Jump to content

Saliarka


Marek

Recommended Posts

naftos produktai tai nereiskia vien dyzelina ir benzina. Tai ir mazutas ir zybalas ir panasiai tai ir yra naudojama kurenimui. Bet sitie dalykai tai yra atliekos kurios liko nepanaudotos kuro gamybai. :) Tikiuosi daug nenuspangau i lankas bet taip bent jau isivaizduoju. Beto dauguma su sildymu susijusiu dalyku yra susije labiau su dujom.

dyzelinas irgi kaip atlieka,pagal pagaminimo savikaina,benzinas du kartus turetu but brangesnis,bet matom kaip yra

salutinis naftos distiliavimo produktas yra suskystintos dujos....

pirmiausia gaunasi benzinas, paskui ligroinas, zibalas ir saliara... po saliaros lieka tik mazutas, is kurio dar kazka spaudzia giluminio perdirbimo budu.

ligroinas + zibalas gaunas reaktyvinis kuras...

cia mano chemijos ziniom....

tai kad bendzino savikaina turetu but maziausia....

distiliavimo procese, pagal virimo temperaturas gaunama:(pagal did, iseiga) 1. Mazutas 2.benzinas 3.Ligroinas 4.Zibalas 5. Gazolis

taip, dujos isgaunamos pries disilaicija, o poto produktai isskaidomi pagal virimo skales.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nezinau procentines iseigos kiekvieno produkto. antra, neaiskus paruosimo iki prekybos kastai (isvalymas, cetaninis, oktaninis skaicius).

1989m buvau mazeikiu naftoj, tai kaip supratau, nafta kaip samane distiliuoja :lol::lol::lol:

pirmiausia issiskiria lengviausios frakcijos, kad isskirt saliara, teoriskai reik daugiau energijos, o mazutas lieka....

galutinis produktas, viską kas galima išgarinus - bitumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

per metus sunaudoju apie 20 kubu kazin jei taip visa kieki sykiu nupirkus ar iki kitu metu jis nepraras savo savybiu, nesu dar niekada taip ilgai laikes, nuperki 4 ar 5 kubus isnaudoji ir vel perki, bet jei kitamet bus 6 ir daugiau lt uz litra tai vertetu net paskola gazuolio pirkimui pasiimti, kuras daugiau pabrangtu nei skola banke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dizelinas laikomas antžeminėse talpyklose iki 6metu nekkeiče savybiu o talpyklose užkastose po žeme iki 15 metu.taip kad ponas drasei galit užsipirkti.tiktais teks mokeščiuose talpykla užregistruoti .aš asmeniškai jau daug metu tai praktikuoju.esu ikases 3kubu cisterna (man daugiau nepriklauso pagal plotus) ir kasmet perku didmenine kaina.atveža nemokamai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degalu kainos kitose valstybese. Tuoj lyderiausim.

http://benzinpreis.de/international.phtml

skaiciai - kazkokios pievos.

vakar dyzelis svedijoj kainavo 14.39, svediskais.

Na ne as tuos kainas ten rasiau. Tik siaip idejau nuoroda rades ir tiek, dalis tiesos yra.

P.S. Svedijos dyzelio kaina toje lenteleje rodo 2008 05 08 dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šita aš žinau.pirmas dizeliukas išvis akmens anglies dulkėmis dirbo,paskui riešutu alieju panaudojo.tiktais nafta tuomet žymei pigesnė buvo ,tai ir ėmė iš naftos ta alieju spausti.sakau reik pamastyti kaip savo presa aliejui spausti pasidaryti.tai manau butu pigeuses varijantas.

prajuokinai :D:D:D

is tonos rapso - 300 litru aliejaus. nevalyto. skaiciuok....

jei su matematika bedu neturi, tada susiskaiciuosi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...