptopui pirktam už kokius 3000Lt. sugenda HDD, tai mesi jau visą kompą į šiukšlyną? O gal geriau už 200Lt. (ar kiek brangiau jei talpesnio reikia) nusipirksi naują HDD, jį pakeisi ir toliau be vargo naudosiesi kompiuteriu? :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As nekalbu apie sugedima as kalbu apie atnaujinima i naujesnes datales loptopo mes neturi nei minciu atnaujinti o personalini kompiuteri be problemu...

O tai jei sugedusią laptopo dalį galima pakeisti, tai kodėl manai jog negalima išimti ir įdėti galingesnių komponentų? Juk gali ir RAM daugiau nusipirkti, ir procesorių galingesnį įsidėti, ir bateriją talpesnę, ir HDD, ir t.t. Juk nešiojamų ir stacionarių kompiuterių komponentai ne taip ir skiriasi, ką gali daryt su stacionariu, beveik tas pats ir su laptopu, taip kad ir laptopą gali atnaujinti be problemų... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visom... kompiuteri renkaties kaip Traktoriu Man asmeniskai nesvarbu kas gamintojas svarbiausia ka galima isigiti uz turima pinigu suma ir kad turetu geriausius techninius duomenis.

padariau aš kadaise tokią klaidą, tu žinoma nepaklausysi mano seno ir ligoto žmogaus patarimo, bet gal kiti paklausys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Loptopa pirksi gatavai surinkta nemaciau niekur kad pats loptopui dalis susirinktum... Kazin kodel kai pasensta stacionaro kokia nors dalis mes ja be vargo pakeiciam nauja o to nedarome su loptopu o del to kad neapsimoka...

nu jo laptopo detales kiek zejau tai kokius 3 kartus skiriasi nuo stacionariojo detaliu :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Loptopa pirksi gatavai surinkta nemaciau niekur kad pats loptopui dalis susirinktum... Kazin kodel kai pasensta stacionaro kokia nors dalis mes ja be vargo pakeiciam nauja o to nedarome su loptopu o del to kad neapsimoka...

nu jo laptopo detales kiek zejau tai kokius 3 kartus skiriasi nuo stacionariojo detaliu :icon-confused:

remontas taip pat... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau... aš pats nešiojamą kompiuterį tikrai pirkčiau jau surinktą ir net negalvočiau jo atnaujint, nebent kas sugestų ir reikėtų pakeist tokia pat detale. Juk ten visas korpusas yra suprojektuotas kaip tik toms detalėms, o jei sugalvosi kokią kitokią įdėt ir viskas, netiks. Negalvokit, kad čia viskas kaip ir su stacionariu kompiuteriu, kur didžiausia dėžė ir dėk ką nori, jei tik jungtys atitinka ir pan. O su laptopu jau neprikonstruosi labai ko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...