Jump to content

grudu valomosios


Doncas

Recommended Posts

O nenori pasižiūrėt tokios kaip čia puslapiu atgal valduks nuoroda idėjas,kompaktiška, nesunki ir sėklai paruošt pilnai užtenka.

Cia kalba apie pneumatine .. o kaip zirnius ji valo ar gerai,akmenis randa atskiria  ?

БСХ-3-01  ukrainietiska  jei nesurudys greitai  ko ji bloga ?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kalba apie pneumatine .. o kaip zirnius ji valo ar gerai,akmenis randa atskiria  ?

БСХ-3-01  ukrainietiska  jei nesurudys greitai  ko ji bloga ?? 

Ta ukrainietiška turbut gera valomoji kaip ir petkus bet būna situaciju kai nėra kur pastatyt tokiu gabaritu ir dar stacionariai nes kiek suprantu ju jau nepanešiosi iš vietos i vieta. Ta rusiška yra palyginti mažu gabaritu ir ja vienas žmogus gali laisvai tampyt ten kur tau reikia, ar lauke šalia priekabos ar prie kokios pašiūrės ir panašiai, galimas ir vienfazis varijantas.

Kas liečia valyma tai  akmenis ir visokie žemiu gabaliukai iškrenta atskirai, taip kaip parodyta toje nuorodoje, konkrečiai žirniu dabar valėme tai galimaatsireguliuot taip, kad tik labai sunku ir dideli birėtu i maiša, galima atreguliuot, kad beveik visi žirniai birėtu i maiša o i broka eitu tik skalditi, pvz. jei mes valėme, kad maždaug ant 800kg maišo išvalytu  gautusi 40-50 skalduku ir lengvu apvaliu žirniuku, žodžiu gali reguliuotis kaip nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo visai neblogai ir kaina padori, reiks pasidomėti, gal Viktorai pats tokia naudojate ,kaip valymo kokybė ir našumas ir kas jomis prekiauja ??

Taip naudoju, keliais posmais anksčiau rašiau, parduoda jas Kaune www.agrodetaliuservisas.lt, beto jie turi demonstracine valomaja ir jei tuo metu neužimta tai duoda pasibandyt. Našumas tai rašo 2-4 tonos val  tai panašiai ir yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Turiu beveik tokia pačia tik kito gamintojo, www.agrodetaliuservisas.lt, šitame puslapyje gali pasižiūrėt ir paskaityt apie jas, dar ir pigesnė truputi. Perskaityk tema pora puslapiu atgal ten šiek tiek apie ja pasakojau, dar gali info pasižiūrėt google isivedes ALMAZ MC-4/2

buvau susigundęs ir aš, bet kai pamačiau kainą tiesiog apšalau... 3800e už tokią realiai "duoninę"  ? radau analogą kur man paaiškino, kad jos net geresnės dėl valdymo ir elektros sąnaudų, tačiau vistiek galvoju ar verta pirkti. Galbūt kas nors žinote kažką apie šitą ? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/grudu-valomoji-separatorius-24083049.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau susigundęs ir aš, bet kai pamačiau kainą tiesiog apšalau... 3800e už tokią realiai "duoninę"  ? radau analogą kur man paaiškino, kad jos net geresnės dėl valdymo ir elektros sąnaudų, tačiau vistiek galvoju ar verta pirkti. Galbūt kas nors žinote kažką apie šitą ? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/grudu-valomoji-separatorius-24083049.html

 

Nepabodo visose temose reklamuotis???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
11 valandas ago , anddam said:

Sveiki,

Šiuo metu ieškome grūdų valomosios, jų pasiūla labai didelė, tad norėjau paklausti gal ką galėtumėte rekomenduoti.. Žiūrėjome tiek ukrainietišką BSX-12, tiek čekišką jk-machinery 500 KUT, tiek rusišką ALMAZ.. Ką galėtumėte patarti/rekomenduoti?

Koks maždaug bus valomas kiekis? koks bus grūdų padavimas, atėmimas? Reikėtų daugiau info, norint geriau patarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 4/11/2017 at 07:55, voras pranešimas:

Jei jau darot nauja linija ta tas atemimas su sneku kazkaip keistai atrodo. Isrinksi zirnius prskilusius, o po to pats priskaldysi

Nebutinai - jei šnekas didelio diametro ir apsukos jo desimt kart mažesnės nei iprastu šneku ,kuriuos mes iprate naudoti kad stovint šalia susišnekėt neimanoma ,manau - butu idealiausias ir kartu pigiausias varijantas nuimant nuvalytus grudus ju neskaldant kad ir zirniai tai butu.Zodziu turi buti sneko nasumas kokius keturis penkis kartus didesnis negu valomosios tadu mažini apsukas ir gauni pigu gera transporteri.

P.s.sneka gali pats pasigaminti viju yra futliara irgi rasi ir kainuos per pus pigiau nei pirktinis.plius turesi toki kokio noresi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...