Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Brandai stovi vietoj, bet visos kitos tautos tokios kaip lenkai tikrai vejasi kokybe manau ir baltarusiai nestovi vietoj cia kaip pvz kokia kia ar hundai vejasi vokiecius kokybe ir tikrai tikiu kad pavyks. Brandu vaikymasis tai tik pinigu neturejimas kur det mano asmenine nuomone :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Išradėjas said:

Uz tokia kaina jau ir zinomos firmos iseitu,nerizikuociau.

Aš iš pradžiu ir pagalvojau apie ta pati , bet čia turbūt žmogus norėjo parašyt 6 metru bet parašė 6 metu o jei 6 metru tai kaina lyginant su lemkenu turbut gerokai mažesnė, lemkenas kažin ar 4 metru už tiek išeitu, o jei detalės nuo lemkeno tai gal ir verta pagalvot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, viktorass said:

Aš iš pradžiu ir pagalvojau apie ta pati , bet čia turbūt žmogus norėjo parašyt 6 metru bet parašė 6 metu o jei 6 metru tai kaina lyginant su lemkenu turbut gerokai mažesnė, lemkenas kažin ar 4 metru už tiek išeitu, o jei detalės nuo lemkeno tai gal ir verta pagalvot.

Pasirode kad 4,bet, jo matosi, kad stambesnis.Gal tada nedaug deveta uz tokius pat pinigus.Man ta apsauga kazkaip nelabai...:eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 minutes ago, viktorass said:

Aš iš pradžiu ir pagalvojau apie ta pati , bet čia turbūt žmogus norėjo parašyt 6 metru bet parašė 6 metu o jei 6 metru tai kaina lyginant su lemkenu turbut gerokai mažesnė, lemkenas kažin ar 4 metru už tiek išeitu, o jei detalės nuo lemkeno tai gal ir verta pagalvot.

Atrodo viena klaida, bet pakeičia visą sakinį ir prasmę :D

27 minutes ago, Peleckas said:

Ačiū, kad įkėlei, manau dingo klausimas ar verta seną dapistą pirkt ar naują, reiks keliauti į derybas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, MTZ - 83 said:

Atrodo viena klaida, bet pakeičia visą sakinį ir prasmę :D

Ačiū, kad įkėlei, manau dingo klausimas ar verta seną dapistą pirkt ar naują, reiks keliauti į derybas.

gal jau baik sh malt ir normaliai pasakyk kur cia juos pardavineja, nes klausi 5 kart ir nesugebi atsakyt i paprasta klausima. darau prielaida, kad Lietuvoj tokio nenusipirksi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 minutes ago, manttys said:

gal jau baik sh malt ir normaliai pasakyk kur cia juos pardavineja, nes klausi 5 kart ir nesugebi atsakyt i paprasta klausima. darau prielaida, kad Lietuvoj tokio nenusipirksi

UAB Metalo technologijos, buvau nuvažiavęs kultivatoriaus apžiūrėt į įsikalbėjom, kad reikalingas geras skutikas tai pasiūlė šitą, bet sakė, kad planuoja prekiaut jeigu viskas gerai tik po parodos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, MTZ - 83 said:

UAB Metalo technologijos, buvau nuvažiavęs kultivatoriaus apžiūrėt į įsikalbėjom, kad reikalingas geras skutikas tai pasiūlė šitą, bet sakė, kad planuoja prekiaut jeigu viskas gerai tik po parodos.

išpešiau pagaliau :) šiaip esi jų vadyla, tik gerai užsimaskavęs, 40 proc. tavo rašliavos yra uab metalo technologijos produkcijos reklamavimas, visi tavo linkai su skelbimais yra jų produkcija. nežinau kaip griežtai čia į tai žiūrima, bet arba turi reklamuoti savo skiltyje, arba eit pailsėt. Nes dabar apsimeti tuom, kuom nesi, tiesa, subtiliai, manau, kad dauguma nelabai ir suprato, tai už tai dedu tau pliusa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , manttys said:

išpešiau pagaliau :) šiaip esi jų vadyla, tik gerai užsimaskavęs, 40 proc. tavo rašliavos yra uab metalo technologijos produkcijos reklamavimas, visi tavo linkai su skelbimais yra jų produkcija. nežinau kaip griežtai čia į tai žiūrima, bet arba turi reklamuoti savo skiltyje, arba eit pailsėt. Nes dabar apsimeti tuom, kuom nesi, tiesa, subtiliai, manau, kad dauguma nelabai ir suprato, tai už tai dedu tau pliusa

Aha, tai tavo manymu pusė forumiečių yra "vadylos" ;) Čia diskusijų forumas ir jeigu randu naują padargą už gerą kainą natūralu, kad įdomu kas per padargas, tad pasiklausiu ir čia forumiečių apie jį, nes galbūt yra apžiūrėję. Tavo nuomonę jeigu kelčiau prekes žymių vardų kaip "horsch", "vaderstad" tai jau nebūtų reklama? Negaudau brandų ir neplanuoju permokėti. Ūkis kiekvieno keičiasi/plečiasi/mažėja nuo to priklauso ir technikos klausimas. Anksčiau klausiau dėl kultivatoriaus, nes būtent jie pasiūlė mano manymu gerą kainą, o dabar dėl šių lėkščių. Jeigu tau atrodo, kad esu pardavinėtojas "vadyla" ar kažkoks supistas vadybininkas - malonu, bet deja turėsiu nuvilti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 minutes ago, tadasg said:

Kad tendencingai reiškiatės ten, kur aptariama šios firmos pardavinėjama technika. Tad natūraliai suprantame, kad esate atstovas.

Reiškiuosi ten, kur aktualu man arba turiu patirties. Nesireiškiu prekėse apie kurias nieko nenusimanau. Jeigu viskas tvarkoje ir įsigysiu po parodos, galėsiu pasikviest į ūkį, kad taip manot, jog atstovas esu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadybininkas ar kas dabar nelabai aktualu. Aktualiau man asmeniskai kaip padargas dirba ir kad galeciau is kitu diskusiju ar nors ir monologu(zinoma ir sveiko pykcio tarpusavyje, nes zmoniu nuomones issiskiria ir tai duoda kaip tik naudos geriau skirtingais poziuriais viska ivertinti). Pvz ir dabar jeigu ir zmogus nusipirks, butu idomu kaip ,,brando" kopija dirba. Visiems perspektyviai ziurintiems tai idomu. :) Mielieji, maziau vienas kitam saltumo ir negatyvumo. O del temos dar tai kokia galia pagal juos rekomenduojama tokiam? Kokiu ismatavimu daugiau kepa juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42 minutes ago, Peleckas said:

Vadybininkas ar kas dabar nelabai aktualu. Aktualiau man asmeniskai kaip padargas dirba ir kad galeciau is kitu diskusiju ar nors ir monologu(zinoma ir sveiko pykcio tarpusavyje, nes zmoniu nuomones issiskiria ir tai duoda kaip tik naudos geriau skirtingais poziuriais viska ivertinti). Pvz ir dabar jeigu ir zmogus nusipirks, butu idomu kaip ,,brando" kopija dirba. Visiems perspektyviai ziurintiems tai idomu. :) Mielieji, maziau vienas kitam saltumo ir negatyvumo. O del temos dar tai kokia galia pagal juos rekomenduojama tokiam? Kokiu ismatavimu daugiau kepa juos?

Aš klausiau tik dėl 6 metrų, bet manau daro ir kitokius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, xaxa said:

O kuo tas volas blogas?

Visi pilnaviduriai volai turi viena bėda, lengvose žemėse pradeda daryt banga, kai drėgniau vėl bėda, sunkiau sukasi, su tokiais, turiu omenyje ivairius pilnavidurius volus diskiniai skutikai greičiau pagauna rrezonansa ir pradeda  banguoti paviršiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...