Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

Pasidalinkit patirtim, nuomone, pliusais minusais. Ieškau strip till sejamosios 4m (naujos). Kokios vertos dėmesio? Horsch focus, farmet falcon ar dar į kokia žiūrėt, kad nereiktų paskui gailėtis pasirinkimu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Karaa pranešimas:

Pasidalinkit patirtim, nuomone, pliusais minusais. Ieškau strip till sejamosios 4m (naujos). Kokios vertos dėmesio? Horsch focus, farmet falcon ar dar į kokia žiūrėt, kad nereiktų paskui gailėtis pasirinkimu..

Kas ką turi tas tą ir girs. Pats tyriu Sumo dts, ar pirkčiau vėl tokią pačią, tai manau kad ne. Visi tik focus liaupsina,.bet kai pradedi analizuot ir domėtis ja, tai ir ten yra daug savų niuansų. Matyt populiariausia vien dėl vardo. 

Turi pradėt analizuot tiksliai kokios technologijos laikysies, kokia sėjomaina bus, kokie greta sėjamosios padargai bus ir pan. Daug niuansų. 

Kai padirbau pats su strip till, tai pastebėjau kad rinkoje nėra kokios tiksliai norėtus sėjamosios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , tadasjo pranešimas:

Kas ką turi tas tą ir girs. Pats tyriu Sumo dts, ar pirkčiau vėl tokią pačią, tai manau kad ne. Visi tik focus liaupsina,.bet kai pradedi analizuot ir domėtis ja, tai ir ten yra daug savų niuansų. Matyt populiariausia vien dėl vardo. 

Turi pradėt analizuot tiksliai kokios technologijos laikysies, kokia sėjomaina bus, kokie greta sėjamosios padargai bus ir pan. Daug niuansų. 

Kai padirbau pats su strip till, tai pastebėjau kad rinkoje nėra kokios tiksliai norėtus sėjamosios

Kodel sumo ne? :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , tadasjo pranešimas:

Kas ką turi tas tą ir girs. Pats tyriu Sumo dts, ar pirkčiau vėl tokią pačią, tai manau kad ne. Visi tik focus liaupsina,.bet kai pradedi analizuot ir domėtis ja, tai ir ten yra daug savų niuansų. Matyt populiariausia vien dėl vardo. 

Turi pradėt analizuot tiksliai kokios technologijos laikysies, kokia sėjomaina bus, kokie greta sėjamosios padargai bus ir pan. Daug niuansų. 

Kai padirbau pats su strip till, tai pastebėjau kad rinkoje nėra kokios tiksliai norėtus sėjamosios

Na būtų bloga sejamoji, gal taip niekas negirtų, bent mano mastymu, už varda reikia mokėt, bet jį reikia ir nusipelnyt. Faktas, kad kiekviena sejamoji turi savo pliusius ir minusus... Sejomaina tai kaip įprasta, kviečiai, rapsai, ankštiniai, tarpiniai.. Prieš sėjima su lėkštiniu prasilėkt pabirom sudaigint, ar augalines liekanas pasmulkint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Karaa pranešimas:

Na būtų bloga sejamoji, gal taip niekas negirtų, bent mano mastymu, už varda reikia mokėt, bet jį reikia ir nusipelnyt. Faktas, kad kiekviena sejamoji turi savo pliusius ir minusus... Sejomaina tai kaip įprasta, kviečiai, rapsai, ankštiniai, tarpiniai.. Prieš sėjima su lėkštiniu prasilėkt pabirom sudaigint, ar augalines liekanas pasmulkint. 

Giria kas turi arba kas apie ją svajoja, jei kalbam apie focus. Jei nevertinam ag poreikio jai, rapsui sėti labai gera,.toliau man jinai jokia strip till

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , tadasjo pranešimas:

Man šiek tiek nepatinka sėjos gylio palaikymas ir nustatymas. 

Yra niuansu, bet realiai nei viena grudine kultura nera ypatingai jautri tam gylio nepastovumui, tai realios problemos kaip ir nera. Su rapsu ten daugiau niuansu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Karaa pranešimas:

Na būtų bloga sejamoji, gal taip niekas negirtų, bent mano mastymu, už varda reikia mokėt, bet jį reikia ir nusipelnyt. Faktas, kad kiekviena sejamoji turi savo pliusius ir minusus... Sejomaina tai kaip įprasta, kviečiai, rapsai, ankštiniai, tarpiniai.. Prieš sėjima su lėkštiniu prasilėkt pabirom sudaigint, ar augalines liekanas pasmulkint. 

Focus trukumas - nepadorus ag poreikis metrui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , tadasjo pranešimas:

Giria kas turi arba kas apie ją svajoja, jei kalbam apie focus. Jei nevertinam ag poreikio jai, rapsui sėti labai gera,.toliau man jinai jokia strip till

Čia jau pagal žmogaus mastyma.. Tikrai negiriu technikos kuria turiu, ir kuri manęs netenkina.. O kuo blogai su kitom kulturom? Ankštinėm, grudinėm? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

Yra niuansu, bet realiai nei viena grudine kultura nera ypatingai jautri tam gylio nepastovumui, tai realios problemos kaip ir nera. Su rapsu ten daugiau niuansu

Yra su visomis niuansų sėjamosiomis. Ypač erzina dirvožemio kaita, kurios pas manęs daug, o tai ir yra sėjos gylio nepalaikymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Karaa pranešimas:

300ag 4m mažai būtų lengvose žemėse+ kalnų pasitaiko?

Bet 300 ag yra kosmosas ant 4metru. Nzn koks ukis, bet vidutiniam.uky tiek ag tai gan prabanga laikyt, o dideliam uky 4metrai mazoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

Bet 300 ag yra kosmosas ant 4metru. Nzn koks ukis, bet vidutiniam.uky tiek ag tai gan prabanga laikyt, o dideliam uky 4metrai mazoka

Būtent, aš ir už tai. Gal galėtų kas naudoja tokį komplektą labiau pakomentuoti, nes kiek teko pasikalbėt kas turi 4 m focusa, tai tie 300 ag sakė nėra pakankamai. Aš pats savo sumo 4 m su 215 tampau, bet norėtus vistiek bent 50 ag daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , manttys pranešimas:

Bet 300 ag yra kosmosas ant 4metru. Nzn koks ukis, bet vidutiniam.uky tiek ag tai gan prabanga laikyt, o dideliam uky 4metrai mazoka

Vidutinis ukis, bet investuojam į ateitį, kad greitai viska pasidaryt, kad būtų komfortiška, malonu dirbti ir būtų pelninga ir ilgaamžiška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasjo pranešimas:

Pasisėjau kviečių lauką apie 6 cm, tai turėjo įtakos sudygimui ir labai gerai veislių savybės išryškėjo dygymui.

Isties daznai laipioju paziuret kaip sejas ir kartais tenka pasikoreguot per kaistuka..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Karaa pranešimas:

300ag 4m mažai būtų lengvose žemėse+ kalnų pasitaiko?

270ag pagal DIN standartą, viskas pagal gylį, asmeniškai privalumų 25cm nepamačiau, rapsui dirbam 20-22cm vidutinis greitis iki 10, kviečiam apie 18 greitį apie 12 išeina palaikyti, kažkiek gylį pagal lauką keičiam, šiemet viską lengvai praskutam nes žemės netolygios + vienmetės miglės bėdos ir poreikis apsilyginti laukus, o ir auga gražiau, tolygiau, kažkaip nematau nieko blogo dėl to pravažiavimo, dirbt vien idėja kad nekrutint žemės ar tik nemaišyt jos man keistai skamba. Nežinau kiek jinai dabar kainuoja, bet bent man asmeniškai jokios naujos technikos kaina neatrodo adekvati. O pats principas ir ar išeina sutaupyt kažką apčiuopiamai čia kitas klausimas. Pravažiuoti diskiniu ir sėti rapsą po to tikrai patogu ir leidžia žmogų sutaupyti, jei ūkis kokie 300ha tai rapsą per tris dienas ir pasėsi, bet jei reikia pasėti bent 250ha kviečių tai norėtųsi kažko našiau, o arklys tempiantis 6m jau yra brangus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-09 at 22:31, Karaa pranešimas:

300ag 4m mažai būtų lengvose žemėse+ kalnų pasitaiko?

kai pradėjom sėti pirmais metais su mzuri 4m ir naujos kartos F936, vaitojo traktorėlis net gaila klausyt buvo, kur buvo geras molis būdavo sustoja- ratai kasasi, bet nevažiuoja (esant sausom sąlygom), bet jau šiemet kur mzuri po mzuri tai traukia gana lengvai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, M&M pranešimas:

kai pradėjom sėti pirmais metais su mzuri 4m ir naujos kartos F936, vaitojo traktorėlis net gaila klausyt buvo, kur buvo geras molis būdavo sustoja- ratai kasasi, bet nevažiuoja (esant sausom sąlygom), bet jau šiemet kur mzuri po mzuri tai traukia gana lengvai :) 

Šiemet visi sako, kad žemelė labai lengvai ir gražiai dirbosi, tai sunku diskutuoti. Fendtas su man varikliu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...