Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Prieš 1 valandą, Minduksx pranešimas:

Patems 4m su pakelimu sunkiau, geriausiai butu prikabinamas

 

Prikabinamo nepatrauks. Pas pakabinama nesigilinau bet ar ne disku diametras  mažesnis? Plius žiurėt i vola. Kolegos staltech su guminiu sveria 2,8t tai džionis vien nešiot jaučia ka o dar kai žemėm apkimba galima galulaukėse ant vienkes sukintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki greiti palaikai kad.nebanguotu? man giliai leidžiant staltechas nešokinėja bet traktorius daugiau 12 nebepavelka. O sekliai irgi greičiau kaip 11-12 negaliu palekt tuoj šokinėt pradeda. Sekliai skutant 10-11idelus greitis o taip tai lenkas pradeda šokinėt. Reiks bandyt gal.vola vamzdini užsisakyt. 

Beja nebamdei matuot kiek tas max gylis?  Pas mane 15-17cm kažkur gaunasi suleidus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Vilius pranešimas:

Koki greiti palaikai kad.nebanguotu? man giliai leidžiant staltechas nešokinėja bet traktorius daugiau 12 nebepavelka. O sekliai irgi greičiau kaip 11-12 negaliu palekt tuoj šokinėt pradeda. Sekliai skutant 10-11idelus greitis o taip tai lenkas pradeda šokinėt. Reiks bandyt gal.vola vamzdini užsisakyt. 

Beja nebamdei matuot kiek tas max gylis?  Pas mane 15-17cm kažkur gaunasi suleidus. 

Labai neskubėk užsakinėt to  volo nes reiktu išsiaiškint ar tikrai jis išgelbės iš situacijos o gal tik pinigus išmesi ant jo ir vis vien bus tas pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Prikabinamo nepatrauks. Pas pakabinama nesigilinau bet ar ne disku diametras  mažesnis? Plius žiurėt i vola. Kolegos staltech su guminiu sveria 2,8t tai džionis vien nešiot jaučia ka o dar kai žemėm apkimba galima galulaukėse ant vienkes sukintis

Giminaičiai skuta su 4m  stalteku guminiu volu. Traukia su 6930 premiumu. As pats asmeniskai nusipirkau 3,5m su vamzdiniu stalteka. Apie 10 cm skutant  ties 11,5-13km/h jau pradeda joti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Gnytasis pranešimas:

Cia pas visus skutikus kazin daro vienoj pusej griovi ar buna kokiu uzlygintoju? Agro masz yra kaskokia lenta bet ji ten man nieko zemiu nesulaiko o ir perdet kitaip neina. 

Pas mane  staltekas dare ir kimso dar kartais kairy kampa, uzverciau y virsu lenta ir baiges nesamones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , viktorass pranešimas:

Labai neskubėk užsakinėt to  volo nes reiktu išsiaiškint ar tikrai jis išgelbės iš situacijos o gal tik pinigus išmesi ant jo ir vis vien bus tas pats. 

Matai Viktorai bėda ta kad drėgniau jeinšiekntiek skuti ar šiaip giliai skuti tai valytuvai volo aplimpa augalinem liekanom ir jis vos sukasi realiai kartais or čiuožt pradeda tai traktoriui labai gaunasi didelis pasipriešinimas, arba imti žiedini 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Gnytasis pranešimas:

Cia pas visus skutikus kazin daro vienoj pusej griovi ar buna kokiu uzlygintoju? Agro masz yra kaskokia lenta bet ji ten man nieko zemiu nesulaiko o ir perdet kitaip neina. 

Dalbo turėjo tokią papildomą lėkštę ant lingės, kad tą griovį užlygint, bet dėl akmenų kišimosi stumdant atgal atlinko, tai numečiau. Darė griovį, bet kai dėl šlapio rudens nuėmiau kelias lėkštes iš šonų, kad siauresnis būtų, tai nebedaro tokio gilaus griovio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-03-11 at 19:35, Amber pranešimas:

Giminaičiai skuta su 4m  stalteku guminiu volu. Traukia su 6930 premiumu. As pats asmeniskai nusipirkau 3,5m su vamzdiniu stalteka. Apie 10 cm skutant  ties 11,5-13km/h jau pradeda joti.

Ir su kiek arklių tuos 3,5m trauki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Egida pranešimas:

Ir su kiek arklių tuos 3,5m trauki.

Farmalu PRO 105 paciupavau su 120ag traukiu su 3,4l. Tik nepradekit smerkti. Traukiu 10-13cm normalio zeme 11-13km. Greiciau neverta nes  sokinet noras atsiranda. Pabiras rapso isvis traukiu ~6cm. Kvietiena 10-13cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Amber pranešimas:

Farmalu PRO 105 paciupavau su 120ag traukiu su 3,4l. Tik nepradekit smerkti. Traukiu 10-13cm normalio zeme 11-13km. Greiciau neverta nes  sokinet noras atsiranda. Pabiras rapso isvis traukiu ~6cm. Kvietiena 10-13cm

Kiek taviskis skutikas sveria? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Audrius08 pranešimas:

Kiek taviskis skutikas sveria? 

Net nzn reik ant lenteles pažiūrėti, tai su vamzdiniu volu. Manau is lengvesniu. Seip jaučiasi ka pasikeliu. Kaiptik iki sandelio vaziuosiu aziuresiu kas ant lenteles. Tik nzn ar volas y tai yskaiciuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Amber pranešimas:

Farmalu PRO 105 paciupavau su 120ag traukiu su 3,4l. Tik nepradekit smerkti. Traukiu 10-13cm normalio zeme 11-13km. Greiciau neverta nes  sokinet noras atsiranda. Pabiras rapso isvis traukiu ~6cm. Kvietiena 10-13cm

Jaučiu ir 6 metrų nesunkiai trauktum... ;)

Aš 4m su 180 vidutiniškai 12km/h. Nes daugiau neįtraukia. Būna vietom ir 16 bet vietom ir mažiau nei 12.Skutikas ne staltech. Traktoriai keli skirtingi. Visi 180ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...