Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, mokytojuks pranešimas:

kazkoks idomus bendravimas su marguciu vadybininku isejo ,paskambinu sutariu atvaziuot apziuret .Nuvažiuoju pasirodo jau parduotas neber i ka žiuret ,nors but parašes žinute kelione i viena puse virš 100 km.KIta diena skambinu vel sako turim kai pasakiau kad kodel tada vakar nepardave jei turejo pasitaise pasake kad tures už savaites ,laukiu pusantros ,tyla.

Nežinau, aš apžiūrėjau ką turi , po to užsiprašiau visoko ko man reikia ir po poros savaičių atvežė. Kiek ko iš jų pirkęs , viskas ten su jais normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-19 at 08:50, chefas pranešimas:

Pirkite iš Margučių. Aš pernai rolexą pirkau su didesnėm lėkštėm ir neaptarnaujamom guolevietėm su packer volu už normalią kainą. Atveža.

Ok, paaiškinkit man neišprususiam, kam reikalingas paker volas, nes man jis tai paskutinis š, jei tik drėgniau, ragas iškart, gali važiuot namo, arba kokią pusę valandos su karcher'iu vanot tą kamštį. Kažkaip mano galva V ring, arba dvigubas U ring, dabar geriausia ką galima prikomplektuoti, paker būtų paskutinė opcija, turbūt net po vamzdinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kokiu volu yra? seniau tik 3 rusiu buvo volu..

vieni cia peikia dantyta vola...bet manau uz vamzdini jis turi daugiau pliusu..aisku jis svorio didelio,bet moli gerai patrupina, prispaudzia pure zeme kad taip greit neisigaruotu,dantys augalines liekanas ispaudzia geriau i zeme..,o kaip slapia zeme tai jos ir taip dirbti neina,nes apvels vola..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dar2 pranešimas:

kokiu volu yra? seniau tik 3 rusiu buvo volu..

vieni cia peikia dantyta vola...bet manau uz vamzdini jis turi daugiau pliusu..aisku jis svorio didelio,bet moli gerai patrupina, prispaudzia pure zeme kad taip greit neisigaruotu,dantys augalines liekanas ispaudzia geriau i zeme..,o kaip slapia zeme tai jos ir taip dirbti neina,nes apvels vola..

Aš manau ,kad dantytas per daug suspaudžia dirvą.As pirkau vamzdinį dėl mažesnio svorio padargo ir jei ražieną paskust tai kad ir drėgnesnę gali.. Packerio ir vamzdinio volo kaina sakė vienoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Bilobil pranešimas:

Kuris geresnis variantas iš diskinių skutikų: dėvėtas Vaderstad carrier su 450 mm diskais ar naujas Staltech U su 560 mm diskais. Daugiausia dirbs arimams išlyginti ir ražienai paskusti.

nebepirkciau Statlech ar kitokio su tepamais kuginiais guoliais ,jei nori as savo 4m su guminiu volu diskai tik 51 uz koki 2000eu atiduociau gal del sunkaus volo remas visas jau stiprintas ir pervirintas ,arima tikrai gerai sudirba ir suspaudzia zeme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dvidas pranešimas:

nebepirkciau Statlech ar kitokio su tepamais kuginiais guoliais ,jei nori as savo 4m su guminiu volu diskai tik 51 uz koki 2000eu atiduociau gal del sunkaus volo remas visas jau stiprintas ir pervirintas ,arima tikrai gerai sudirba ir suspaudzia zeme

Carierio volo guolius kai reik pasikeist tai ir reik pasi*ist...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, dvidas pranešimas:

nebepirkciau Statlech ar kitokio su tepamais kuginiais guoliais ,jei nori as savo 4m su guminiu volu diskai tik 51 uz koki 2000eu atiduociau gal del sunkaus volo remas visas jau stiprintas ir pervirintas ,arima tikrai gerai sudirba ir suspaudzia zeme

Po kiek laiko prasidėjo bėdos su guoliais? Baigiu savo 56cm diskus sudėvėt tai tik tepu guolius ir viskas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Aguonis pranešimas:

Koki skutika rekomenduodumet prie 200ag claas axion? Noretusi prikabinamo 5m, diskai ~60-65cm, gal kas su lenkais agromaz, unia dirbat, nes brandiniai ~35-40k saukia.. 

Unia TXL4, diskai -56cm. Jau dešimtas sezonas-kolkas niekas nevirinta. Sekantis -tik prikabinamas, nes pakabinamas labai išbanguoja lauką. Ir būtinai su dvigubu U volu. Ir nematau labai didelio skirtumo tarp brendiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lenkiska is marguciu pirke rolex taurus . 6 metru 13 000 eur su 610 diskais paprastu volu per 2 metu jau 3000ha suskutom diskai priekiniai su galu sukeisti, tai dar kita met irgi uzteks disku. 6 metru per silpnas vaziuokles remas ir pakaba, 2 metai garantija vis dar yra, sunkiai ka sprendzia ten ta garantija. Tai patys pervirinom ir perdarem kas buvo per silpna. Dar kaip ir laiko. Jei 5 metru pirksi manau nebus tokiu bedu. Mes su 200 ar 280 traktoriais tampom abu gen gerai traukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...