Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Falcon turiu su diskiniu ir strip till dirbimu. Kas uzknisa, tai jei akmenuota dirva dazniausiai i pirma disku eile  ilenda kumscio dydzio akmuo ir uzkerta diska, tai reikia laipiot ir ciut diska padauzt kad nukristu. Kazkas nedadirbta su tarpais. O taip viskas normaliai su trasu/seklos dozavimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , niino pranešimas:

Falcon turiu su diskiniu ir strip till dirbimu. Kas uzknisa, tai jei akmenuota dirva dazniausiai i pirma disku eile  ilenda kumscio dydzio akmuo ir uzkerta diska, tai reikia laipiot ir ciut diska padauzt kad nukristu. Kazkas nedadirbta su tarpais. O taip viskas normaliai su trasu/seklos dozavimu.

Mano compact liga tapati, šoninį zvaigzdinį diska visai numeciau o kai akmneni pasgauna kad nereiktu krapsyt islipus atbulom pastumu ir dazniausiai isbyra :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, simasd pranešimas:

Mano compact liga tapati, šoninį zvaigzdinį diska visai numeciau o kai akmneni pasgauna kad nereiktu krapsyt islipus atbulom pastumu ir dazniausiai isbyra :) 

O Agrotekos vadovai sako: "Pirma karta girdziu tokias bedas" 😅

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, niino pranešimas:

O Agrotekos vadovai sako: "Pirma karta girdziu tokias bedas" 😅

Na taip, bet šitas dirbimas agresyvesnis nei pronto,  bet tiek šita tiek pronto stato skersą sejalka ir tarp važiavimų lieka tarpas o kitapus persidengia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , simasd pranešimas:

Na taip, bet šitas dirbimas agresyvesnis nei pronto,  bet tiek šita tiek pronto stato skersą sejalka ir tarp važiavimų lieka tarpas o kitapus persidengia

Na nzn seju su RTK ir viskas normaliai gavosi, nlb matosi skirtumo tarp vaziavimu. Nebent giliai lendi su dirbimu.

Kalbu apie Falcon Pro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , niino pranešimas:

Na nzn seju su RTK ir viskas normaliai gavosi, nlb matosi skirtumo tarp vaziavimu. Nebent giliai lendi su dirbimu.

Kalbu apie Falcon Pro.

Aš į rapsiena sejau,  bet didelio skirtumo nėr ar dirbta ar ne, aišku gylio negalim 

received_2681149562016701.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2024-02-06 at 17:01, SArūnasS pranešimas:

Sveiki, reikia patarimo: kaip su spu-6 sėti pupas? Kaip nustatinėjama norma? 

Norma kaip ir visom kitom kultūroms, kaip tą normą kitaip nustatysi. Tik man jos sulaužė dozatoriaus dangtelį kur likučius išpilti, nežinau ar čia tiesiog kad pavargo ar jos kai stambesnės maišytuvas gal besisugdamas išstūmė lauk. Pagrindinė problema pasėjus vieną ratą iš 48 vamzdelių gal 10 neužkišti  ties noragėliais buvo, bandžiau ir labai lėtai važiuoti teko važiuoti namo. Išsprendžiau tą problemą, kiekvieną noragėlį ties išbyrėjimo vieta įpjaudamas, (perpjaudamas) pasigaminau strypą ir kaliau kiekvieną kad praplėsti ties pjūvių ir palikdamas tarpelį pavirinau po tašką, bunkerį išsėjus daugiau kaip vienas neužsikišdavo  sėklavamzdis. Gal ir nesamoningas sprendimas bet kitaip nesugalvojau kaip turimą sėklą išsėti su savo sėjamąją. Gal valomosios sietą mažesnį kad tik smulkiasias sėti, (aišku ir savo sėklą kalibravau) net ir tai abejoju ar nekištų, mano diskinė buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...