Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

Ingrid jau valgomi. Siemet ankstys labai trumpos vietom po 1-3grudelius tik. Svarbu prisikult kaip nors kad uztektu sutartim ivykdyt ir vsio

20180622_201017.jpg

Reiskes man pasiseke,  pas mane vidutiniskai 6-8zirniai ankstero, ant augalo db jau po 8-10 anksciu ir dar zydi +-4-6ziedai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zilvis55 pranešimas:

cia pesimistinem prognozem... dar kokį pustonį išbarstys ar nenupjaus kur bus pagulę tai liks tik 12. 

na bet jei gamta nenuvils tai net baisu man būtų kur reiktų 20t/ha derlių padet...

Nepergyvenk, galesi draugam padet. Nes kuo tokiau tuo prasciau, su derliaus prognozem o sutartys sudarytos :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , urbonas10 pranešimas:

Kaip žirniai pas žmones, maniškių tai šia dienai puse nukepę, kas likę tai po 4-5 ankštis su 4 grūdeliais.

Pas mane ir panašiai. O su žirniais darot išankstines sutartis drąsiai? Nebūna, kad paskui nėra ko parduoti ir t.t. Ypač kai dar kokie škvalai praūžia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , zetor1 pranešimas:

Panasiai po 4 ankstys daug ziedu nudziuve o kur buvo paseta I slapesne dirva tai apie sprindzio dydzio  ne kas siemet is zirniu bus pas mane dar nemazas plotas uzsetas

Jo pas mane ir yra nemažai žiedų nudžiūvusių, pas mane kaip tik drėgnose žemėse geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane taip pat sprindzio dydzio, po keleta anksciu ir keleta zirniu jose :/ puse ploto bendro  apseta...iskepe viskas, nei po 2 tonos nebeplanuojam kulti...Is pradziu galvojau, kad del fenix ant sudygusiu ar del mazo sejos gylio jie taip vargsta, taciau pamiskese viskas gerai...ypac anksti pradejo pas mane zydeti, vidury sausros, o tada kepe ir ziedai ir pats augalas atgal i zeme lindo....(veisle navaro -anksti pradeda zydeti). Pas dauguma kaimynu geresne situacija, kituose laukuose tik dabar pagrindinis zydejimas prasideda, tai manau, kad veisle siem metam visiskai netinkama pasirinkau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane zirniai kaip zirniai tik viename lauke kur graziausi zirniai su balandom prasileista ir gan smarkiai. Klausimas ar eina jos per kulimą į bunkeri ar geriau glifosuoti prieš kūlimą? Dar vienas laukas per klaida uzdeklaruotas kaip zalinimuo skirtas tai ten pradzioj atrodė gražu piktzolių mažai, o db baisu žiūrėti, vien ramunės, tai neisivaizduoju kaip reikės kulti. Bandysim gal rizikuot su glifosatais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Duncia pranešimas:

Pas mane zirniai kaip zirniai tik viename lauke kur graziausi zirniai su balandom prasileista ir gan smarkiai. Klausimas ar eina jos per kulimą į bunkeri ar geriau glifosuoti prieš kūlimą? Dar vienas laukas per klaida uzdeklaruotas kaip zalinimuo skirtas tai ten pradzioj atrodė gražu piktzolių mažai, o db baisu žiūrėti, vien ramunės, tai neisivaizduoju kaip reikės kulti. Bandysim gal rizikuot su glifosatais.

Eina balandos į bunkerį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar ka pastebejau prie stulpu prie pat nepriejo kokie du purkstukai tai zirniai is karto ir didesni ir zalesni ir labiau susikibe nors anksciu irgi 4-5..pirmas purskimas su fenix ant sudygusiu  zirniai apie 8-10 cm kitas purskimas su boru npk ir aminorugstys, tai kazkaip persasi mintis kad feniksas galejo padaryti taip?nes nuo mikriku tai nelabai turetu stresuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...