Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Čia jau ilguose laukuose ką geriausia pavykdavo išspausti, plotis daugiau mažiau atitiko matuojant su navigacija, pasiskaičiuoji per kiek apsuki ratą pilnai, na ir gauni arimo greitį, tiesa galulaukęs paskutiniu metu su noraginiu užbaigdavau. Apskritai to arimo teliko tik daržovėms, na pernai dar rapsui ariau, šiemet manau bandysim noraginiu. 

Tai toki laukai kur tarkim turiu 31ha, tai ten reikia iki 30 galulaukių užarti, pavaryk rekordą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Ogurec pranešimas:

Case puma 150 cvx  vardinė jo 150ag o maksimali su galios valdymu 175 ar 190 berods bet ta maksimali kiek žinau transporte labiau ar kai su gtv dirbi 

Turiu toki traktoriu su tokia pavarų dėže tik kitokios spalvos tai galiu pasakyt, 4x4 jam aukso viduriukas, žinoma jei žemė priesmėlis tai trauktu ir 5 korpusus, bet būtu traktoriaus laužymas dėl plūgo svorio nes penktas korpusas situacija pakeičia kardinaliai.

Kitas dalykas kaip jau čia kažkas minėjo jei plūgas neturi  taip vadinamo atminties cilindro tai užsiknisi su juo dirbti nes apverčiant galinis korpusas sieks žemę ir plūgas neapsivers.

Cvx dėžė labai smagi ir patogi bet reik turėt galvoje, kad tokio tipo dėžės atima apie 10-15 arklio jėgu iš tu 150 vardiniu lyginant su powerschift  pavaru dėže. Apie tuos 175 žemės dirbimo darbuose gali pamiršt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Juodas pranešimas:

Kai buvau labai jaunas, prisiklausydavau panašiu kalbu ir liudedavau, kad nemoku dirbti. Va visiem išeina, o man ne :) 

5x5 su 50cm uzgriebiu, ariant 8-11 greičiu. Našumas 1-1,2ha per valanda 

Lėtai gale lauko gal apsisukineji? Pas mane kaimynas davažiuoja gan arti galo lauko, kol verčia plūgą stovi ir apsisuka su dviem reversavimais, tai to našumo ne kažką. Aš pasilieku kelis važiavimus daugiau galulaukeje ir vos spėja pūgas 5x5 50cm reguliuojamu užgriebiu apsiversti kol apsisuku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Ukius_bulvinskis pranešimas:

15km/h kogero :)

Nežinau koks užgriebis, bet gaunasi nuvažiuoti nuo 100iki 125km per dieną norint suarti 20ha su 4x4, arba meluoja susirietęs, arba jo darbo diena 20h ilgumo. 

 

Su 4 korpusų plūgu išplatintu iki 50cm, per h apie 1,5-1,6ha gaunasi ariant apie 9km/h, kai laukas apie 700m ilgio. 

4 po 50 greitis apie 10 jai laukas lygus man normalu nuo 6 iki 11

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Virgis. pranešimas:

Lėtai gale lauko gal apsisukineji? Pas mane kaimynas davažiuoja gan arti galo lauko, kol verčia plūgą stovi ir apsisuka su dviem reversavimais, tai to našumo ne kažką. Aš pasilieku kelis važiavimus daugiau galulaukeje ir vos spėja pūgas 5x5 50cm reguliuojamu užgriebiu apsiversti kol apsisuku. 

Ant greičio tikrai nesisuku. Pasikeli plūgą nesustojas, tada atgal ir verti plūgą, pradedi važiuoti tiesiai i vaga ir plūgas jau buna apsivertęs. 
nasumas didesnis ant dideliu lauku. Jei 3-5-10ha tai tas našumas dienos toks kaip rašiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...