Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
Prieš 5 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nemoka susireguliuoti ir ieško problemų.

Taip kraštinės lėkštės gylis reguliuojasi atskirai kaip ir atmušimo skardos arba atmušimo  lėkštės tos kur lygi būna.

Ir tai ne kultivatorius mažesnė ar didesnė žymė vistiek liks, nebent sunkioje dirvoje egrumstuitoje nesimatys

Apkaba,koje,diskas, kurioj vieto reguliuoti?  Nupjauti rėma ir pakelus priviryti? :-)

IMG_20180313_095609.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Amber pranešimas:

Apkaba,koje,diskas, kurioj vieto reguliuoti?  Nupjauti rėma ir pakelus priviryti? :-)

IMG_20180313_095609.jpg

Pas tave normaliau nors stovi negu pas mane vapsie nieko nereiskia ta skarda ar su ar be jos antros eiles lekste ispjauna griovi galiausiai. O pas tave lyg ir gerai cia stovi jeigu tai pati krastine ir toliausia lekste

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Gnytasis pranešimas:

Pas tave normaliau nors stovi negu pas mane vapsie nieko nereiskia ta skarda ar su ar be jos antros eiles lekste ispjauna griovi galiausiai. O pas tave lyg ir gerai cia stovi jeigu tai pati krastine ir toliausia lekste

Čia ta puse kuri nepjauna griovio :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Nesiputok. Pigiausio pirkt nereikėjo. Pas mane nors ir lenkas bet kraštinės reguliuojasi. Taip kaip ir atmusejas. Beto tas pas tave taip pat reguliuojasi.

Atmusejas reguliuojesi bet grioviui ytakos nedaro desinem sone. Man  mokėti nesinorejo daug uz tai kad stovetu kieme kaina o ne daiktas kuris  kas met tik apie 50ha skuta ;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Matai kas yra stalteho puodai yra daug gauti jau panašiai kaip lėkščių. O skutiku būna mažai gaubti. Dedi krastine lėkštę kitokią arba gyveni su griovuku.

kraštinę pakeitęs,antra nuo krašto tada griovį darys,o pirma neužlygins išbandytas reikalas,vat kaži uždet žvaigždę kaip pas jokerį :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...