Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, hellboy197 pranešimas:

Jei taip sakai, tada pasiliksiu prie trivagio su hidro reguliuojamu užgriebiu paieškos

Ariau su MTZ952 3 korpusų vartomu.Užgriebis iki 50 cm.Vidutinėm sąlygom eina norm. apie 40 cm. pločio,jei šlapiau,ar nelygiau,tenka siaurint,idealiu atveju eina 50cm.(1,5 m)(darbinis greitis 6-7 km/h).Vartomam prie standartinio 450 kg priekinio svorio teko pridet apie 250 kg(ariant su 3k nevartomu kvernelendu pakako ir originalaus 450 kg(abu su linginem apsaugom ir priešplūgiais)Mano nuomone,ar 3,ar 4 korpusų imsi,būtinai su hidro reguliuojamu užgriebiu,idelu būt dar ir pirmos vagos hid. reguliuojamas užgriebis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , tautex1 pranešimas:

Vogel noot ariau norisi atsinaujinti nes jau senukas toks pradėjo laužyti obuolius pirmo korpuso išdyle jau obuolių vietos kur statosi parama imsiu tai mastau nauja plūgą pirktis 

Mano nuomone ,jei jau šiais laikais plūgą dar perki,tai tik vartomą.O koks firmos lipdukas ant plūgo bus ar taip jau svarbu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , tautex1 pranešimas:

Nepaminėjau kad dairausi 4x4 man plūgai reikalingi tik prievas arti nes šeip tai turiu noragini su kuriuo prieš sėja dirbu 

pirma pagal traktoriaus ag,jei pakanka 4 po 50 cm,tada jau reik mastyt,ar negaila navarotams(hidrauliškai reg. užgriebis,hidraulinis  pirmos vagos plotis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Aš kaip tik renkuosi plūgus vartomus tai gera kaina ovlac, siulo akcijini 5 korpusų vartomą mechaniškai reguliojamu užgrėbiu 13500+pvm bet ten rėmas 150x100 mm tai gal kiek menkas žemaitijos sunkiose kalnuotose vietovėse  :icon-rolleyes: konkurentų rėmas 150x150mm. bet ir kaina iškarto didesnė 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Aurelijus Klm pranešimas:

Aš kaip tik renkuosi plūgus vartomus tai gera kaina ovlac, siulo akcijini 5 korpusų vartomą mechaniškai reguliojamu užgrėbiu 13500+pvm bet ten rėmas 150x100 mm tai gal kiek menkas žemaitijos sunkiose kalnuotose vietovėse  :icon-rolleyes: konkurentų rėmas 150x150mm. bet ir kaina iškarto didesnė 

Pasižiūrek MARGUČIU puslapyje Akpil  plūgų modelius,  ten yra ivairių kombinaciju ir su 120x120x8 ir su 160x160 ir 10mm storio rėmais ir kainos surašytos, kaina ten jau su pvm nurodyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
prieš 3 minutes , V.Vytas pranešimas:

Sumažini pirmos vagos plotį-ne tik užpils,dar ir kauburys bus

Na jei taip tu ari, ta galima vadinti kad knisi žemę, nes jei siauresniu uzgriebiu užverti su kauburiu platesnę vaga, tai turėtum pirmą korpusą kaip reikiant giliau leisti nei paskutinį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-10-31 at 11:44, Virgis. pranešimas:

Na jei taip tu ari, ta galima vadinti kad knisi žemę, nes jei siauresniu uzgriebiu užverti su kauburiu platesnę vaga, tai turėtum pirmą korpusą kaip reikiant giliau leisti nei paskutinį. 

Aš tai ariu taip,kad nebūna kauburių ar nedapylimų(aišku,jei sąlygos normalios)Tiesiog tai yra plūgo reguliavimo pagrindai-jei nedapila žemės-mažini pirmos vagos plotį,jei daro kauburį-platini(žinoma,prieš tai visa kita atreguliuota-plūgo pasvirimas,vienodas vagų gylis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, V.Vytas pranešimas:

Aš tai ariu taip,kad nebūna kauburių ar nedapylimų(aišku,jei sąlygos normalios)Tiesiog tai yra plūgo reguliavimo pagrindai-jei nedapila žemės-mažini pirmos vagos plotį,jei daro kauburį-platini(žinoma,prieš tai visa kita atreguliuota-plūgo pasvirimas,vienodas vagų gylis)

Kažkaip keistai čia pas tave gaunasi, kuo daugiau siaurini pirma vaga tuo plačiau verčia žemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 3 minutes , woldass pranešimas:

ar kas esat virine verstuve, ar laiko ? kai reikia tai bomet daliu kiek ieskojau niekas neturi, pabandziau susivirinti sena, tik kazin ar  vel pirmoj vagoj nenulus. 

Virinau ,vogel&noot verstuve sutrukus buvo per kelias vietas.Po virinimo gal kokia 15 ha.suariau,kolkas laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...